Красива ли е българката?

  • 13 989
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Ето я Диляна. Мисля, че на тази снимка, ако има ФШ намеса, тя символична. Хубава е.

http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IM … amp;USER_ID=24089

В профила на този автор има и други нейни снимки от тази серия.

# 76
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Абе момичета,ние наистина ли сега седим и спорим дали сме красиви или не newsm78 newsm78 newsm78

Не тряба ли да имаме по-високо самочувствие - Българката-това сме ние-чаровна, със стилна,неподправена красота,различна/кеф ти черно,кеф ти русо,червено,със кафяви,сини,зелени очи - знаете,кой кога е минал през нашите територии си е хвърлил семето,затова и това разнообразие Mr. Green/

Това е все едно да се попитам аз - Красива ли съм,умна ли съм,оправна ли съм...........и да си отговоря - Не съм Crossing Arms Съм,съм - и ако аз не си го казвам сутрин в огледалото,трявбва ли да чакам някой да се сети да ми го казва Naughty
 

# 77
  • Мнения: 5 622
Хубава е българката, да. Има такива момичета, че ум да ти зайде. За съжелание, някои не се славят с интелект, та може да се поразвали малко магията, но пък и на мъжете сякаш това много не им пречи  Crazy

# 78
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ето я Диляна. Мисля, че на тази снимка, ако има ФШ намеса, тя символична. Хубава е.

http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IM … amp;USER_ID=24089

В профила на този автор има и други нейни снимки от тази серия.



Ето една хубава българка - Додо Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 3 782
Всяка нация си има красиви жени и не чак толкова красиви. Мисля, че не може да се каже, че българките са най- красивите жени на света.
Съгласна съм с това мнение, не съм ходила в чужбина и не мога да кажа дали ние сме най-красивите,но истина е, че италианки, германки и гъркини избират най-красивите от тях за говорителки по телевизиите им.
За красиви българки мога да говоря до утре, но съм съгласна с всички, които имат снимки в тази тема . Невена Коканова - какво да кажа за нея - излъчване, харизма, интелектиялност, красота, чар...
Стефания Колева е толкова чаровна, толкова открита - е как да не кажеш, че е красива.
Но какво е красотата - нима външността е най-важна - сините очи, русите къдрици, слабото тяло. Е аз харесвам и Мартина Вачкова за мен и тя е красива, олицетворение на истинската българка. Пълничка е, и какво от това -вечно усмихната, носеща само положителни емоции.
Това, е че ние незнаем кога да спрем, в стремежа си към вкус отиваме към безвкусица.За съжаление нито една от фолк певиците не ми харесва  Naughty Може да си променя мнението, само когато я видя на живо, без грим - естествена и истинска.
Нети също много ми допада. Според мен трябва да отворим широко своите сърца и да не смятама себе си за ненадминати, защото красотата е толкова относителна...

# 80
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Всяка нация си има красиви жени и не чак толкова красиви. Мисля, че не може да се каже, че българките са най- красивите жени на света.
Съгласна съм с това мнение, не съм ходила в чужбина и не мога да кажа дали ние сме най-красивите,но истина е, че италианки, германки и гъркини избират най-красивите от тях за говорителки по телевизиите им.
За красиви българки мога да говоря до утре, но съм съгласна с всички, които имат снимки в тази тема . Невена Коканова - какво да кажа за нея - излъчване, харизма, интелектиялност, красота, чар...
Стефания Колева е толкова чаровна, толкова открита - е как да не кажеш, че е красива.
Но какво е красотата - нима външността е най-важна - сините очи, русите къдрици, слабото тяло. Е аз харесвам и Мартина Вачкова за мен и тя е красива, олицетворение на истинската българка. Пълничка е, и какво от това -вечно усмихната, носеща само положителни емоции.
Това, е че ние незнаем кога да спрем, в стремежа си към вкус отиваме към безвкусица.За съжаление нито една от фолк певиците не ми харесва  Naughty Може да си променя мнението, само когато я видя на живо, без грим - естествена и истинска.
Нети също много ми допада.


 newsm10

# 81
  • Мнения: 2 617
Мдааа Thinking Thinking

Няма българка,спе4елила конкурс за красота,защото тези конкурси са политика, и мислех,4е вси4ки го знаят,но явно съм се объркала Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Венецуелките пе4елиха години наред,защото там има много интереси,бизнесът си е бизнес, и никой не го е еня кой красив-кой грозен,но няма да навлизам в подробностти Naughty

