Нова лятно - ваканционна тема - 23.07. - 29.07 !!! Нека да е лято!!!

  • 2 911
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Германия
  • Мнения: 8 092
...........
Днес стигна до 45 С, но ние сме железни  #Crazy Sunglasses

Как са децата ви днес?


Лек и безавариен ден на всички!!  Hug
Боже, тук пак вали Close
Изгони го това ваше слънце насам  Praynig

# 31
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Боже, тук пак вали Close

[/quote]

и тук...... Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 815
Боже, тук пак вали Close
Изгони го това ваше слънце насам  Praynig
[/quote]

Абра-кадабра, нашето слънце да пекне и по вашите земи!!
Пу-Пу-Пу!!
Амин!!
Да ми се изпълни желанието сега ДАНО!!!
 Hug Hug Hug

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
...........
Днес стигна до 45 С, но ние сме железни  #Crazy Sunglasses

Как са децата ви днес?


Лек и безавариен ден на всички!!  Hug
Боже, тук пак вали Close
Изгони го това ваше слънце насам  Praynig

Не ти трябва такъв огнен пъкъл от 45 градуса. Вчера по новините съобщиха, че измерената температура на слънце по обяд  е била 60 С градуса. В градския транспорт няма климатици, на много места няма, не само там. Нямам думи. Аз пък искам малко дъжд вече  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 378
Привет, момичета! Hug

Запис в новата темичка!

Тук си имаме едно дъждовно и мрачно утро..... и въобще, ама въобще не ми е работно.... Та си рекох да надникна за малко тук...

Сладки сънища ви пожелавам!

# 35
  • загубено
  • Мнения: 6 473
Привет момичета!
На всички които искат слънце....давам ви всичкото.
Пращайте насам дъжда,че се опекохме днес.
Аз си мислех че в БГ ще си копонясваме на воля и на хладно.Но пак сме строени пред климатика.
В 21:00 излязох с детенце на разходка,беше 38 градуса Shocked...ужасно е.


 Rumyana-Благодаря.Лек и спорен ден на теб  bouquet

Дано утре е един по-хладен ден за нас печащите се.
А за останалите които искат слънчице,по бързо да отива натам



# 36
  • Мнения: 368
Свекитата и майка ми са отишли днес на реката, за да са малките(нашия и племеника) на прохладно. Било е пълно с народ, който се чуди как да се спасява от жегата. Чак сега оценявам май какво е да си живееш на прохладен климат като този тук ( близо до Сиатъл).  Rolling Eyes Направо е невероятно непредсказуема тази природа! Shocked
Дано скоро да настъпи хладинка и в Б-я!  Praynig Страхувам се за по-възрастните ми близки направо...
Успешна и спорна седмица на всички ви!  Peace Hug Peace

# 37
  • Мнения: 7 914
Привет , момичета, как сте?

аз минавам да пожелая приятен и емоционален ден! Hug  bouquet Hug

# 38
  • Мнения: 1 909
Привет, девойки!

Аз май повиках дявола вчера - само споменах за пожари, и те не закъсняха Sad  И пак съвсем наблизо - падаха ни сажди на терасата! А като гледам какви води се леят по английско (и по Пепеляшкино?)

Звезди, за деня още не знам, но нощта ни беше доста емоционална. Бейби Мирянка рева чак до 4 сутринта - бях й дала всичко, за да не я болят растящите зъби, и пак се дра в продължение на три часа, накрая заспа до мен, а в 7 ч вече беше свежарка - ни лук яла, ни мирисала. Нищо не разбрах   newsm78  и съм пълен аут днес smile3507 Надявам се не се опитва да се разболее точно когато най-после трябва да избягаме малко във ваканция Sad 

# 39
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Добро утро от гората! Hug

Чак сега видях чепиците пуснати за мен. Ell, яка идея и напълно приложима тук.
В гората нищо ново, т.е. дъжд и вятър. Сутринта слънцето се показа за кратко, за да напомни, че го има. Сега  облаците пак го надвиха Close
Вчера момците ми правиха бойкот. Тъкмо единият заспи, другият вдигне врява и така до полунощ. Накрая не помня как от едното легло съм се качила на горното при бебо newsm78 
Май кафенцето ще оправи работата при мен.  kaffeetrmker_2 До после!
Лек и безавариен ден на всички!

# 40
Привет, девойки!

Аз май повиках дявола вчера - само споменах за пожари, и те не закъсняха Sad  И пак съвсем наблизо - падаха ни сажди на терасата! А като гледам какви води се леят по английско (и по Пепеляшкино?)

Звезди, за деня още не знам, но нощта ни беше доста емоционална. Бейби Мирянка рева чак до 4 сутринта - бях й дала всичко, за да не я болят растящите зъби, и пак се дра в продължение на три часа, накрая заспа до мен, а в 7 ч вече беше свежарка - ни лук яла, ни мирисала. Нищо не разбрах   newsm78  и съм пълен аут днес smile3507 Надявам се не се опитва да се разболее точно когато най-после трябва да избягаме малко във ваканция Sad 



4умби, тази година Южна Италия пожарите са страШно много. Пове4ето са при4инени наро4но. Мръсници

# 41
  • Мнения: 1 049
Лек ден и от мен!   bouquet
Тук при нас валя градушка 30 мин и после пак горещина ooooh! Tired
Крис е 3 - ти ден на планина, вчера и там валяло и било студено, малкото ми зайче е много щастливо събирало къпини и малини и много доволно.  Peace
pepelyashka, вчера гледах новините при вас е страшна работа, дано по бързо се оправи времето.. Praynig
chumbi, дано да е добре момата, да успеете да се забавлявате през отпуската.  Peace
ЛюбИтУ, разбрах че си ми съгражданка, липсвали ти Варна?
Калида май още празнува, как ли е изкарала празника ? bouquet

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 17:19 от Zai4enze

# 42
  • Мнения: 2 195
Окончателно решение - пътуваме в неделя  Cry   Кажете някой носил ли е столче за кола в самолета ? Трчбва да си връщаме столчето  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 5 183
Привет от г... на Географията.
Луднала съм.
Ровя в нета и намирам все по-изгодни оферти за пътуване.
За отрицателно време си стъкмих такава оферта, 4е ще изтрепя вси4ките тревъл агенции днес. Спестявам си около 1000 лева. Ама-ха! bowuu те тука парите да не растат по дърветата, 4е на тях да ги дам. Руми, врътни една шайба да дам малко инфо. Може и на вас да ви хареса.  Wink
Ина4е, имам някаква резервагия, колкото да не увисна. По първона4ални данни летим на 21.10. Юхуууууууууууу!!! Laughing Sunglasses Hug Heart Eyes

Мимка, сигурно ще ви го таксуват като багаж. дано не е много тежко, 4е ина4е... нямам опит де.

Гърлс, нямам време да ви 4ета. От много ровене из нета стана време да вдигам юнака и да потегляме към детската градина и работа.

Цункам ви

# 44
  • Мнения: 2 195
То ми е ясно , че ще е таксувано , но трябва ли да го опаковам  Rolling Eyes  Нищо не знам . За първи път ще пътуваме със самолет , а мацката дето продава билети почти нищо не ми обясни  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт