помпа за кърма....каква?

  • 2 192
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 204
Az vi preporuchvam na Playtex, mnogo e dobra i tzedi kato elektricheska, polzvah elektricheska na Medela s purvoto dete, no s vtoroto na Playtex, ruchna. Sushto taka nai golemija plus spored men e che moje da se zedish direktno v sterilnnite im plikcheta koeto e super osobeno za bolnizata kudeto ne moje da se sterilizira. A i za suhranenie na kurmata e nai udobno s plikchetata.
http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=124&products_id=3357

# 31
  • Мнения: 87
Аз си взех на медела ръчната. Много съм доволна.
Според мен е добре да имаш помпа за болницата, дори и по-евтина. При мен на втория ден ми бяха станали твърди гърдите и имаше нужда от цедене.
След това цедях за стимулация, а и бебока ми неможеше да засуче хубаво и се наложи да цедя и давам от шише. Някъде месец я ползвах усилено, но определено си заслучаваше покупката. Сега я ползвам рядко, ако има нужда.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Az vi preporuchvam na Playtex, mnogo e dobra i tzedi kato elektricheska, polzvah elektricheska na Medela s purvoto dete, no s vtoroto na Playtex, ruchna. Sushto taka nai golemija plus spored men e che moje da se zedish direktno v sterilnnite im plikcheta koeto e super osobeno za bolnizata kudeto ne moje da se sterilizira. A i za suhranenie na kurmata e nai udobno s plikchetata.
http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=124&products_id=3357

Медела също имат пликчета за съхранение на кърма които са стерилизирани предварително и се поставят на помпата за кърма.  Wink
Освен това помпите са двуфазни и съвсем точно имитират сученето на бебето.

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

Естествено, ако нямаш кърма не си купувай, най добре изчакай да родиш но Авент е №1. Успех[/color]

Абсолютно съм съгласна с това! Авент и само Авент.

# 34
  • Мнения: 174
Моми4ета, струва ли си да се дават пари за електри4еската Авент?

http://www.avent.com/uk/en/breastfeeding_avent_isis_iq_uno.php

Някой с ли4ни впе4атления?

# 35
  • Мнения: 423
С първото дете си бях взела Авент/ръчната/ и си я ползвах доста често, сега с второто детенце също си я ползвам и съм много доволна.

За електрическата нищо не мога да кажа!

# 36
  • Мнения: 630
Препоръчвам с две ръце помпата на Авент. Това е една от покупките, които многократно си изплатиха парите. Наложи се да се храним с изцедена кърма от самото начало и ако не беше тази помпа, сигурно нямаше да се справя с постоянното цедене 3,5 месеца.

# 37
  • Мнения: 630
Моми4ета, струва ли си да се дават пари за електри4еската Авент?

http://www.avent.com/uk/en/breastfeeding_avent_isis_iq_uno.php

Някой с ли4ни впе4атления?
Ако знаех, че ще се наложи да се храним само с изцеждане, щях да се замисля много за електрическата. Иначе според мен не си струва. Адски е скъпа, пък и много майки, които кърмят на гърда въобще не се цедят.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Ами да попитам момичета които са имали Бертони или Дисни,правихте ли някаква стерилизация в началото и разглобихте ли помпата основно,аз си я купих да имам за първите дни в родилното ако ми се наложи но сега се чудя какво да правя?

# 39
  • Мнения: 497
Запис  Peace
За сега и аз съм се насочила към Авент

# 40
  • Мнения: 1 288
още един глас за авент. колко запушени канали съм оправила с нея  ooooh! имах ужасно много кърма и ако не беше помпата, просто нямаше да се справя. това ми беше най-ценната покупка и не съжалявам въобще за парите.

# 41
  • Мнения: 42
а някой чувал ли е за  помпите на MEDELA. в един магазин, където предлагат и Avent, доста ми я похвалиха.
Била по-добра, заради двуфазно изпомпване. Интересува ме дали някоя мама е ползвала такава.

# 42
  • Мнения: 204
Az vi preporuchvam Playtex, mnogo e kachestvena i ima plikcheta za ednokratna upotreba koito sa starilizirani predvaritelno i sa mnogo udobni za bolnizata.

# 43
  • Мнения: 255
Момичета ако е само помпа за болницата а няма да се ползва повече има на Чико една мъничка дали не струваше около шест лв тя е само за да се предизвика кърмата и да се доизцедиш ако бебо си яде добре може би не е нужно помпа знам ли?

# 44
  • София
  • Мнения: 3 688
Ползвала съм два вида помпи,но от Авент съм страшно доволна.

Общи условия

Активация на акаунт