Вие ще се ядосате ли ако сте на мое място?

  • 3 014
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • в стаята
  • Мнения: 469
Щеше да ми стане гадно, но щях да замълча, не бих и доставила удоволствието да ме види наранена.

# 16
  • Мнения: 4 451
Нормално е да ти стане неприятно. Интересно, като се прибере, ще се прави все едно, че никъде не е ходила ли? newsm78
Макар, че моите отношения със свекърва ми са такива, че изобщо не ме интересува къде и с кой ходи. Колкото по-далече, толкова по-добре. Mr. Green И аз не бих си пуснала детето с нея.

# 17
  • Мнения: 1 426
Моля? А вие с мъжа ти в началото на лятото питахте ли я дали би завела щерката на море, че вие заради бебето няма да можете?

# 18
Не сме питали защото тя по принцип не ходи.

# 19
И на мен щеше да ми е супер гадно.Незнам дали щях нещо да й кажа после,но със сигурност щях да го натякна на мъжа ми, въпреки ,че той не е виновен  Mr. Green
Peace
Макар,че моето свеки никога няма да го направи това,прави разни други глупости за които мъжа ми си го отнася. Wink

# 20
  • Мнения: 230
Десислава,
като ти чета описанията за свекървата, тя май от самото начало си е... "женско куче"  Mr. Green.
За толкова години не й ли свикна. Що се хабиш да й се ядосваш. Гадно е, кофти е. Две внучета си и дарила, пък тя си гледа щерката....
Оплачи се тука да ти олекне и си го махни от сърцето. Едва ли й е пръв път и едва ли ще й е последен, но гледай бързо да забравяш и да си се радваш на децата.

# 21
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Неприятно е когато се делят семействата и децата. Изпитвам го на мой гръб макар и малко по различно, но... в крайна сметка се тормозя само аз. Старая се да не показвам че ми е тежко... на никого. Не си го слагай и ти на сърце.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Не. Не бих се ядосала, не държа да имат такива задъжения към нас, ние сме отделно семейство.
Също и аз

# 23
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 379
Не е приятно, че така си дели внуците, а и на твоето момиче ще му стане тъжно. Аз понякога издивявам, когато видя подобни прояви на явно предпочитание към някое от децата, но уви - няма какво да направя, освен да се опитвам да игнорирам тези постъпки. Иначе нервите си остават за моя сметка.

# 24
  • Мнения: 5 468
Според мен няма нищо невероятно и чудно в това, че е заминала с дъщеря си и внучката си на море (почивка). Сигурно дъщеря й е искала да иде на почивка с детето и е взела и майка си да има компания и да й помага.
Няма за какво да ти е обидно на тебе. Не трябваше да заминават ли, защото и вие нямате възможност или какво? Как мислиш? Не те разбирам.

# 25
Точно това имам предвид - не всички ще ме разберат.Само който е в същото положение като мен Heart Eyes

# 26
Според мен няма нищо невероятно и чудно в това, че е заминала с дъщеря си и внучката си на море (почивка). Сигурно дъщеря й е искала да иде на почивка с детето и е взела и майка си да има компания и да й помага.
Няма за какво да ти е обидно на тебе. Не трябваше да заминават ли, защото и вие нямате възможност или какво? Как мислиш? Не те разбирам.
Момичето има предвид,че са се изнизали като п....я из гащи и не са и казали.Крили са се,за да не разбере.Все едно нейните деца не съществуват,това я е обидило,а не защото са отишли на море.
Надявам се съм те разбрала правилно desislava26 ?

# 27
  • Мнения: 5 468
една от забележките които ми направи и ми се запечати в съзнанието беше следната-Ти си вече от друго семейство и не се виждай толкова често с майка ти и не мисли за нея-ЗАБРАВИ Я .
А ти тогава що не й вкара едно кроше в муцуната? Или замълча?
Леле, господи... що няма емотиконка с кръстещо се човече...

# 28
 Heart Eyes Simple SmileТочно така Наси правилно си ме разбрала, и думата е много точна- п-я

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Не бих се ядосала,но би ми станало гадно,че не са споделили.

Общи условия

Активация на акаунт