Ако изчезнете?

  • 2 941
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
Ако изчезнете кой ще забележи пръв?
И колко бързо?
За реалността говоря.
Не тук.

# 1
  • Мнения: 25 553
Шефовете.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 6 992
 newsm78
Майка ми.
Като изчезна от кю-то, значи съм се затрила окончателно Joy

# 3
  • Мнения: 185
Сина ми,не се отделя от мен даже в тоалетната ooooh!

# 4
  • Мнения: 834
майка ми

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Майка ми, баща ми, роднините,  Flutter приятелите .....  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 423
Сопрано.

# 7
  • Мнения: 4 546
мъжо, майка ми или баща ми - зависи кой ще ми се обади пръв. /само веднъж не успях да вдигна тела на баща ми, защото бях в банята и той вдигна на крак всички, че ми се и кара после, че се бил уплашил  Joy/ колко бързо -до един ден.

# 8
# 9
  • Мнения: 5 393
Ако изчезна, най-вероятно пръв ще забележи мъжът ми, понеже работим заедно Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 423
Разбира се, че не съм.
Но той забелязва всичко.
И ти ако изчезнеш, ще го регистрира.

# 11
  • Мнения: 1 517
Мъжа ми, децата и шефа  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 111
Мъжът ми. Детето още не.

# 13
  • Мнения: 490
Разбира се, че не съм.
Но той забелязва всичко.
И ти ако изчезнеш, ще го регистрира.



Не мисля....

# 14
  • Мнения: 3 423
Пухи, кво става, да не си наумила
да ни биеш дузпата, а? Не си го и
помисляй. Ще те намерим, където
и да си. Да ти е ясно, нали?! Нали!

# 15
  • Мнения: 1 313
Любимият и родителите ми.

# 16
  • Мнения: 2 759
                   Едва ли някой ще забележи.. Но много хора биха се зарадвали. Включително аз.

# 17
  • Мнения: 1 299
приятелят ми, майка ми и баща ми...и приятелите ми

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Детето първо ще усети. После майка ми, а чак после - мъжът ми, вероятно. Тъй.

# 19
  • Мнения: 6 992
А, мъжът ми след 3-4 дена, като не му се обаждам. За първите три ще си мисли, че пак се сърдя нещо Joy

# 20
  • Мнения: 1 150
Хлапето, после вероятно и мъжът ми ще се усети по някое време  Joy

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Whispered:
Can you stop, please?
Can you stop the fire?
You cant stop the fire,
you wont say the words.
Please, Please


Please, please forgive me,
But I won't be home again.
Maybe someday you'll look up,
And, barely conscious, you'll say to no one:
"Isn't something missing?"

You won't cry for my absence, I know -
You forgot me long ago.
Am I that unimportant...?
Am I so insignificant...?
Isn't something missing?
Isn't someone missing me?

Even though I'm the sacrifice,
You won't try for me, not now.
Though I'd die to know you love me,
I'm all alone.
Isn't someone missing me?


Whispered:
Can you stop, please?
Can you stop the fire?
You cant stop the fire,
you wont say the words.
Please, Please


Please, please forgive me,
But I won't be home again.
I know what you do to yourself,
I breathe deep and cry out;
"Isn't something missing?
Isn't someone missing me?"

Even though I'm the sacrifice,
You won't try for me, not now.
Though I'd die to know you love me,
I'm all alone.
Isn't someone missing me?

And if I bleed, I'll bleed,
Knowing you don't care.
And if I sleep just to dream of you
I'll wake without you there,
Isn't something missing?
Isn't something.......

Even though I'm the sacrifice,
You won't try for me, not now.
Though I'd die to know you love me,
I'm all alone.
Isn't something missing?
Isn't someone missing me?


Whispered:
Can you stop, please?
Can you stop the fire?
You cant stop the fire,
you wont say the words.
Please, Please

Добре е, че някой ще забележи. Приятеля ми, сигурно.

