Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте , търся мнения за интериорните врати  на фирма Перфекта във Варна.Качествени ли са ,спазват ли сроковете за изработка?
И всякаква друга информация, която може да ми помогне в избора на врати.
Предварително ви благодаря   bouquet
Цитирай
 Помощ!!! Търся инфо за врати тип хармоника, че го закъсахме се една врата, която съпругът ми упорито не искаше да обърне или смени и сега  Confused Разбиване отново нееее #2gunfire
Цитирай

Варна

Къде е офисът на Перфекта, да отида и да видя какво произвеждат и как, че се вълнувам?
В сходна тема за друг град имаше линк за Кнауф, някой знае ли къде мога да видя мостри?
Цитирай

Варна

http://www.perfecta-bg.com/
Цитирай

Варна

БРей, съвсем приличен сайт, имат фотос, изглежда привлекателно. Ще попитам дали изработват плъзгащи се врати и ще ги призная. Благодаря! Hug
Цитирай

Варна

питаш само за Перфекта или и за други фирми?
нашите врати са на фирма "Дорис" и са страхотни
Цитирай

Варна

Понеже така, както я искам, стъклар и дърводелец не искат да ми направят, трябва ми специализирана фирма. Вери, сподели адрес на Дорис, може и на ЛС. Благодарим!  Hug
Извинете ме.  Blush
Цитирай

Варна

Краставице, "Дорис" са на "Марин Дринов" точно под Мед.университет. "Перфекта" са в новия блок на Дубровник, вдясно от заведенията, входът е на нещо като тераса. Ходила съм, вратите изглеждат много добре изработени, обаче са им много груби профилите, с които фиксират стъклата.
Моля, дайте мнения за други фирми във Варна, дето да предлагат красиви интериорни врати с естествен фурнир, и да не струват по 1500 евро едната.
Цитирай

Нашите си ги поръчахме от една фирма срещу Музея до Общината, до сладкарница Еделвайс. МДФ с естествен фурнир, 320 лв, като допълнително се плаща още около 30-40лв за панти, брави и т.н. Засега съм доволна, но ги имаме от месец.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.