Срещааа, горещааа в края на седмицата?

  • 4 313
  • 96
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За да не ме изпревари Вълчо с тази тема /че иначе ни пуска отделна, за да не му спамим седмичната  Mr. Green/ и понеже се отвори дума за среща, та казвайте!

Кога да се видим?

Предвид жегите съм посочила само вечерни варианти /примерно 18 или 19 часа/, но ако има желаещи за по - ранни часове, ще променя анкетата.

Аз ще пристигна в София в петък или в събота до обед.
Но ако решите, че искате среща в петък вечер - ще гледам да се класирам. Ако не успея - без мен, ще наваксам друг път.

Моля, казвайте и КЪДЕ да бъде срещата, както и предпочитан час.
Аз съм за китайски, събота или неделя, към 18 часа  bowuu

Хайде, вие сте!

# 1
  • Мнения: 8 451
Събота вечер Peace-все едно ми е къде,защото пия чай и минерална вода и не ям. Joy

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Няма ли да те дразним?
Защото ако сме на китайски, адем здраво. Поне аз и Ия  Mr. Green

П.П. Емия, гласувай.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 883
Аз гласувам за събота вечер. Ям и пия, затова се радвам на идеята с Китайския.

# 4
  • Мнения: 8 451
Гласувах-първа!
Няма,ако реша да не ям,нищо не може да ме разколебае.Това не трябва да ви е грижа.

# 5
  • Мнения: 4 414
гласувах за петък, защото в събота съм на сватба...
освен това, когато и да е срещата, ще съм с дете, защото татко ни го няма и няма кой да я гледа

# 6
  • Мнения: 8 451
гласувах за петък, защото в събота съм на сватба...
освен това, когато и да е срещата, ще съм с дете, защото татко ни го няма и няма кой да я гледа

еее,хайде тогава в петък,склонна съм да си променя мнението

# 7
  • Мнения: 1 271
И за мен е все едно дали петък или събота.
Но по-рано гласувах за събота.

# 8
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Петък не - защото Бим-бам не може.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 356
aз гласувах за петък, но смятам че е по добре да се съобразим със Бим Бам, понеже тя идва от по далече. Софиянки сме по лесни. СЪбота вечер, може да успея, зависи кога ще трябва да пътувам.

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз гласувах егоистично за събота вечер  Wink
Но пак ви казвам, ако се уговорите за петък, ще гледам да се класирам, макар и по - късно. Само че няма как да знам какви ще са новините тогава и кога ще приключа. Най - вероятно няма да успея да тръгна преди 15 часа от Пловдив, пък и детето трябва да си видя първо. Така че е малко вероятно да успея в петък  Sad


... СЪбота вечер, може да успея, зависи кога ще трябва да пътувам.
Дъщерята, хич ли не можеш да дойдеш в събота? Тъкмо да избягаш отзаралийските горещини  Wink Ако не - ще се реванширам със среща в Стара Загора, тъкмо съм разучила кръчмите там  Laughing  Laughing  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 414
аз първо гласувах, после видях, че бим-бам не може в петък...
за събота може и да се класирам преди сватбата, защото купонът май ще е след 21 Wink

# 12
  • Мнения: 3 743
И аз гласувах за събота, предпочитам около 17.30 - 18.00ч, за да не се прибирам по нощите, че ме е шубе Rolling Eyes

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ия, нали и ти си за китайски?  Flutter

Абе, мен също ме е шубе да се прибирам сама по тъмниците. И то от скоро е този страх... преди не ми пукаше особено. Снощи се прибирах късно от работа, докато си вляза вкъщи откачих  Embarassed

Така че 17.30 - 18 часа е екстра  Hug

# 14
  • Мнения: 3 743
Ия, нали и ти си за китайски?  Flutter
...

Да Peace
Ако искате пак в този на ул. Ивайло, но не знам дали има маси навън newsm78
А може и в този до зала Универсиада, там със сигурност има места навън, но ако искате там ще трябва да се разберем по-рано, за да отида да резервирам маса.

Общи условия

Активация на акаунт