Някой знае ли дали има вид масаж на разширени вени?

  • 2 139
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Надявам се някой от вас да знае повече по този въпрос
не видях да има такава тема,но извинявайте ако я повтарям...

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз лично за първи път чувам да се прилага масаж на вени. Не е ли противопоказно?  Thinking

# 2
  • Мнения: 15
Neznam.Moje bi po-prawilno e da pitam za ne6to raztovarva6to ot sorta na masaja.

# 3
  • Мнения: 2 068
И аз знам че е противопоказано но ще се радвам да разбера нещо повече защото имам разширени вени  Wink

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
противопоказно е ,доколкото знам! даже доста ограни4ава слънцестоенето, стоенето прав и седенето дълго време! хубаво е да топят в морска вода! и да се предприемат мерки разбира се мазила, лекарстваи тн!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
Охлаждане, кРаката на гоРе  Wink, мазане с венотоници и мазила на основата на мента, кипарис, хвойна, но без масажи, масажирането е противопоказано. Ако нещата са много тежки и сериозни има лекарства за през устата- Детралекс например, но сами след консултация с лекар, както и носене на ластични чорапи /пак по лекарско назначение/, "много са добри" при температура на въздуха 40 градуса Mr. Green

# 6
  • Мнения: 15
 става дума за приятеля ми.Той има този проблем.Даже преди 1,5 год. ги оперира,но те пак се появяват.Никакви мазила и други чюдесии не помагат,та ми хрумна,че може да има и масаж...незнам защо.Е явно sam sbarkala,mo мерси за мненията
newsm03

Общи условия

Активация на акаунт