Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

е истинска дама? PraynigКато изключим съпругата на Президента ,която е Първа дама по протокол,за коя друга българка може да се каже "ТЯ Е ИСТИНСКА ДАМА"  bouquet
 Критерий е:  TiredПроизход,възпитание,образование,обществено положение,образец на изтънчен вкус и безупречни маниери newsm78
« Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 17:49 от kokona_mona »
Цитирай

Русе

Ами - аз  Blush
Цитирай

Springfield, VA

Тая па  35

Една истинска дама не клюкарства, а на теб това ти се отдава доста добре  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Истинските дами, които познавам, гонят 80 г.  .. повечето дами господа... погребах ги. .. вече.
   От новото поколение.  Има., да.., но не ги познавам. Не мога за говоря зя тях  от и с  наложено лустро от медиите.  Нямам лични впечатления... и не знам защо това ме кара да летяяяя!
 Прегряла съм.
Цитирай

Лили Иванова Е Истинска дама   bouquet
Цитирай

София

А какви са критериите за това, една жена да бъде определена като дама?
Цитирай

А какви са критериите за това, една жена да бъде определена като дама?
хм,  newsm78всеки сам ги определя..
За мен е дама, жена, която знае как да се държи в обществото. Стилна, изрядна в работата си, изрядна в отношенията си с приятели, в отношенията си с близките. Добре изглеждаща, подържана. Успяла. Дискретна. ...Точна..още да изброявам ли, че ми се спи..

Цитирай

Русе

Тая па  35

Една истинска дама не клюкарства, а на теб това ти се отдава доста добре  Mr. Green

Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Една истинска дама трябва да е актуална по всякакви теми, затова трябва да бъде информирана.
Цитирай

Коя от Форума или певицата!? newsm78 Thinking newsm78 Thinking newsm78 Thinking
Цитирай

Русе

Коя от Форума или певицата!? newsm78 Thinking newsm78 Thinking newsm78 Thinking

35 35 35 35 35
Цитирай

Пловдив

Що  и във Форума се намират истински дами.  Няма да посочвам с пръст.
 самоопределението им ги прави дами.... те си знаят. Very Happy  повечето от Бабиеросите..  Оллллеее!
 Мое мнение. толкоз.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.