Гланцирани плочки

  • 14 310
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 836
Харесала съм си гланциран гранитогрес за коридора. Но в магазина ме уверяват, че не е много подходящ за жилищни помещения-много се пързалял.
Моля, ако някой има такъв в къщи, да сподели, толкова ли е страшно!

# 1
  • на село
  • Мнения: 74
Аз съм с такъв,но още не сме го изпробвали как е ,тъй като не сме се нанесли в новият ни дом,но досега като съм ходила да позабърсвам не съм се пързаляла по него дори на мокро съм стъпвала,но без проблем.

# 2
  • Мнения: 98
Сложих си черен гранитогрес в коридора , направо е като огледало. Много го харесвам, но се мие по няколко пъти на ден.
В магазина правилно са те предупредили има ли малко вода отгоре се пързаля като лед.

# 3
  • Мнения: 102
Ние по тази причина си сложихме леко надраскан гранитогрес,но не много релефен.

# 4
  • Мнения: 4 546
ние сме с гланцирани плочки. чистят се лесно, но като изляза от банята с мокри крака много се пързаля.  Rolling Eyes негланцираните ми се струва пък, че биха се набили с мръсотия и особено за коридор не са подходящи.  Rolling Eyes явно човек трябва да прецени кое е по-малкото зло за него

# 5
  • Мнения: 282
Много се пързаля !С малката се шегуваме , че кара кънки Grinning.,красиво е , но в интерес на истината е и опасно и много бих се замислила ,ако го правя пак коридора, дали ще е с такъв гранитогрес.

# 6
  • София
  • Мнения: 752
И в двете ни жилища гранитогреса е гланциран (даже в едното са с такъв и хола и кухнята и коридора, т.е. навсякъде без спалнята), аз съм доволна, че много по-лесно се чисти от другия, а за пързалянето ами да пързаля се но само когато са ти мокри чехлите или краката...ако жсичко е сухо ниама такива проблеми.

# 7
  • Мнения: 1 187
С такъв теракот сме в кухнята.Много харесвам гланцирани/огледални плочки. Flutter Не съм забелязала да се пързаля..

# 8
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Нямам в къщи, но съм падала в магазин с такива плочки. Направо недоумявам, как могат да ги слагат в търговски център  newsm78
А иначе са много красиви.

# 9
  • Мнения: 836
Много са красиви, въпреки, че аз ги избрах заради цвета, не заради гланца.
Май наистина трябва да  се спра на матови, че като знам какви сме луди калинки със сина ми, ще има произшествия.
А, колко много ги искам!

# 10
  • Мнения: 46 478
На терасите ни са гланц. Не се пързалят.

# 11
  • Мнения: 7 640
Харесала съм си гланциран гранитогрес за коридора. Но в магазина ме уверяват, че не е много подходящ за жилищни помещения-много се пързалял.
Моля, ако някой има такъв в къщи, да сподели, толкова ли е страшно!


да, много се пързаля с боси и влажни крака, не вземай полиран.

# 12
  • Мнения: 312
Охх аз май не съм по темата,ама ако някой може да ми каже за помещение от 20 квадрата грубо, колко плочки гранитогрес ще трябват и с какъв размер на плочката? Не съм наясно с тези неща.

# 13
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Смятам,че гланциран гранитогрес не е подходящ за коридора, за всекидневна и други стаи може би няма да имаш проблем , но в коридора ще имаш.
Първо излизайки от банята с мокри чехли и боси крака - много ще се пързаля.
Второ зимно време, дъждовно - с мокри обувки - със сигурност ще има инциденти.
Аз бях пред такава дилема преди време и сега не съжалявам че се вслушах в мъжа ми.
Дори и на матов гранитогрес, понякога когато се прибера в мокро време, се подхлъзвам с токчетата.
На мнение съм,че са те посъветвали правилно в магазина.

# 14
  • Мнения: 1 267
не бих препоръчала гланциран, поради опасност от подхлъзване. освен релефен гранитогрес, който наистина задържа повече мърсотия има и среден вариант- матиран. почиства се лесно и не задържа нечистотий.

Общи условия

Активация на акаунт