Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 100 отговора
здравейте!бременна съм в 13г.с  но не ми личи-не качвам килограми нито корема ми расте.Въпрос ми е такъв:кога е норамлно да почне да ми личи?благодаря ви предварително!
« Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 21:51 от Mamma »
Цитирай

днес тук, утре там...

При всеки е различно. Не се притеснявай тепърва ще започне да ти личи  Very Happy.
Цитирай

Някъде там...

Нормално е, когато започне да ти личи. Индивидуално е. Няма нормално и ненормално. На мен ми личеше още 8 г.с. Имах огромен корем. Приятелка, която е в 6-ти месец, почти не й личи. Големината на корема не е критерий. Бременей спокойно!
Цитирай

София - Младост 1А

На мен ми пролича още във втория месец. Изобщо не можех да скрия че съм бременна. Но пък аз винаги съм си имала коремче. Освен това качих 30 кила. Бях като снегорин. На една от мамите в отчетния ни форум не й личеше до 7-мия месец. Все я бъзикахме че си е скрила бебето и ще тръгне да расте от към гърба... Smile Индивидуамно е при всеки.
Цитирай

Варна

Не се притеснявай-при мен чак в 5-я пролича, както нямаше нищо, така за 2 седмици ми хвръкна корема)))))))))))
Цитирай
мерси за отговорите!другата седмица съм на лекар и нещо се бях притеснила понеже имам отлепяне на плацента и се шашкам от най малкото нещо,което реша че не е нормално Rolling Eyes
Цитирай

София

Здравей!

Наистина всяка бременност е различна. Аз с първата бременност до 16-17 г.с. ходих с абсолютно впити панталони и изобщо не ми личеше - корема почна да ми се вижда с просто око Mr. Green около 5-ия месец.

Но пък с втората бременност още от 2-ия месец си имах изразено коремче.

Успех, надявам се, че всичко ще е наред Praynig!
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

На мен корема ми пролича началото на 3-тия месец до края на бременноста имах голям корем Peace
Цитирай

на баба си в джанките

Не се притеснявай,при всеки е различно.На мен до края на четвъртия месец не ми личеше въобще,а сега съм се издула като за световно Mr. Green
Цитирай

София

Индивидуално е. В повечето случаи след 4-5 мес. започва да си личи.
Цитирай

Варна

4-5 месец ми пролича
Цитирай

Изобщо не ми личеше.Чак към седми месец можеше да се види че съм бременна.А първите три месеца корема ми беше плосък като дъска.
Цитирай

На мен корема ми пролича началото на 3-тия месец до края на бременноста имах голям корем Peace
И при мен беше така.
Цитирай

в сърцето на мъжа си!

Ще почне, щом си бременна, няма как да не проличи.  Very Happy Майка ми в началото е повръщала много и е свалила килограми, на сватбата е пети месец бременна, а корема и е направо хлътнал. Проличало и е чак в края на шестия. На мен пък ми пролича още в третия, така че при всеки е индивидуално.
Цитирай

SW

Ми на мен чак сега започва да ми личи по-сериозно/7-ми мес./, преди се дразнех, че не ми личи, щото всички други симптоми налице, а пък хората не вярват, че съм бременна   Crazy Сега пък нещо като че ли взе да ми натежава, та ми се ще пак да не ми личи, ама няма   Mr. Green  Така че споко, не бързай толкова, накрая все ще ти проличи, и натежи   Mr. Green
« Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 23:05 от Nigella »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 100 отговора