Писна ми от този колит!

  • 71 554
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 898
И аз две години имах ужасни чревни проблеми вероятно колит с разстройство съпроводени със ставни болки. Какви ли не лекарства пих полза нямаше.
От месец и половина болките изчезнаха и чревните и ставните(дано да е за постоянно). Стигнах до извода че всичко се дължи на микроорганизми, паразити, бактерии на които лекарите не обръщат внимание. Прочетох една книга "Пълно прочистване от паразити" на Генадий Малахов. Приложих някои от посочените там средства за пречистване и поне за сега съм много добре.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 11:59 от ВАНИНАА

# 61
  • Мнения: 216
И аз две години имах ужасни чревни проблеми вероятно колит с разстройство съпроводени със ставни болки. Какви ли не лекарства пих полза нямаше.
От месец и половина болките изчезнаха и чревните и ставните(дано да е за постоянно). Стигнах до извода че всичко се дължи на микроорганизми, паразити, бактерии на които лекарите не обръщат внимание. Прочетох една книга "Пълно пречистване от паразити" на Генадий Малахов. Приложих някои от посочените там средства за пречистване и поне за сега съм много добре.

Сподели някои от начините за пречистване,ако не те затруднява.

Общи условия

Активация на акаунт