Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Момичета и мами,
тези от вас, на които са горили раничка, бихте ли ми казали дали и при вас е имало кръвотечение почти 10 дни, и то се засилва.. ooooh! гинекологът ми каза миналата седмица, че е нормално да има някакво кървене докато зараства, ама ми прозвуча като да е за кратко, а ми е неудобно пак да му звъня за същото... Побърквам се с превръзки втора седмица в тези горещини, а вече ми наближава и месеч. цикъл... #Cussing out
Първо имах много силно слузесто течение няколко дни, след това кървенето... докога ще е така и изобщо какво друго да очаквам междувременно? newsm78
Цитирай

София

аз я горих отдавна,но май помня нещо newsm78  имах силно течение,за което доктора ме предупреди,но кървене-не.Може и да е нормално,щом така е казал,но 10 дни и да се засилва ми се струва,че излиза от границите на нормалното.Направо иди да те види,недей да отлагаш,все пак става дума за здравето ти,успех Peace
Цитирай

Моята лекарка ми беше казала,да я потърся веднага,ако кръвотечението продължи повече от ден-два...Нормално е да имаш друго течение-воднисто или слузесто,но не и кръв...След обгаряне цикълът ти може да се промени и менструацията да подрани с някой-друг ден...
Ако трябва,потърси друг лекар,но не се бави повече...Желая ти успех!
Цитирай

Обади се на гинекологът си. Аз също имах кървене след като ми гориха раничка, но аз си звънях постоянно на лекаря. Не се притеснявай да го потърсиш.
Цитирай

Варна

Моята лекарка ми беше казала,да я потърся веднага,ако кръвотечението продължи повече от ден-два...Нормално е да имаш друго течение-воднисто или слузесто,но не и кръв...След обгаряне цикълът ти може да се промени и менструацията да подрани с някой-друг ден...
Ако трябва,потърси друг лекар,но не се бави повече...Желая ти успех!

Ами цикълът трябва да ми дойде чак в края на другата седмица... Явно има някакъв проблем при мен.. ще се обадя на гинеколога си утре.
благодаря ви!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.