# 22
  • Мнения: 2 792
  Много бързо ще се усетят, аз съм на всяка манджа мерудия, все пак. Така като се замисля прав е мъжът ми , че се опитвам да държа всичко под контрол. Ако ми се наложи да си изключа мобилния за известно време, после ми се налага да се обяснявам, защо е нямало връзка с мен, ако не съм предупредила предварително, ама сама се бутам да се основния възел за координация  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 423
Какъв е смисълът на тази тема?
Само на мен ли ми намирисва?

# 24
  • Мнения: 1 488
мъжът ми ще забележи,шефа и колегите на същият ден, приятелката ми след 1-2 дни и родителите ми след 2-3 седмици

# 25
  • Мнения: 5 370
Свекърва ми и мъжът ми. Аз съм с толкова стриктен график, че.....няма начин да не усетят. Нито закъснявам, нито имам навика да зачезвам, без да се обадя поне пет-шестнайсе пъти.
Не че се подсигурявам по този начин, един вид, вижте колко съм примерна, ами просто май на подсъзнателно ниво се страхувам точно от това, за което ти питаш.

Копирам си отговора от другата темичка.

# 26
  • Мнения: 3 042
Мъжът ми и синът ми първи ще усетят, че ме няма. В какъв ред точно нямам идея. Ако дребният не е на ясла разбира се пръв той ще усети липсата. След това идва ред на щерката и майка ми - лятото са заедно така,че ще усетят едновременно липсата.
 

# 27
  • Мнения: 2 697
Като изчезна от кю-то, значи съм се затрила окончателно Joy

Да, и аз съм така Wink Ако не се появя до 24 часа онлайн, значи съм умряла, както се казва Mr. Green

Иначе по темата - майка ми, любимият също Peace

# 28
  • Мнения: 3 423
Като изчезна от кю-то, значи съм се затрила окончателно Joy

Да, и аз съм така Wink Ако не се появя до 24 часа онлайн, значи съм умряла, както се казва Mr. Green

Иначе по темата - майка ми, любимият също Peace

И аз, дорогая, и аз.  Laughing

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Мъжа ми веднага ще констатира моята липса,работим заедно и е свикнал да съм у на разположение!

# 30
  • Мнения: 5 299
Зависи в кой ден ще изчезна Mr. Green Ако е неделя - вероятно никой няма да се усети. Ако е през седмицата, първо ще е шефката и колежките Mr. Green Детето няма да разбере...

# 31
  • Мнения: 5 370


Да, и аз съм така Wink Ако не се появя до 24 часа онлайн, значи съм умряла, както се казва Mr. Green

Иначе по темата - майка ми, любимият също Peace

Добре де, Шехи, това с онлайн да те няма 24 часа е нормално да се случи, ако, да речем, се срине локалният сървър или нещо проблем с кабелите на ЛАН-а, абе, много неща могат да се случат с нет-а. Не може да е критерий, мисля аз? Thinking

# 32
  • Мнения: 2 697
И аз, дорогая, и аз.  Laughing

И аз те обичам, дорогая моя Mr. Green

Добре де, Шехи, това с онлайн да те няма 24 часа е нормално да се случи, ако, да речем, се срине локалният сървър или нещо проблем с кабелите на ЛАН-а, абе, много неща могат да се случат с нет-а. Не може да е критерий, мисля аз? Thinking

Да де, това е ясно, но просто такъв е лафът. Не е точно мой, просто го цитирах ей-така да демонстрира що е нет обсебеност Wink

# 33
  • Мнения: 677
Жена ми / ха, написах го  Grinning /

Пухи, пак издрънча, а?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Жена ми.
Веднага.
После и всички останали.

Офф:
Сопрано, добра посока!

# 35
  • Мнения: 2 792
Офф:
Сопрано, добра посока!
Подмазвачи  Crossing Arms

 

# 36
  • Мнения: 3 835
Пухи, защо задаваш този въпрос?

# 37
  • Мнения: 2 849
Сина ми,не се отделя от мен даже в тоалетната ooooh!
Peaceпознато ми е и при нас е така .


Пухи ,малко ме плашиш с тези въпроси .Как си ?Искаш ли на лс?

# 38
охраната. ще полудеят от параноя защото знаят, че съм ги поръчал всичките при моя смърт.

ако говорим за някакви приятели, семейства и така нататък ще ви кажа отсега - кучето ми ще се изнерви най-много.

