Жената на бъдещето- нов еталон за красота в бъдещето

  • 4 328
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз казвам най - сетне!

# 31
  • Мнения: 3 782
Аз също се съмнявам,че този тип жени ще дойде скоро на почит. Слушала съм по ТВ, чела съм статии точно за това,но уви не виждам никакво развитие. Аз също не харесвам много слаби жени, понякога е дори грозно, но какво мога да направя. Те вече мирогледите са толкова изкривени, че си мисля,че връщане няма...

# 32
  • Мнения: 145
Монде,този модел,който описваш,нашите чалгаджийки се опитват да го наложат от доста време  Wink  и на ССБМ (средно статистическия български мъж) според мен много му допада!
Но..има красиви слаби жени,има красиви и по-пълнички,защо трябва да има еталони   newsm78 ?

# 33
  • София
  • Мнения: 3 880
чудесно звучи! аз винаги съм харесвала по-закръглените форми и съжалявам, че изгубих моите такива. на ръст 1,70 според вас кои кг отговарят, за да си пищна и секси, без да си пълна?

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Ммм, този еталон мъж ми отдавна го е наложил вкъщи Mr. Green Успя да ме измами да кача няколко килца и сега е доволен. Чудно ми е само как ще порасна до 170 см. newsm78
Aurora, пищна и секси не се определя от килца, а от форми и най-вече от отношение към самата себе си. Две жени с един и същи ръст, но с различна форма на тялото и съвсем различно самочувствие, биха изглеждали съвършено различно.

# 35
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... на тяхно място идват едрогърдести красавици със закръглени бедра ...

Ей тук спрях да чета, пак до големите цици опряхме  Crossing Arms аз не се класирам.

# 36
  • Мнения: 393
Не вярвам скоро по подиумите да се качат момичета тежащи повече от 45 кг ама ако стане няма да е лошо. Според мен всеки трябва да се чувства добре в своята кожа, имам позната която според повечето хора е доста закръглена ама тя така си се чувства ок, наистина самочувствието играе огромна роля.  Crazy

# 37
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
И така- еталонът  за женска красота на бъдещето е следният: среден ръст 1,70, пищни форми, тънка талия и заоблени бедра,  дълга коса в естествен цвят, пълни устни и изразителни очи.

На всичко отговарям само не на пищните форми. Даже съм доста далече от тях. Френският дизайнер може да си ги задържи. Благодаря му, не харесвам пищни женски форми. И при 1.70см. височина. Ъх. ooooh!

# 38
  • Мнения: 5 362
Бабите казват: "За всеки влак си има пътници".  Wink
Важното е ти да се харесваш, пък какво пишат разни гей-дизайнери, не е важно.  Mr. Green
И аз съм на това мнение Peace
А за новите еталони-докато не видя,не вярвам Wink
(иначе се вписвам в критериите newsm44 )

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
чудесно звучи! аз винаги съм харесвала по-закръглените форми и съжалявам, че изгубих моите такива. на ръст 1,70 според вас кои кг отговарят, за да си пищна и секси, без да си пълна?

Зависи първо от плътността на скелета.
Жените с тънки кости на 55 кг/170 см могат да изглеждат  пълни.
Тези с едър кокал при същите мерки са кльощави.
После идват пропорциите.

# 40
  • Мнения: 2 617
Честно казано, безразлично ми е. Чувствам си се добре в собствената кожа, без да се опитвам да стигам някакви мерки и теглилки. Ако винаги съ била определени килограми, то е било за сибствено удоволствие, а не защото някой стилист го е обявил за модерно. Пък и не си купувам толкова често дизайнерски дрехи, за да се вълнувам от диктата на модата. Опитвам се да намеря средния път: Модерното, което ме кара да се чувствам удобно.
А за кардиналната промяна (за нея се говори още от края на 90-те), това са нормални неща, нали бизнесът трябва да върви  Sunglasses

# 41
  • Мнения: 1 107
Браво на "прокарващите" идеята списания, защото до нищо хубаво не доведоха безумно слабите манекенки по списанията-едната част от подрастващите гладуват, за да се наместят в някакви стереотипи за красота, а една друга хич пък не им пука и отиват до  крайността да се хранят с многото боклуци за ядене- и за това е доказателство все по-голямото затлъстяване сред младежите. Важното е да се налагат естествени -ЖЕНСКИ форми. И аз хич не се вмествам в представата с моите 158см и сутиен А70, но въпреки това подкрепям тенденцията напълно.
     P.S. В Щатите доколкото знам агенциите за красота си имат и сектор модели с леко наднормено тегло( над манекенското сигурно:)))

# 42
  • Мнения: 3 537
Цъ, на мен не ми допада изобщо жената на бъдещето.... Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 14 654
Жените са различни- и кльощави, и по-пълни- всички се харесват на някого. Най-важно е тийнеджърките да бъдат научени да се харесват независимо от наложения еталон за красота- ясно е, че само част от тях ще попадат в него.
Ако сега се насажда комплекс на по-пълните, новият еталон ще комплексира момичетата със скромен бюст или плоско дупе- не може на всички да се угоди.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 835
Жените са различни- и кльощави, и по-пълни- всички се харесват на някого. Най-важно е тийнеджърките да бъдат научени да се харесват независимо от наложения еталон за красота- ясно е, че само част от тях ще попадат в него.
Ако сега се насажда комплекс на по-пълните, новият еталон ще комплексира момичетата със скромен бюст или плоско дупе- не може на всички да се угоди.


Именно. Женската красота не може и не трябва да бъде вкарвана в рамки.

Общи условия

Активация на акаунт