Прохождане във форумските дебри.

  • 2 998
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
Ооо, не ми е първия форум Бг-Мамма, имам регистрация в дир.бг от 2002 или 2001, не помня вече.
За Her_76-обади се на ЛС, може да се окаже, че сме били заедно на един го-о- ляяям купон на Лафчето....в далечната 2001 година. Mr. Green
А за първи път за бременност писах в Майките в дир-а, обаче после нещо почна да не ме ще, да ме изплюва...и тогава открих Бг-Мамма. Регистрирана съм на 25.09.2004....скоро-3 години. ooooh! ooooh!

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
въпреки че сега пък напоследък Мю, Дона, Ванчето, Дафича, изобщо има много достойни наследници на някогашните чат-компании  Mr. Green
Вай, сакън, къде видя чат от мене  Laughing

И аз питам същото. Спам - да, от време на време, човещинка е Blush

И аз, като Василиса, си рекох "Брей толкова жени на едно място ooooh!". Ама не е толкова страшно.

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз най-после да се сдружа с жени покрай този форум, бе Ванче.
Наживо не ме щат много-много.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 5 622
Регистрирана съм на 25.09.2004....скоро-3 години. ooooh! ooooh!

Аз на 19.09.2004

Скоро 3 години, а малко преди това ще направя 30 самата аз  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 212
Добре де, спам, не чат, спамерче да се зова първа радост е за мене...ама чат - нивгаш  Naughty

# 50
  • Мнения: 488
Първият ми форум беше Проблемното в дир-а през 2003-а, защото след 2-3 месечни опити за забременяване си бях втълпила, че имам проблем... ooooh! Момичетата там бяха страхотни, повечето от тях са тук  Heart Eyes
След това прескочих в Майките и хоп - тук, помня, че цъкнах на линк в подписа на Бу, която призоваваше за подкрепа за учредяването на нов подфорум Кърмене. И кат се зачетооооох... до раждането нон-стоп, че да съм подготвена. После 6 месеца вкъщи без нет, и като се появих отново, форумът вече беше излязъл от бебешката възраст.
Така вече 4 години почти. Не обичам да пиша много, обаче почти всичко следя и знам, помня всички едновремешни звезди  Laughing

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
прохождах в биберон.бг. После, с малко повечко увереност навлязох в моетобебе.нет. Беше много готинко и задушевно местенце. Запознах се с Виви, Туф, Фън и Лио, разбира се. Те ме кандардисваха поне 10-20 дни да дойда и тук, а аз не, та не  Naughty. Не ми се нравеше.   ConfusedБеше кат' орляк йощ тогаз  Twisted Evil. И после, малко по малко... почнах... хареса ми... и останах. Краста  ooooh!

# 52
  • Мнения: 5 622
Шани и мен ме кандардисваха сума ти време да пиша тук, но аз дълго време не изневерявах на дир-а. Както става, обаче накрая, изневяра има и то каква..оставих предният си любим(форум) за да дойда и да остана тук  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 22
Амии може ли и новите да кажат нещо Blush
Аз  се озовах  тук преди 4-5 месеца ,следя почти всяка тема/особено в клюкарника/
Харесват ми темите,хората ,споровете ,предпочитам за сега да чета
Наистина е разтоварващо Hug Hug

# 54
  • Мнения: 3 405
Аз пък се пльоснах директно в центъра на клюкарника  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 792
Амии може ли и новите да кажат нещо Blush
  Не, новите да мълчат, изтрий си веднага целия пост, ама ха  Crossing Arms (шегувам се)

# 56
  • Мнения: 3 405
Де Ваня дойде след мен, пък ме води в публикациите, хм  Thinking

# 57
В този форум трябва да се публикува гид за новаците.

'В началото бе Мерзавецът....'

Трябва да стане ясно, че имам най-много пари и най-много жени. Аз съм шефът тук, аз съм големецът. Военно положение.
Всичко друго е някак си на втори план.

# 58
  • Мнения: 2 863
Чета от 2004 някъде пролетта беше, после нямах нет и май от 2005 по редовно пиша... Помня Мама Кенга и луди скандали с Лиорена и се чудех как е възможно хора, дето не се познават да влагат таква страст и така да си скачат сякаш живота им зависи от това. Последното и сега ми е чудно де Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 792
В този форум трябва да се публикува гид за новаците.

'В началото бе Мерзавецът....'

Трябва да стане ясно, че имам най-много пари и най-много жени. Аз съм шефът тук, аз съм големецът. Военно положение.
Всичко друго е някак си на втори план.
Лично ще информирам администраторите, за нелепия пропуск, който са допуснали, сигурна съм, че ще се коригират.

Общи условия

Активация на акаунт