Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора

Русе

такам...интересно ми е какво е мнението ви за флирта.говоря за обвързаните.има ли такива които го считат за изневяра?понеже имаше някакво твърдение, че само докато си помислиш за някой друг и вече изневеряваш, което за мен си е бля-бля  Crazy не считам, че флиртът е изневяра, но какво мислите вие и колко далеч стигате във флиртуването?
може би си е заложено у жената да флиртува, така както е заложено мъжът да трупа бройки  Mr. Green  Laughing
и все пак всичко си е доста индивидуално
Цитирай

Springfield, VA

Защо само на мъжа му е заложено да трупа бройки? Има и жени, които го правят.

Флиртът е ОК за мен. Освежаващо действа. Има няколко човека, с които като се видим всеки път си флиртуваме (закачаме си се) на воля. С никого не съм се обвързвала и нямам намерение.

Флирт не е = на изневяра. Изневярата е секс. Другото верно си е бла-бла  Laughing
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Жените знаят как да постигат целите си. А именно с флирт Whistling. Ако на мен ми даваха пари за всеки флирт, то да съм милиардерка оДавна. Не мисля, че е изневяра, но все пак не е хубаво да го правиш пред половинката си, или пък може, но така, че да не се усети Mr. Green
Цитирай

София

Това вече не сме ли го обсъждали? Както, между другото, вече всичко за секса и изневярата 35
Не, не считам флирта за изневяра. Харесва ми да флиртувам. Разтоварва ме, а и е забавно. Никога не прекалявам, така че някой да се почувства засегнат.
Цитирай

София, на брулени хълмове

Флиртът е определено прятна тръпка и не виждам нищо лошо в него стига да си остане само флирт (без продължение) и половнката да не разбере. Грозна и безсърдечна гледка ми се струват откритите флиртове пред очите на половинката, които имат за цел да покажат виж колко съм харесван/а и хич неси мисли, че съм ти в кърпа вързан/а, трябва нон-стоп да се трудиш, за да ме имаш.
Цитирай

Springfield, VA

Защо да не разбере половинката?  Wink Аз се закачам с мъже и пред мъжа ми. Нали не правя секс с обектите, какво от това? Голямо важно. Но е вяро, че мъжете се страхуват да кажат/направят нещо пред собственият ти мъж. Виж, аз ако покажа, че няма проблеми, се отпускат повече  Laughing
Трябва да има свобода в отношенията. Така мисля аз  Cool
Цитирай

Флирта е нещо хубаво.Освежаващо.Аз флиртувам,приятно ми е .
Гледам обаче да не е пред съпруга ми ,защото се оказа че на него не му е ......
Цитирай

Варна

Не пожелавай жената на ближния! - ясно, точно и кратко. Какво толкова се чудите, не мога да разбера? Та флирт, та поглед, та усмивка и след малко-горе ръцете, долу гащите.
Имаше една стара градска песен:"Катинар, катинар, трябва катинар. И за млад и за стар-трябва катинар."  Mr. Green
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Защо да не разбере половинката?  Wink Аз се закачам с мъже и пред мъжа ми. Нали не правя секс с обектите, какво от това? Голямо важно. Но е вяро, че мъжете се страхуват да кажат/направят нещо пред собственият ти мъж. Виж, аз ако покажа, че няма проблеми, се отпускат повече  Laughing
Трябва да има свобода в отношенията. Така мисля аз  Cool

А, аз също се закачам, ама после мъжо гледа лошо  box

35
Цитирай

Стара Загора

Не пожелавай жената на ближния! - ясно, точно и кратко. Какво толкова се чудите, не мога да разбера? Та флирт, та поглед, та усмивка и след малко-горе ръцете, долу гащите.
Имаше една стара градска песен:"Катинар, катинар, трябва катинар. И за млад и за стар-трябва катинар."  Mr. Green
Има и разбивачи /на катинари/ Mr. Green
Цитирай

whiskey bar

Не пожелавай жената на ближния!

Е, ако не ти е ближен, значи няма проблем! Честито!
Ама аз съм си сухар и така и така не флиртувам.
Освен тва искам дефиниция за флирт.
Цитирай

Варна

Имаше една стара градска песен:"Катинар, катинар, трябва катинар. И за млад и за стар-трябва катинар."  Mr. Green
Има и разбивачи /на катинари/ Mr. Green

Има и дърводелци. Майстори на дълги и дебели точилки. Мдааааа. Няма тън-мън. Днес-усмивка, утре-сърбеж. Да си ги немаме тия. Ама-ха.  Crossing Arms
Цитирай

Флирта е просто размяна на безобидни феромони, не се (в/ф)телясвайте Whistling
Цитирай

Туй, онуй, без х*й.
Устройва ли те ,Кръстник?

Цитирай

Варна

Не пожелавай жената на ближния!

Е, ако не ти е ближен, значи няма проблем! Честито!
Ама аз съм си сухар и така и така не флиртувам.

Тъй значи, закона ще заобикаляш???? Ти не знаеш ли, че на тоя свят всички сме си ближни, ааааа?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора