Нова лятно - ваканционна тема - 23.07. - 29.07 !!! Нека да е лято!!!

  • 2 912
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 183
То ми е ясно , че ще е таксувано , но трябва ли да го опаковам  Rolling Eyes  Нищо не знам . За първи път ще пътуваме със самолет , а мацката дето продава билети почти нищо не ми обясни  Rolling Eyes

Е, те сигурно всякак ще го вземат, но за теб е важно да е възможно най-добре опаковано. ина4ер, може да се окаже неизползваемо или неузнаваемо на летището.  Confused

Казвам Бай, 4е ще ме уволнят.  Crazy

# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Добра нощ от гората Hug
Доживях да видя пак слънце днес!!!! Голямото ми дете пак можа да се пързаля на "ляма руче"(голямата пързалка) Такъф кеф беше да си изям пицата и сладоледа под сянката на едно дърво, докато Мартин превземаше катерушките и изследва пясъка. Сега спи уморен, но доволен, че е "лиза вън" Crazy
А аз съм още по-доволна с една  beer Mr. Green

# 47
  • Мнения: 7 914
pepelyashka

 наздраве и аз с подобна халба ама безалкохолна cheers

МАЙКА
 сега ти е ведро на душато като си имаш билети и дата нали? Hug Hug Hug

chumbi
 и ние тази вечер доста закъсняхме...ама от 10-ина минути нищо не чувам.. така че вече е време за сън Party Party Party

 лека нощ , момичета Hug Hug

# 48
  • Мнения: 815
Добро утро, момичета!!

Zai4enze, само ми липсва ли?... Simple Smile
Но септември ще си ходя да я видя от по-близо Simple Smile Simple Smile
Вие няма ли да си ходите?

МАЙКА, честито!!
Дано стане за 21.10!!

Звездичките, как сте днес?
 
gioia, при вас има пожари, а при нас като вейне този вЕтЕр, че като се вдигнат едни пясъци, става като в мъгла Simple Smile Simple Smile
Пясък и прах навсякъде, че толкова е ситен пустинния пясък, че влиза от всякъде и навсъкъде Simple Smile Simple Smile

Лек и безавариен ден ви пожелавам!!

# 49
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Хора, тук грее слънце!!!! Чак ме е страх да се зарадвам истински.
 Whistling
Лек ден и повече усмивки Sunglasses

# 50
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро и от мен Hug
Звездичка с няколко дневно закъснение да ти кажа, че може (аз го копнах от Красива мама) , но не казвай на никой Whistling Laughing
Майче какви са тези акробатични номера, ще трябва и мен да научиш. Стискам палци да се получи акробатиката Laughing
Gioia аз пък си мислех, че само в БГ правят такива изпълнения с преднамерени пожари, за милата родна картинка съм наясно защо го правят, ама за Италията нещо newsm78 ми се губи
Pepelyashka проработиха пожеланията (магийките babydust7) най - накрая и по вашата земя
  Nature Sunny
Тук от снощи се диша имаше много вятър, добре че е без пясък Mr. Green
Амейче- овори темичката и зачезна има нещо гнило тука Thinking Hug

Весел ден  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 195
Ей , много се радвам , че и по тамошните земи огря слънце . Тук сега е поносимо , леко се захлади  Party
Лек и слънчев ден !   bouquet

# 52
Добро утро и от мен Hug
Звездичка с няколко дневно закъснение да ти кажа, че може (аз го копнах от Красива мама) , но не казвай на никой Whistling Laughing
Майче какви са тези акробатични номера, ще трябва и мен да научиш. Стискам палци да се получи акробатиката Laughing
Gioia аз пък си мислех, че само в БГ правят такива изпълнения с преднамерени пожари, за милата родна картинка съм наясно защо го правят, ама за Италията нещо newsm78 ми се губи
Pepelyashka проработиха пожеланията (магийките babydust7) най - накрая и по вашата земя
  Nature Sunny
Тук от снощи се диша имаше много вятър, добре че е без пясък Mr. Green
Амейче- овори темичката и зачезна има нещо гнило тука Thinking Hug

Весел ден  bouquet


Ell, неЩо страШно е тази година. ЛетуваЩите са се спасявали в морето. Сутринта гледах изгорял къмпинг, изгорели гори. Има загинали. Пак интереси на мафията. До колкото разбрах са хванали и пиромани, но наказанията, предвидени от закона са абсолЮтно неадекватни.

