Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора
Малко ми стана криво и реших да ви попитам дали е с право.Имам две дечица- дъщеричка на 7 и син на 4 месеца.Нямам възможност това лято да ходя на почивка - та така по цял ден у нас и пред махалата.Дори без да ми казва свекървата отишла на море със дъщеря й , и внучката.Скри се и заминаха.Тъпо ми е , все едно не й пука за нас Naughty.А моята вече е голяма и разбира.Та как ще постъпите вие?Ще й кажете ли нещо или това си е нормално , но аз ги виждам по друг начин нещата .И аз незнам Rolling Eyes,но ми е гааадно.......
Цитирай

Белгия/София

Би ми станало гадно, да, но няма да й кажа нищо. Просто няма смисъл. Не й давай изобщо да разбере, че те е наранила и че не е права. Или го е направила нарочно и тенденциозно, или й е толкова акъла и не се е усетила /съмнявам се/ Най-добрата защита е да не казваш и показваш нищо по повода, но промени отношението и държанието си.
Цитирай

И на мен щеше да ми е супер гадно.Незнам дали щях нещо да й кажа после,но със сигурност щях да го натякна на мъжа ми, въпреки ,че той не е виновен  Mr. Green
Цитирай

днес тук, утре там...

Неприятно наистина... Със сигурност щях да им покажа с поведението си че не ми е приятно  Crossing Arms
Цитирай

Не. Не бих се ядосала, не държа да имат такива задъжения към нас, ние сме отделно семейство.
Цитирай

Доста егоистично и тенденциозно!!!Направи си правилните изводи и,както те е посъветвала Блонди,промени си отношението и държанието спрямо нея.А ако се прави на нищо Неразбираща,кажи на мъжа ти да вземе някакво отношение - в твоя полза ,разбира се...
Цитирай

София

Със сигурност не могат да ме ядосат или нарянят такива постъпки,и без друго не бих си пуснала детето никъде със свеки.Имам горчив опит с едно зверско двумесечно боледуване на сина ми,благодарение на нейната "отговорност".Но ако с такъв или друг жест иска да покаже някакво пренебрежение към мен или детето/децата/ ми,със сигурност бих се отдалечила от тях и бих отделила децата също.
Цитирай

Мама в такива случаи ми казва " Не ставай с глупавите глупава".Я си гледай спокойствието!!Щеше ли да ти е приятно да отидеш с тях??
Цитирай

къщичката

ooooh!
Ясен повод, поради който трябва да преосмислиш отношението си към тези хора...
На никой нищичко не бих казала, но ще си имам едно на ум...
Цитирай

Белгия/София

Не. Не бих се ядосала, не държа да имат такива задъжения към нас, ние сме отделно семейство.

Разбира се, че сме отделни семейства. Не става въпрос да се обадят и да искат да вземат детето на море, защото е задължително, но можеха да кажат, че отиват, да я попитат ще се справи ли, а ако детето иска, защо пък и да не го вземат. Всички знаем колко е трудно с малко бебе и на каката сигурно й се ходи някъде. От уважение би следвало да се обадят поне да кажат и ако не искат, винаги могат да измислят нещо и да се извинят защо няма да вземат детето. От кумова срама, както се казва. Така смятам аз, разделението между децата и внуците винаги е неприятно и нередно според мен.  
Цитирай

Гърция

Абсолютно съм съгласна.
Цитирай

Прага/Чехия

Вярвам,че ти е станало неприятно,но специялно в моя случай изобщо не държа свекърва ми да е близо до мен и още по малко на почивка,но определено можеше да попита поне за детето,да го заведе него.
Цитирай

София

Направо си е за ядосване работата. Нищо няма да й пречи да вземе поне голямото дете с нея! Така и на теб ще ти е по-леко.  Ама какво да ги правиш, такива са хората понякога несъобразителни. На моя приятелка свекърва й си купи чисто нов ситроен и замина на почивка в Гърция. Моята приятелка в момента е безработна с две деца и едвам свързва двата края със заплатата на мъжа си. Но не, бабата си купува кола и отива на почивка-който има деца, да си ги гледа. Отвратително! Направо не мога да си представя, че ще постъпя с моето дете така след време - то да гладува, а аз да си вея з.......а из света!
Цитирай

На морето!

Еми да,би ми станало тъпо.Поне от куртоазия да беше попитала детето дали да вземе.
Цитирай
Съгласна съм за отделните семейства  Smileно да ви спомена друга случка.Когато се роди първото ми дете една от забележките които ми направи и ми се запечати в съзнанието беше следната-Ти си вече от друго семейство и не се виждай толкова често с майка ти и не мисли за нея-ЗАБРАВИ Я .Тогава дъщеря й не беше омъжена.На майка естествено й беше криво да идва  Sad./живеехме няколко месеца при свекито когато се роди детето/.Но какво се получи след няколко години-дъщеря й роди и тя въпреки че живееха 3 семейства в една къща отиде да й помага за бебето /беше там нон стоп/.Та сега се питам дали дъщеря й е забравила за нея newsm78.Или това като вица -свекърва ниже тютюн със снахата, а щерката на море.И свекито казала-леле на нас с теб ни е добре тука на сенка ами мойта милата сега се   мори на морето на тая жега Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора