ПАЗАРУВАЛИ ЛИ СТЕ ОТ ТУК?

  • 1 554
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
Момичета много интересен сайт намерих,но не откривам цена за доставка #Crazy newsm78,иначе палфюмите са на уникално ниски цени newsm78Пазарували ли сте от тук?

http://nomeredno.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=2 … amp;products_id=2

П.С-намерих най-после от 4-6лв в замисимост от кой град сме Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 3 795
Пише за доставките,копирам го: Доставка & Рекламации
Доставките за цяла България се извършват чрез куриер.Цената на доставката е в зависимост от местонахождението на населеното място,но по принцип е от 4-6 лева.Цената за доставката не е включена в цената на парфюмите!
При поръчка над 100 лв доставката е безплатна

Не бих рискувала с този сайт.100мл Шанел ,както и да го погледна, не може да струва 60 лв

# 2
  • Мнения: 3 453
и на мен ми се вижда много странно,ама цената определено ме впечатли Laughing

# 3
  • Мнения: 149
Много съмнително изглежда. Нереално ниски цени.

# 4
  • Мнения: 504
Не знам дали е фалшива работа, но даже в петъчния брой на "24 часа" пишеха за online пазаруването и бяха споменали този сайт, и че Coco Mademoiselle дамски 100 ml е с 14% остъпка.

# 5
  • Мнения: 8 459
Ползвай по-добре друг сайт-проверен!
Съмнително сходни цени на най-различни марки. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 270
Аз, аз, аз  Peace се "набутах" с 65 лв за Jio на Армани
100% менте   #Cussing out от тези които продават по 20 лв, че и гадно беше залепен целуфана  Twisted Evil
http://nomeredno.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=1 … mp;products_id=80
ето го въпросния

# 7
Момичета много интересен сайт намерих,но не откривам цена за доставка #Crazy newsm78,иначе палфюмите са на уникално ниски цени newsm78Пазарували ли сте от тук?

http://nomeredno.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=2 … amp;products_id=2

П.С-намерих най-после от 4-6лв в замисимост от кой град сме Peace
 

До всички незнаещи и неинформирани,никога ама НИКОГА не пазарувайте от тези сайтове:


www.nomeredno.eu
www.parfumi.info
www.testeri.info
   
Трявало да ги кръстят www.50-60лв.com

# 8
  • Мнения: 1 952
Щеше ми се Долче и Габана да е 100мл 50лв, ама уви..нема такова чудо никъде.

# 9
  • Мнения: 3 453
Много ви благодаря. HugЩе си купувам от Мегашопа и това е Peace

# 10
  • Мнения: 731
Не. Парфюмите си купувам от чужбина. Обикновено по летищата.

# 11
  • Мнения: 4 371
Оле, кръстете тази тема "Не пазарувайте от www.nomeredno.euooooh!

# 12
  • Мнения: 7 263
Много съмнително изглежда. Нереално ниски цени.

Точно това и аз щях да питам ама вече сте ме изпреварили? По принцип не се ли притеснявате като си купувате козметика на ниски цени?
На мен винаги ми е съмнително и винаги купувам със страх, а от скоро вече и не купувам нищо което струва много под цената си. Ходя и купувам винаги от по-големи и добре заредени щандове. Купувам само неща които съм пробвала или които ми е препоръчал някой, който определено разбира повече от мен. В това отношение съвети съм черпила много от тук за мазила специално говоря. Единствено, ако някой познат ми донесе нещо от чужбина или от безмитния тогава си обяснявам разликата в цената, иначе ми се струва че по-ниската цена винаги е свързана с проблем в качеството.

# 13
  • Мнения: 1 207
Аз и от Мегашопа имам оплаквания.

# 14
  • Мнения: 3 453
Аз и от Мегашопа имам оплаквания.

Какви оплаквания имаш от там?

Общи условия

Активация на акаунт