Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

PeaceИма ли някой използвал тези глобули? Какви са вашите отзиви за него? Доволни листе от резултата , ако има такъв? Питам , защото трябва да го използвам и да знам дали е ефикасен. Whistling
Цитирай

софия

това е чудесен комбиниран препарат със съответните показания, зависи за какво ти е изписан  Smile
Отделно, че доколкото ми е известно, вече не е в продажба.
Ти си успяла да си до купиш ли отнякъде?
Цитирай

PartyНезнам дали се продава. Просто исках мнението за това нещо. Изписан ми е за бяло течение. Love
Цитирай

гр.ПОПОВО

На мен също ми изписаха това лекарство за лечение на бяло течение.Слага се вагинално вечер по 1 глобул.В началото на лечението- до третия ден-усещах действието му-щипеше ме вътрешно,гъделичкаше .След това всичко отмина ,но продължих лечението до край.Не съм имала проблеми за намирането му в аптеката.Цената му е около 6-7лева-10 глобули
Цитирай

София

ползвала съм веднъж, предпочитам Полижинакс пред него или Клотримазол. знам, че Клотримазол е само за гъбички, а Клион-Д и Полижинакс за комбинирани инфекции. не знам на теб за какво ти е изписан newsm78
Цитирай

софия

PartyНезнам дали се продава. Просто исках мнението за това нещо. Изписан ми е за бяло течение. Love

какво стана, купи ли Клиона
Цитирай

ВАРНА

PeaceИма ли някой използвал тези глобули? Какви са вашите отзиви за него? Доволни листе от резултата , ако има такъв? Питам , защото трябва да го използвам и да знам дали е ефикасен. Whistling
използвах го преди 2години,беше ми изписан за раничка и бях доволна-действа.пак зависи за какво ти е изписан!
Цитирай

Здравейте,искам да попитам,след като започна да се лекувам с полижинакс мога ли да правя секс  Embarassed Embarassed Благодаря предварително   Praynig
Цитирай

София

Здравейте,искам да попитам,след като започна да се лекувам с полижинакс мога ли да правя секс  Embarassed Embarassed Благодаря предварително   Praynig
естествено,че не.

Клиона съм го ползвала мноооого отдавна и при мен действаше.
Първите няколко дни ме щипеше и после всичко мина.
Цитирай

ползвала съм веднъж, предпочитам Полижинакс пред него или Клотримазол.
PeaceИ аз така.

Категорично Не! Naughty С каквито и глобули да се лекуваш-не се препоръчват сексуалните контакти! Stop
Цитирай

Благодаря за отговора Smile
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

какво стана, купи ли Клиона
преди две седмици го купих от аптеката при нас.Лекарката ми го изписа, заради бяло течение и бактериална инфекция, която лекувам в момента. Другата седмица съм на преглед и ще пиша какъв е резултата от глобулите.
Цитирай

Благодаря за всички мнения по темата. Притесняваме и факта,че имам и раничка. Дали това лекарство ще окаже някакво въздействие върху нея?
Цитирай

ВАРНА

Благодаря за всички мнения по темата. Притесняваме и факта,че имам и раничка. Дали това лекарство ще окаже някакво въздействие върху нея?

аз лекувах раничка с клион д и с тантум роза
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.