Жената на бъдещето- нов еталон за красота в бъдещето

  • 4 311
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
френски дизайнери предричат, че в най-близко време, жениският еталон за красота  силно ще се промени. първите метаморфози ще са факт още през тази година. Слабите излизат от мода и на тяхно място идват едрогърдести красавици със закръглени бедра и тънка талия.
фигурата "а ла гарсон", без гърди, без мек преход между талия и бедра остава в миналия век, казва луи бертран- дизайнер и изследовател на дамската мода. на новият век са необходими нови героини.времената на "милитари" и унисекса безвъзвратно са си отишли, лъсите подстрижки – също.
дрехите ще станат по-широи, а множество набори, рюшчета, ленти,панделки и др. пищни елементи.а за такива дрехи са нужни по-женствени форми.
що се отнася до прическите- то пъстрротата си отива от мода , заменят я класическите блондинки или брюнетки.Цветът на косата- натурален. Нищо ярко и футуристично.скандално ярките цветове ще бъдат позволени само при грима.
И така- еталонът  за женска красота на бъдещето е следният: среден ръст 1,70, пищни форми, тънка талия и заоблени бедра,  дълга коса в естествен цвят, пълни устни и изразителни очи.

на всичко това , аз  бих казала" Най-после"! А вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 781
Ооо, аз почти на нито един от критериите не отговарям - докарвам го само на тънка талия и дълга коса. Хайде, със силикон и на едрогърдеста ще го докарам, ама като цяло не се вмествам в това описание.

# 2
  • Мнения: 750
Нищо не казвам преди да ги видя на подиумите, по конкурсите за красота, и дрехите в магазините. И най- сетнте дано подрастващите проумеят, че да ти стърчат хълбоците през гащите не е готино и привличащо. Да спрат да се " хранят" с един чипс за деня или една вафла ooooh!, ами да хващат пътеката в парка, да тичкат и да се хранят, щот деца ще раждат!

# 3
  • Мнения: 5 299
Пак няма да се вместя АЗ Tired
Липсва ми талията и косата, иначе на другите условия отговарям напълно. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 13 512
всъщност, под" най-после", имах предвид, че децата ни няма да гледат навсякъде анорексични модели и ще започнат наистина да се хранят пълноценно и да се харесват без тези неистови услия, необходими за повечео, за да тежат 45 кг. при ръст1,70

# 5
  • Мнения: 19 271
оо аз сега като кърмя отговарям на доста от условията.само талията ми май не е от най-тънките  Wink

# 6
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ще отговоря така -ДАЛИ???Малко не ми се  вярва,и друг път съм чувала подобни предсказания,но досега нищо не факт.Жената се е променила през годините,защото е поела и други функции,освен да бъде майка,днес тя е много повече от това,и затова не и е нужно да бъде толкова женствена,за да се хареса непременно на мъжа,от който в миналото е зависела и живота и в цялост.Всъщност закръглените бедра и пищния бюст са символ на плодовитост,лъскавата естествена коса на здраве.Преди време бях чела статия за това,съжалявам,че не мога да я постна,как жените тип пясъчни часовници изчезвали,точно поради изброените по горе причини.
Не,че не ми допада,но не знам защо,докато четох материала,по асоциация ми изникна образът на съвременната фолкдива.Да,може би най после,за тези които имат тези дадености,но на тези които нямат,аз ще предрека бум на пластичните операции и екстенжъните,едното зло ще замени другото.
Но,ще поживеем,ще видим

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Дано по-бързичко се "внедри" новият еталон за красота  Praynig, че хич не харесвам сегашния...

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
тънка талия и заоблени бедра

нямам

Мисля, че новият естетически модел ще си остане в тази статия.

# 9
  • Мнения: 2 631
тънка талия и заоблени бедра

нямам

Мисля, че новият естетически модел ще си остане в тази статия.


И аз така мисля...  Tired
Още преди няколко години се коментираше, че скъпоплатените световноизвестни кльощави манекенки щяли да бъдат изместени от по-естествени и натурални красавици, на които има какво да се види...
Ми да, ама като гледам и до днес - все същите копия се разхождат по подиумите...  Crossing Arms

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бабите казват: "За всеки влак си има пътници".  Wink
Важното е ти да се харесваш, пък какво пишат разни гей-дизайнери, не е важно.  Mr. Green
Не харесвам тяло като на Джей Ло или Бийонсе, ама те си се харесват (браво за което) и пет пари не дават какво мисля аз. И така трябва.
Обичайте се, дами.  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 6 167

на всичко това , аз  бих казала" Най-после"! А вие?

ами ще кажа - супер!
а също и - не ми се вярва, това го предричат от както бях тинейджърка.
красотата тип Лорен, Лолобриджида, Бардо, Монро, Скарлет О'Хара....съмнявам се.

При всички положения скоро 60/90/60 няма да излезе от актуалност.
Опитай да намериш сутиен за жена 70-75D.


Не харесвам тяло като на Джей Ло или Бийонсе, ама те си се харесват (браво за което) и пет пари не дават какво мисля аз.

тук хич не съм съгласна, че само те си се харесват  Laughing

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

на всичко това , аз  бих казала" Най-после"! А вие?

Както споделих с мой приятели: "Най-накрая и аз да съм модерна" Wink

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Какво значи модел / еталон за красота? Всичко е толкова субективно. Наистина би било по-естествено по подиумите да се разхождат нормални жени, а не някакви анорексични "закачалки" за дрехи ooooh!
Но дали ще стане така? А какво ще правят с настоящите супермодели? Сигурно ще им дадат срок да заоблят бедра.

# 14
  • Мнения: 3 647
френски дизайнери предричат, че в най-близко време, жениският еталон за красота  силно ще се промени. първите метаморфози ще са факт още през тази година. Слабите излизат от мода и на тяхно място идват едрогърдести красавици със закръглени бедра и тънка талия.
фигурата "а ла гарсон", без гърди, без мек преход между талия и бедра остава в миналия век, казва луи бертран- дизайнер и изследовател на дамската мода. на новият век са необходими нови героини.времената на "милитари" и унисекса безвъзвратно са си отишли, лъсите подстрижки – също.
дрехите ще станат по-широи, а множество набори, рюшчета, ленти,панделки и др. пищни елементи.а за такива дрехи са нужни по-женствени форми.
що се отнася до прическите- то пъстрротата си отива от мода , заменят я класическите блондинки или брюнетки.Цветът на косата- натурален. Нищо ярко и футуристично.скандално ярките цветове ще бъдат позволени само при грима.
И така- еталонът  за женска красота на бъдещето е следният: среден ръст 1,70, пищни форми, тънка талия и заоблени бедра,  дълга коса в естествен цвят, пълни устни и изразителни очи.

на всичко това , аз  бих казала" Най-после"! А вие?
Rolling Eyes тук аз ли нещо не разбрах  newsm78 какви са тези Лъси коси  Rolling Eyes Shocked Twisted Evil
 newsm78 малко се  съмнявам да изметат  досегашните "красавици" и да  ги заместят  с нови
за анорексичните  модели съм съгласна - но напоследък има бум на деца с наднормено тегло, а не на такива с анорексични  проблеми

Общи условия

Активация на акаунт