# 39
  • Мнения: 2 759
...ще ви кажа отсега - кучето ми ще се изнерви най-много...
                     Когато татко почина (изчезна, един вид) кучето ни се срина от мъка и почина скоро след това  ooooh!... А имаше още към десетина години живот... Мерзи, вярвам ти повече отколкото можеш да си представиш  Peace.

# 40
  • Мнения: 6 039
пръв ще е мъжът ми, сигурна съм, другите може и да не разберат Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 109
веднъж се изнесох от вкъщи с бебето. опаковах всичко, включително, кошарата, стерилизатора, моите учебници, всички дрехи, хавлии, възглавницата си взех.... това с бебето буквално на ръце, и докато любимия спеше сладка следобедна дрямка в същата стая (ние си имаме само една, така или иначе).
звънна ми към 2.30 през нощта и със сънит глас попита:
Слънце.... абе вие всъщност къде сте?

# 42
...ще ви кажа отсега - кучето ми ще се изнерви най-много...
                     Когато татко почина (изчезна, един вид) кучето ни се срина от мъка и почина скоро след това  ooooh!... А имаше още към десетина години живот... Мерзи, вярвам ти повече отколкото можеш да си представиш  Peace.

Имам теория, че кучетата са или бивши или бъдещи човеци. Говоря за прераждане. Просто много се издават, нищо, че се правят, че не могат да говорят.

Каква порода беше кучето? Моето е мопс.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Мъжо ... след това децата.

# 44
  • Мнения: 4 710
Само двама души.

# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мъж ми ще забележи. Зависи кога е ял, но мисля, че 3-4 часа е максимумът без връзка Mr. Green

# 46
  • Мнения: 185
Мъж ми ще забележи. Зависи кога е ял, но мисля, че 3-4 часа е максимумът без връзка Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 47
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Никой. Затова не изчезвам - няма смисъл.

# 48
  • Мнения: X
Първи на 100% - мъжът ми; до няколко часа - в работен ден, за по -кратко време в почивен ден.  Blush
Шефът ми - до 30 мин в работен ден; 8:01 - в понеделник, ако е било през уикенда Mr. Green

# 49
  • Мнения: 292
Мъжът ми и майка ми.

# 50
  • Мнения: 3 537
децата ми

# 51
  • София
  • Мнения: 3 389
Пухи, скъпа, веднъж изчезна и половин форум те търси, в случай, че си забравила.
Намеците, подозирам са от към тази посока.
Ако нещо не е наред, същият този половин форум, който не е отшумял в неизвестна посока по плажове с коктейли в ръка, ще ти бъде по-полезен, ако просто кажеш, че нещо не е наред.
Аз, поне съм насреща, тук, или на лични, както прецениш.

А по въпроса ти- аз съм от изчезващите, известен брой години се подвизавах тук и там без да се обяснявам къде заминавам и защо.
Но все пак в един момент си дадох сметка за това, какво причинявам на хората, които ме обичат.

# 52
  • Мнения: 15
приятеля ми...ако не ме чува през 30мин. сигурно ще откачи Joyпък и аз свикнах да се чуваме често и като не се обади 2-3 часа и не си вдига тела като звънна се шашкам

# 53
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Ако изчезна сутринта- шефката. Вечерта- мъжът ми.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ми то детето ще е на ясла-значи няма да е то. Мъжът ми-на работа-и той няма да разбере. Остава свеки. Винаги знае къде съм, дори да не съм и казала. Как го постига не знам.

# 55
  • Мнения: 600
майка ми ще усети до 5-6 часа и ще спари обстановката. брат ми също.

мъжът ми ще разбере до 2-3 дни, веднъж тръгнах в командировка и той се обади на третия ден да пита къде съм. можеше и да съм умряла Sad

на дребната ще й липсвам още на втория ден, ама тя още не осъзнава времето по същия начин като нас...

