Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета,чета за новите техники за правене на кичури и много ми хареса идеята.Ето какво съдържа статията:
   "Вече има специален каталог с техники за боядисване на косата,предназначен специално за фризьори,в който със стилни снимки и кратки обяснения са показани 61 начина за боядисване.Шапките с дупчици са отживелица.Сега косата се разделя на островчета,бъбрековидни кичури,зигзаг и какви ли не още форми,за да се постигне такова преливане на цветовете,че да се окажете с прическа шедьовър.С помощта на различни шаблони могат да се направят различни по цвят фигури на косата,стига да желаете нещо по-предизвикателно.Няколко тона по-светла хоризонтална ивица на бретона ще направи прическата ви различна.При дългите коси се редуват няколко цвята по краищата или от двете страни на лицето..."

Ако вече има опитали,насочвайте към фризьорски салони  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

ъм статията има ли снимки,
че това с шаблоните ме впечатли
Цитирай

Велики Преслав

Ох, това звучи много хубаво... Дано скоро се въведе и в нашите салони. Интересна ще ми е тамата.
Цитирай

Снимка към статията има само на Дженифър Анистън,на нея косата и е почти руса.
Но наистина звучи добре,аз отдавна не използвам шапки,правя се на фолио,но тази техника-мисля си,дали вече в "Арлет" не я практикуват newsm78
Ще попитам!
Цитирай

Плевен

Много интересна статия Peace
И на мен ми стана любопитно да видя някакви снимки.
Цитирай

Бургас

http://news.fashion.bg/article/885/14/info_veni2.php
Цитирай

Плевен

Ето това е много хубаво Hug
Цитирай

Ех,знаех си,че е прекалено хубаво,не ми се мисли кога ли ще започне да се практикува в Пловдив.Хайде мами от София-да споделяте,ако някоя от Вас посети салони"Вени" Smile
Цитирай

Ми, то от поне пет години не знам някой да прави кичури с шапка Embarassed
Аз постоянно съм на кичури ,винаги в различни тоналности ,за лятото предпочтам "слънчевите "кичури на рус фон.
Мойта фризьорка е много изообретателна и най вече образована и винаги ми прави нещо ориганално,като същвременно стои и естествено.
Сега кичурите са ми на пластове .Грония пласт ми е естествено дрвесно русо ,като по дължините постепенноо  излизат кичурите коса в долния пласт.Към лицето от двете страни имам два плътни кичура и така като се вържа на опашка ми иглежда светло руса цялата ,а ако се рзреша на път ставам на кичури.Нещо като на Жизел Бюндхен...........
Дано съм го обяснила така ,че поне малко да ме разберета.
Въобще на косата отдавна се гледа като на картина. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.