# 53
  • Мнения: 7 914
ЛюбИтУ
 след миналия вторник не се оплаквам- хич даже Party Party

pepelyashka
вчера следобяд като се събудихме-грееше слънце за 3 минути бях готова и стартирах с количката една обиколка из махлата...че не се знае кога друг път ще ни огрее подобно щастие Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ell
 

Звездичка с няколко дневно закъснение да ти кажа, че може (аз го копнах от Красива мама) , но не казвай на никой Whistling Laughing
гроб съм  smile3505

сега да споделя какво пуснаха в холандската ни темичка специално за диетуващи - http://papashy.narod.ru/pohudenie.html

# 54
  • Германия
  • Мнения: 8 094
...

pepelyashka
вчера следобяд като се събудихме-грееше слънце за 3 минути бях готова и стартирах с количката една обиколка из махлата...че не се знае кога друг път ще ни огрее подобно щастие Mr. Green Mr. Green Mr. Green

....
Ми то и аз съм на същия принцип.
Малко да е, но да не го изпусна Mr. Green
Ха до по-късни доби, отивам с бебоков на имунизация. Дано спи като първия път, че не ми се мисли, ако вдигне Т Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 7 914
...

pepelyashka
вчера следобяд като се събудихме-грееше слънце за 3 минути бях готова и стартирах с количката една обиколка из махлата...че не се знае кога друг път ще ни огрее подобно щастие Mr. Green Mr. Green Mr. Green

....
Ми то и аз съм на същия принцип.
Малко да е, но да не го изпусна Mr. Green
Ха до по-късни доби, отивам с бебоков на имунизация. Дано спи като първия път, че не ми се мисли, ако вдигне Т Rolling Eyes
стискам палци да спинка  Hug Hug Hug

тук пак заваля Rolling Eyes

# 56
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ей ме , тук сьм, но 3а малко  Joy hahaha Joy...
и при нас има сльнце и по случея не се 3астояваме много, много у дома....само докато Шокито поспинка и после пак скитня Mr. Green....а и нещо форумьт ми сдаде багажа в4ера....та така....мнооооооооооооооого сльнце пожелавам на всички Hug Heart Eyes...чао 3а сега, бандата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 3 461
Привет от Бахрейн   bouquet,

Ell, и аз се радвам много да се видим пак Heart Eyes Още  пазя едно съобщение от теб от преди доста време. Grinning издай под сурдинка какво си "отмъкнала" от Красива мама?

Звезди, впечатлена съм от метаморфозата, която е претърпяла мадамата от снимките. Тя и на 120 не изглежда като да е на толкова, но на последните снимки е неузнаваема. Споделила ли е диетата освен снимките? Simple Smile

Майка, за къде стягаш багажа?

Мимката, лек път и на теб, за колко време се прибирате?

Пепи, вижда ли се края на ученето? Малко наизуст питам, може и да си завършила вече. Grinning

amei, и аз имах проблем с форума вчера, но го отнесе саудитския доставчик, мислех, че те ми правят проблеми.

gioia, като малка исках да се омъжа за италиански мафиот,  някой  високо в йерархията Laughing

# 58
  • Мнения: 1 909
Привет още за малко, че другата седмица ви изоставям - ще посетим комшиите испанци! Май добре направих, че не избрах Лондон като посока Rolling Eyes

Пепе, Звезди, Амеи честито ви слънце! Дръжте си го здраво и си го използувайте!

Джоя, те и тук са криминални пожарите - иначе как да си обясни човек, че толкова често избухват по няколко наведнъж, на места, достатъчно отдалечени, за да не могат пожарникарите да успеят да реагират! Такива и на шиш да ги опечеш ще им е малко!

Елл, а в България защо ги правят пожарите? Rolling Eyes

Зайченце, а Крис пак с лагер ли е на планината или по друга линия?

ЛюБиТу, как си там с пясъчните бури?

МАЙКА, ще те призная, ако успееш да спестиш 1000 долара, а не лева Wink  Я кажи закъде спретна пътешествието

Ноя, привет, добре все пак че не си се оженила за италианки мафиот, май? Joy

# 59
  • Мнения: 1 049
chumbi, дядо му, леля му , чичо му с племенника отидоха на къмпинг и го взеха и него, ама вчера нещо се разплака по телефона, дано да му е минала кризата за мама  Praynig
О ще чакаме снимки от Испания   bouquet

ЛюбИтУ, ще пътувам или около 13 или около 22 преговарям още с шефа за отпуската  ooooh! Whistling
Лека вечер   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт