Ето че Септември наближава и търпението ни се стопява

  • 13 941
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 194
katrin7,нали на теб бях обещала да ти кажа като пуснат дрешки с дълъг ръкав в "AZIZ bebe" в люлин?!!!дано не греша  Blushизвйнявай,че чак сега но..днес стигнах до там  Blush и..вече има..има и бодита,(по-скоро за момиченце)беше модела който ми показаха,има и гащеризончета цели с дълги ракавки има и блузки имаше и един адски сладък пухкав слуитшърд!имало е сигурно и др работи,но..това ми е мисълта,че..ги има вече!но..аз нищо не си купих..има време! Wink СПОКОЙНА НОщ НА ВСИЧКИ,ДАНО И АЗ ПОНЕ ТАЗИ ПОСПЯ,ЧЕ..ВЕЧЕ ДОСТА МИ ТЕЖИ И СНОщИ..НИТО НА ЛЯВО,НИТО НА ДЯСНО,НИТО ПО ГРЪБ МИ БЕШЕ УДОБНО!  SadНО...ТОВА Е,чесно казано чакам да дойде 11.08. да вляза в 9-тия и искам тогава да излиза бебко,майка ми се кара,че говоря така,но...  Embarassed айде ще се мъча да заспивам!лека и мека на всички!

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
heureuse честити ви покупки!   bouquet
Ще ги видим ли?

За местенето на термина спрямо ехографа вече няколко пъти писах в духа на твоето мнение.
Като погледнеш при августинките, както някой беше писал тук,  що ли  някой бебета толкова избързаха( май не те, а някой друг ) и повечето са под 3кг..... ми щото така е казал ехографа и док... че термина се мести напред.
На мен като ми възкликна док в 32г.с. че бебка отговаряла на 36г.с. познай как му се вързах Naughty... хич нЕма да се дам на приказки, че е голямо, трябва да се предизвика раждане или пък да си уговаряме секцио заради тия показатели Crossing Arms.

# 287

Общи условия

Активация на акаунт