Понеже съм израснала на морето,цял живот виждам 4ужденци-4ужденки,и смело мога да отстоявам мнението си- да,славнките са едни такива миловидни4ки,руси4ки,хувабки Mr. Green - но красиви-НЕ СА Naughty А относно окосмените им 4асти - това не е ли 4аст от общата касота,включваща ген,хигиена,поддръжка newsm78 newsm78
За Щатите -незнам,не съм ходила,може и да има много салони...........и най-вероятно са или на рускини,или на българи,или на поляци....Не вярвам американката/каквото и д зна4и това/,да е клиентката там newsm78

Женена съм за 4ужденец,обиколил света,в буквален смисъл. И много пъти сме си говорили на тази тема, и не защото съм му жена/не е 4овек,който ще излъжи, а и се е оженил за КРАСИВА българка/, но определено твърди ,4е българката е  НАЙ-КРАСИВА. Вси4ките му колеги -4ужденци тук са женени за българки,/ а вси4ки са били къде ли не,как пък не се ожениха за 4ехкини-преди да се оженим,моят мъж е бил там доста време Crazy/, и вси4ки са на моето мнение.
 Както и да е -аз знам ,4е българката е КРАСИВА. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Никой не може да ме убеди в обратното.
Ако някои от вас мислят иначе-моля,демокрация сме  Grinning Stop   Mr. Green

Красиви жени има навсякъде,то какво ли щеше да стане ако сме единствени-нали конкуренцията движи светът, но на глава население,в таз малка,но КРАСИВА БЪЛГАРИЯ - ние сме пе4елившите Grinning Grinning Grinning

И е странно,как българки спорят затова красиви ли са или не - даже е малко инфантилно.........

П.П Пътувайки насам -натам,редовно полу4авам питанки от рода испанка ли съм,италианка ли съм,бразилка,португалка и вси4ки,които имат тъмни о4и и коси,и винаги,когато с нескрита гордост отговарям,4е съм БЪЛГАРКА, и видя онзи положителен поглед в отсрещната страна,придружен с изре4ението - Ама толкова прили4ате на испанка и т.н, просто отговарям,4е не Аз прили4ам на тях, а ТЕ на мен/след което идва ред на въпроса били ли са в България,отговора е Не, но продължението е - Но сега непременно ще дойдем/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Колкото и нескромно да ви зву4и,се 4увствам горда,когато мога да популяризирам 4астица от България - а българката е съставната такава Laughing Flutter Flutter Flutter Flutter


Гранде ССФ, радвам се, че популяризираш частица от България (както сама се изразяваш) и силно се надявам това да не се оганичава само до външното впечатление  Peace
Тъй като очевидно си запозната с това, какво стои зад конкурсите за красота (аз нямам тези претенции, нито на популяризаторка), ще ми бъде много интересно да споделиш с форума, особено, какви са политическите интереси толкова често да печелят венецуелки?
Предполагам, не мислиш, че мъжът ти (и неговите чуждетранни колеги) са женени за българки, само защото ги намират за красиви. Това би бил по-малкият комплимент, който можеш да си направиш. На себе си и на останалите българки.

# 82
  • Мнения: 2 907
Преди да замина за чужбина и аз вярвах на този мит, че българката била най-най. Уникална красота, поддържана и тем подобни.
Само че като видиш и други нации и получиш база за сравнение митът се изпарява много бързо.

Българската жена е слаба да. Идеалът и за красота е да е кльощава. Всяка малко по-закръглена или пълна жена се окачествява като нехубава. Съответно много от така наречените красавици в Бг. приличат на вещици в лице, ама нали са 45 кила. Някои имат и сладка муцунка, спор няма. Като навсякъде има и красиви жени. Но погледът на българката е простоват и нахален. Празен. Липсва му одухотвореност. Разпознавам българите, в частност жените тук по излъчването. То не е източноевропейско, нито славянско, ами е баш ориенталско. Тъжно, но истина.

А след 30 повечето жени в България заприличват на лелки. Кажете ми на какво се дължи това? Нали уж до 30 са се поддържали и обличали стилно? Аз имам една идея, ама хайде ще я задържа за мен.
Тъжно е да влезеш в някой магазин и да те удари вълна смрад на пот. На какво смърди в автобусите? Пак на мръсно и на пот. Винаги се оглеждам и констатирам, че в автобуса няма нито един циганин или изпотен строителен работник, а все жени седят.

В над 30-градусови жеги е нормално посред бял ден, в най-големия мор да видиш официално облечени девойчета с ярък вечерен грим. Това не е красиво, това е смешно и става за някой ориенталски битак. Затова и такива момиченца нямат никакъв успех като идат в чужбина.

