Кошара за игра

  • 2 007
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Здравейте момичета,искам да попитам за тези кошари за игра които много приличат на сгаваемата кошара в която спи Стефания,заслужава ли си да инвестирам в такава и ако да колко време мога да я използвам,защото мойто човече вече лази на всякъде и се чудя дали да купя такава  newsm78 ,моля ви за мнения  Praynig

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Не мисля, че след като вече лази ще иска изобщо да стои в такава кошара, поне дъщеря ми не иска. Пищи и се дърпа пре всеки мой опит да я поставя вътре, просто защото не и е интересно да е ограничена от мрежи. Използвам я за кош за играчки, но не и по предназначение.

# 2
  • Мнения: 1 183
Ами и аз точно това си мислех,че като я купя и тя няма да иска да стои вътре и ще квичи,ама иначе е удобна,че поне можеш да свършиш нещо и да го оставиш бебока там.

# 3
  • Мнения: 1 924
Някои бебета ги харесват, но мисля, че е малко излишна покупка- дори да се съгласи да стои вътре, няма да е задълго-те тепърва разучават света и не им харесва да са " затворени".
А и щом си имаш сгъваемо легло-кошара, може да пробваш да я сложиш вътре да играе и да видиш дали й харесва.

# 4
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
на нас ни подариха, но Пепи не искаше да си играе в нея... Пищеше всеки път като я видеше. Но пък много мами са ми казвали че това ги е спасявало и децата си играят вътре, а те могат да си свършат малко работа.

# 5
  • Мнения: 1 183
Наистина реших да не купувам,няма смисъл да даваме толкова пари и да не я използваме,тя каквато е пантичка и беличка изобщо няма да се задържи в нея  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 877
За мен също е ненужна покупка.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Кошарката за игра е една от успешните покупки за госпожицата ми, която се използва и до сега  Peace
Но ния я купихме, когато тя беше на 6 месеца и още не можеше да пълзи. От тогава я слагах в нея, тя свикна и после много й харесваше да седи вътре и да си играе. В нея се научи да се изправя и да обикаля по краищата й. И сега я използвам, когато ми се налага да я оставя за малко сама. Така че зависи и откога е сложено детето в такава кошарка.

# 8
  • Мнения: 27 524
А, щом вече лази, няма смисъл да я купуваш. Бързо им писва вътре и няма да иска да стои. По-подходящи са когато още само седят и хващат играчки, като пролазят тепърва да я купуваш - не.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз много мислене не взех.Не съжалявам обаче.

# 10
  • Мнения: 3 069
не съм ползвала с Вики кошарка, но пък проходилката ми свърши чудесна работа.

# 11
  • Мнения: 707
Това е наШата коШара. Слагам я от няколко месеца там да си играе и е свикнала. ОЩе не може да лаzи и zа сега върШи чудесна работа.

# 12
  • Мнения: 3 478
Не съм ползвала такава, но ако детенцето вече лази не виждам как ще го задържиш там. За моята поне щеше да бъде абсурд, и да не лазеше пак не знам дали бих я задържала вътре. За мен лично е ненужно.

# 13
  • Мнения: 2 425
А някой имал ли е такава кошара на Бертони http://shop.danet.bg/product_reviews.php?cPath=23_70&product … ac7995d6cdd4e57fc
Интересуваме има ли вероятност да се обърне ащо детето се подпре на преградката. В смисъл дали е устойчива? Благодаря предварително.  bouquet

# 14
  • Мнения: 5 401
Според мен няма смисъл от такава кошара.  Peace Освен че ще е я ползваш много малко, ще ти заема място и стедства. Тя ограничава пространството на детето и му пречи да се движи, да опознава света около себи си, а това е много важно за малките човечета! Ако искаш да му намалиш полето за действие и бели, ограничи го с мебели, а ако искаш да го стимулираш да се изправя и да прави крачки - креватчето върши същата работа!  Peace

И накрая - въпрос на избор!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт