С коя мелодия ви звъни GSM-а

  • 15 166
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 160
мелодията се казва :Vertu
a когато звъни мъжът ми е : Justify my love - Madona

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Никой ли няма чалга бе.  Grinning

И аз като Уриел имам, ама не я слагам. Имам "Тез червени домати" и "100 патрона".
Също безкрайно искам да си сложа Черно Фередже - имам "Я вземи си шапката...", но не ми се иска да обяснявам после на детето какво значи последния напев...

# 47
  • Мнения: 2 212
Linkin' park - In the end

# 48
  • Мнения: 212
И аз като Уриел имам, ама не я слагам. Имам "Тез червени домати" и "100 патрона".
Също безкрайно искам да си сложа Черно Фередже - имам "Я вземи си шапката...", но не ми се иска да обяснявам после на детето какво значи последния напев...
Не съм я слушал тази песен но щом е на Черно Фередже мога да си представя за какво се пее в нея Simple Smile
Аз от време на време като искам да ядосам жената си слагам на Котрол "Най-щастливия ден когато ти ще си далече от мен.... и т.н." Много готина песен за такива случаи Simple Smile

# 49
  • Мнения: 6 243
Никой ли няма чалга бе.  Grinning
Аз имам - ама турбо чалга. Ако се брои.

"Джамовете" на орк. "Биад"

# 50
  • Мнения: 94
И аз имам в телефона "Шест кокошки съм заклала" в оригинално изпълнение на мледежа от кастинга на Music Idol, но още не съм си я сложила като ринг тон, също и "Ederlezi" на Горан Брегович и "Buba Mara" от "Черна Котка Бял Котарак", ако се брои за чалга!  Laughing

# 51
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Не съм я слушал тази песен но щом е на Черно Фередже мога да си представя за какво се пее в нея Simple Smile

Я-а-а-а-а вземи си шапката, чантата и гащите, и-и-и-и кажи на майка си, че съм те е*ал, че съм те е*ал, че съм те е*ал!

# 52
  • Мнения: 1 731
Брат ми ми звъни с :Бат Бойко е!Вдигни телефона! Mr. Green
Общата ми е :Rammstein-Du Hast (незнам за какво се пее ама ме кефи).
Един приятел ми звъни с "Бригада".
А половинката с Someon Else на Алегро и някой там. newsm78

# 53
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Различно ми звънят различните хора.
Най-често ми се обажда мъжът ми - звъни с "Там за туманами" на Любе

# 54
  • Мнения: 4 451
"Вървят ли двама..." на Мария Нейкова, една много любима моя песен! Grinning

# 55
  • Мнения: 212
Я-а-а-а-а вземи си шапката, чантата и гащите, и-и-и-и кажи на майка си, че съм те е*ал, че съм те е*ал, че съм те е*ал!
Mr. Green разбирам те сега защо се колебаеш да я сложиш като звънене

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Я-а-а-а-а вземи си шапката, чантата и гащите, и-и-и-и кажи на майка си, че съм те е*ал, че съм те е*ал, че съм те е*ал!
Mr. Green разбирам те сега защо се колебаеш да я сложиш като звънене
http://www.data.bg/f.php?fid=19288126 Поздрав!

# 57
  • Мнения: 46 492
Я-а-а-а-а вземи си шапката, чантата и гащите, и-и-и-и кажи на майка си, че съм те е*ал, че съм те е*ал, че съм те е*ал!

Няколко месеца бях с "Бягат конете"  Joy гледах много бързо да си вдигам телефона Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 101
Californication на RHCP  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 212
Благодаря ти. Трогнат съм.   bouquet
Чудя се аз ако те бях поздравил с тази песен дали щеше да има рязане на глави като те знам колко си докачлива  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт