Нова лятно - ваканционна тема - 23.07. - 29.07 !!! Нека да е лято!!!

  • 2 914
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 049
mama B, весело изкарване в България   bouquet
ЛюбИтУ, тази неделя ще прави парти за рожденият ден на малкия и ще те направя снимки на градината не много за гледане, но нямаме време за нея, а и там е царството на свеки ние от време на време правим по нещо  Embarassed
А да попитам какви препарати против комари ползвате за навън, че при нас след 16 часа не можем се спаси от комари  Whistling ooooh!

# 76
  • Мнения: 815
Привет, момичета!!!

Мама Б, весело изкарване в Бг-то!!
Знам какво е да не си се прибирал дълго време, знам как се чувстваш преди тръгването...
Миналата година си ходих ваканция след 2 и половина години Sad

За това вече смятам по-често, но лятото повече, че да ми е топло Simple Smile Simple Smile

Зайченце, мерси предварително за снимките!!
Много ще се зарадвам да ги видя!!

Лека от мен!!

# 77
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добра нощ от гората! Hug
Кратка ми беше радостта, облаци окупираха синьото небе. Утре се очаква дъжд. Аз до неделя съм сама с 2мата момци и се чудя как ще занимавам Мартин, ако навън пак се лее порой. Фабиан този път не му се понрави имунизацията. Изтърпя безропотно целия преглед, поплака малко при боцкането...но вечерта/нощта беше мрънкане до безкрай. И таз вечер заспа трудно, Не знам дали е от пълнолунието или от ваксината ThinkingКакто и да е, казвам на всички едно  cheers и отивам да се хоризонтирам. Ще ви чета от лаптопа, докато момците спинкат до мен.
Лек и безавариен уикенд на близки и далечни Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 5 475
Здравейте момичета, само набързо  да се разпиша,подробности от мен след понеделник  Wink Hug

Върнахме се в четвъртък,но имахме тичане по задачи и само успях да прочета ,не много подробно какво сте писали.  Wink

Бяхме на море на Златните,после по задачки и безброй срещи из София.

 newsm78  Успях да погледна из форума от телефона на мъжа ми,но нямаше как да пиша,че много сложно... Rolling Eyes
 
  Черпя за успешното дипломиране на дъщеря ми. Peace
Направо е разбила всички на устния изпит с тезината за България.Има най-висок резултат от цялото училище!   bouquet
 
 

 С две думи да си кажа впечатленията ,София ми се видя много по-чиста и подредена ,отколкото преди близо три години.
  Трафика също не ми се видя голям,на фона на Милано и околности. Peace
  Според мъжа ми е много по-спокойно и сигурно да се разхождаш из центъра на София вечер,отколкото в центъра на Милано. Peace

 На морето ,голяма скъпотия ,ще разказвам по-подробно другата седмица,но като материална база (хотели,ресторанти,заведения,плажове)  мисля,че сме доста на по-високо ниво от Италия. Peace
  Всичко е ново и съвсем модерно.
  Куца обслужването обаче.. Tired

Специални поздрави ,макар със закъснение ,но от сърце за Калида.  Heart Eyes  bouquet

  До скоро  Hug

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 18:17 от Giorgia

# 79
  • Мнения: 1 526
Джорджи, браво на Борянка!
Това е просто чудесно, сигурна съм че много се гордееш с нея!
И тя сигурно се радва!
Чакам твоя разказ за родината да сравня с мойте впечатления.
Нещото, което много ме радва е че тази година видях бум на бебета и бременни мами. Такава весела глъчка по площадките.

Мама Б, весело и приятно изкарване и на вас! Сигурно вече не ти се чака да гушнеш любовчията Гого  Heart Eyes!

Зайче за комарите ( в СФ беше пълно) купувам Аутан. Има го и на спрей и на рол он. Има лека миризма и добре пази.

# 80
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Еееее супер новинка за малката отличничка Боряна! Hug

# 81
  • Мнения: 815
Добро утро, момичета!!!!

Включване от пустинята Simple Smile Simple Smile

Giorgia, браво на отличничката!!
Само да те радва Борянка и да празнувате такива хубави поводи!!

Zai4enze, как върви подготовката за партито? Simple Smile
Чакам си обещаните снимчици Simple Smile

Звездичките, къде са?
На са се включвали отдавна Simple Smile

pepelyashka, спрвха ли дъждовете при вас?

Пожелавам на всички един прекрасен слънчев ден!!!

 

# 82
  • Германия
  • Мнения: 8 099
.....
pepelyashka, спрвха ли дъждовете при вас?
Ще ми се, ама не! Вчера спря за 2 часа, днес още не е спирало май newsm78

Пожелавам на всички един прекрасен слънчев ден!!!

 

Чул те Господ, Мохамед, Буда и всичко квото има  Praynig

# 83
  • Мнения: 2 195
Добър ден от Холандия ! Времето - отвратително , както винаги  Rolling Eyes  към него и настроението  Confused
Джорджи , честито за щерката   bouquet

По-късно ще ви пусна снимчици от България.

# 84
  • Мнения: 5 183
Мимка, нямам търпение да гледам снимки от родината, ама ги пусни в новата тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210344.0

Общи условия

Активация на акаунт