Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Привет на всички!
Аз съм пълен новак. Преди седмица разбрах, че съм бременна. Сега трабва да си избера лекар - от една страна ми препоръчват д-р Георгиева от 11 поликлиника. Личният ми лекар пък ме изпраща при д-р Светла Иванова - Военна поликлиника. Аз не мога да преценя!  Rolling Eyes Та се чудя, някой има ли впечатления!
Моля, помогнете!
Цитирай

София

Здравей и честито!
Аз лично от години ходя при д-р Денчева в същата поликлиника, но имам приятелки, които са контингент на д-р Георгиева (двете са в противоположните смени). Чувала съм добри отзиви за нея. За военна болница не мога нищо да кажа.
Лека бременност и леко раждане!
Цитирай

здравей и честито, пожелавам ти едно здраво бебче.според мен най-добре се запиши някъде на женска консултация в родилен дом,където лекарите са по добри и евентуално там после можеш да раждаш.например в майчин дом софия, но не знам откъде си няма такса ,както на други места.но военна болница ми звучи по добре от някаква поликлиника.успех!важното този доктор да бъде кадърен.
Цитирай

София

За д-р Георгиева съм чувала само добри отзиви. Peace

Цитирай

София

Здравейте!!
Благодаря ви! Аз май реших в крайна сметка да се спра на д-р Георгиева и утре съм на преглед. И аз само хубави работи съм чувала за нея, та затова.

Благодаря още веднъж! Като мине прегледа ще споделя впечатления.  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.