# 56
  • Мнения: 490
Пухи, скъпа, веднъж изчезна и половин форум те търси, в случай, че си забравила.
Намеците, подозирам са от към тази посока.
Ако нещо не е наред, същият този половин форум, който не е отшумял в неизвестна посока по плажове с коктейли в ръка, ще ти бъде по-полезен, ако просто кажеш, че нещо не е наред.
Аз, поне съм насреща, тук, или на лични, както прецениш.

А по въпроса ти- аз съм от изчезващите, известен брой години се подвизавах тук и там без да се обяснявам къде заминавам и защо.
Но все пак в един момент си дадох сметка за това, какво причинявам на хората, които ме обичат.



Още съм тук...

# 57
# 58
  • Мнения: 6 167
Ако изчезнете кой ще забележи пръв?
И колко бързо?
За реалността говоря.
Не тук.

мъжът ми първи ще забележи. до минути, най-много до час.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 389

Това е добре. Гледам ти аватара и все си мисля, че не е време за изчезване.
Има време, всички ще изчезнем някой ден, но дотогава има за какво да сме тук.
Поне ти имаш.
Нормално е понякога да се чувстваш малко.. притисната и да ти лисват някои неща от близкото минало, но в живота е така, едно време отминава, друго идва и човек трябва да е подготвен да по приеме, колкото и да го мъчи носталгията по "старото" и толкова хубаво време на безхаберие, свобода и липса на ангажименти.
Не знам доколко съм те разбрала правилно, какво те мъчи и защо ти се изчезва, има ли проблем, или е просто меланхолично настроение, което ни обхваща всички понякога, но каквото и да е, се решава ако е проблем, ако е настроение- просто отшумява на сутринта.
Понякога всички искаме да знаем, че липсваме на някой, че сме значими за някой, че някой ще страда, ако ни няма, но от друга страна можеш да обърнеш нещата наобратно, ако ти изчезнеш, колко хора ще ти липсват на теб? Човек е егоистично създаден и пречупва живота през собствените си усещания повече, отколкото през усещанията на околните, но има и много сензитивни създания, които улавят дори и леките настроения и дори меланхолията в околните и по някакъв начин ги съпреживяват.
Лека и спокойна нощ от мен!   bouquet

# 60
  • Мнения: 25 553
И Azzy е тук!  Wink Grinning  Hug

# 61
  • Мнения: 5 370

Това е добре. Гледам ти аватара и все си мисля, че не е време за изчезване.
Има време, всички ще изчезнем някой ден, но дотогава има за какво да сме тук.
Поне ти имаш.
Нормално е понякога да се чувстваш малко.. притисната и да ти лисват някои неща от близкото минало, но в живота е така, едно време отминава, друго идва и човек трябва да е подготвен да по приеме, колкото и да го мъчи носталгията по "старото" и толкова хубаво време на безхаберие, свобода и липса на ангажименти.
Не знам доколко съм те разбрала правилно, какво те мъчи и защо ти се изчезва, има ли проблем, или е просто меланхолично настроение, което ни обхваща всички понякога, но каквото и да е, се решава ако е проблем, ако е настроение- просто отшумява на сутринта.
Понякога всички искаме да знаем, че липсваме на някой, че сме значими за някой, че някой ще страда, ако ни няма, но от друга страна можеш да обърнеш нещата наобратно, ако ти изчезнеш, колко хора ще ти липсват на теб? Човек е егоистично създаден и пречупва живота през собствените си усещания повече, отколкото през усещанията на околните, но има и много сензитивни създания, които улавят дори и леките настроения и дори меланхолията в околните и по някакъв начин ги съпреживяват.
Лека и спокойна нощ от мен!   bouquet

Искам да си ми психоаналитик!!!! Честно. Peace  bouquet

# 62
  • Мнения: 216
никoй до 9 сутринта през седмицата( може би хората от агенцията която ни отговаря на обажданията в извън работно време- че не съм ги освободила) иначе в 9 колежката, в 9:30 мажа, към 5:30 родителите ми, и от там настава шаш и паника освен ако не съм с колата че има тракинг устройство
 :twisted:P.P. Друг е въпроса на кого ще липсвам

# 63
  • Мнения: 6 155
Ох...пак ли?!  Tired

Общи условия

Активация на акаунт