За мен красотата е едно обширно понятие, което включва не само красиви черти на лицето и спортно и стегнато тяло, а също чистота, ум и доброта. Една неизмита или злобна манекенка никога няма да е красива. Докато една закръглена, но здравоумна, хигиенична и с позитивно мислене жена може да е не само красива, но и много секси!

Като заключение ще кажа, че в България има изобилие от атрактивни момичета, но аз лично рядко съм видяла наистина красиви. Докато тук може като цяло жените да са по-закръглени и спортно облечени, но съм виждала такива перли, такива уникални красавици, че не съм вярвала на очите ми.

# 83
  • Мнения: 2 401
А защо повечето мацки си мислят, че като са голи и наплескани ще имат повече успех?  Аз съм забелязала, че най-ме заглеждат, когато съм само по дънки, риза и гланц (ама прозрачен) за устни.  Laughing

# 84
  • Мнения: 74
Да,определено,българките са достойни конкурентки по красота.

# 85
  • Мнения: 255
Много ми е странно защо постоянно това ни вълнува - дали сме достатъчно красиви. Може би трябва да наблегнем повече на самочувствието и на обноските си, защото определено в някои аспекти mustic е много права. А иначе за мен наистина красива българка  е например Гергана Полежанова Peace
                             

# 86
  • Мнения: 2 575
Абе момичета,ние наистина ли сега седим и спорим дали сме красиви или не newsm78 newsm78 newsm78

Не тряба ли да имаме по-високо самочувствие - Българката-това сме ние-чаровна, със стилна,неподправена красота,различна/кеф ти черно,кеф ти русо,червено,със кафяви,сини,зелени очи - знаете,кой кога е минал през нашите територии си е хвърлил семето,затова и това разнообразие Mr. Green/

Това е все едно да се попитам аз - Красива ли съм,умна ли съм,оправна ли съм...........и да си отговоря - Не съм Crossing Arms Съм,съм - и ако аз не си го казвам сутрин в огледалото,трявбва ли да чакам някой да се сети да ми го казва Naughty
 

Глупости!!! Ако говоря за себе си е друго, мился че тук става дума за МАСАТА като цяло!!!
Смея да твърдя, че съм доста различна от масата и българката сьвсем не е онази красавица неземна, за която се носят легенди и митове!
Единственото, което оспорвам е това!!!!
И мен са ме мислили за италианка, испанка, бразилка, латино всякакво и т.н., а чудно защо ли никой не ме попита " Абе , ти да не си българка????". като единица мярка за красота!!!  Crossing Arms Mr. Green

# 87
  • Мнения: 22 867
Много ми е странно защо постоянно това ни вълнува - дали сме достатъчно красиви. Може би трябва да наблегнем повече на самочувствието и на обноските си, защото определено в някои аспекти mustic е много права. А иначе за мен наистина красива българка  е например Гергана Полежанова Peace

Освен красива, тя е и умна!!!

# 88
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Красива е!

# 89
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808

Гранде ССФ, радвам се, че популяризираш частица от България (както сама се изразяваш) и силно се надявам това да не се оганичава само до външното впечатление  Peace
Тъй като очевидно си запозната с това, какво стои зад конкурсите за красота (аз нямам тези претенции, нито на популяризаторка), ще ми бъде много интересно да споделиш с форума, особено, какви са политическите интереси толкова често да печелят венецуелки?
Предполагам, не мислиш, че мъжът ти (и неговите чуждетранни колеги) са женени за българки, само защото ги намират за красиви. Това би бил по-малкият комплимент, който можеш да си направиш. На себе си и на останалите българки.

[/quote]

Не исках да издребнявам, но ако наистина искаш някакво разумно обяснение,ще се опитам да ти го дам.

Венецуела има огромни залежи на петрол - мисля ,4е това е достатъчно на прима виста. Но, Венецуелският президент е МНОГО анти Буш,което го прави атрактивен за много неприятели на господина,плюс ,4е е адски харизмати4ен/ с което привли4а много инвестиции в държавата си,като добавим и горните две причини Mr. Green Но факта,4е думата петрол съществува в активите на една държава,е самодостатъ4на да избират 5 поредни години венецуелки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Относно бракът ми, мога да гарантирам,4е красотата на българката помогна,но това ,което е под красотата ми,беше решаващото Flutter Flutter Flutter За останалите двойки - не мога да знам подробностти,жените са им 4аровници големи, и вси4ките реализирани успешно в сферите на работа, в които се развиват Grinning

И още само едно последно уточнение - мъжът ми е с полски произход, което озна4ава полякини около него -бол........ защо ли избра българката Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Както и да  е моми4ета,всяка сама за себе си знае цената си,красотата си,подплатата си -нека всяка си даде верният отговор

Общи условия

Активация на акаунт