малко по-различно за прибирането на медиците

  • 4 324
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 468
А се споменава факта - да, виждали са се.
Едно е да се видиш със сина си за 1 час на година, друга е представата за семейство и майчина обич, липса и т.н.
Много са изстрадали, децата им също... със сигурност.

Мен ме тормози това, че много народ си заминава поради лекарска небрежност и немърливост. И в такива моменти съм била против тях и целия свят. Иначе, от човешка гледна точка е покъртително.

# 46
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Кой си спомня  (или по-скоро знае) как започна всичко преди 8г. и 4 мес.?!
Дали можеше да не се е случвало въобще?

След този ад, искрено се надявам накрая тези хора да бъдат оставени на спокойствие- без медии, без доброжелатели и без морализатори!

Иначе казано, радвам се, че сме вече в Европа, а може би и че ще има граници, в които да се движат хората с власт!

# 47
  • Мнения: 19 272
на мен също ми е безразлично.
 наречете ме както искате. убедена съм че цялата история е един медиен фарс, потулване на информация, раздуване на друга, никой не помни,че всъщност всичко започна когато симеончо дойде на власт през 2001 и явно реши, че така ще компрометира правителството на костов, извадиха тази история и искаха да получат дивиденти от освобождаването, което обаче паси се успя да постигне. а те са в затвора от 1999 г.
има още доста неща които ми правят меко казано лошо впечатление.

е това са пълни глупости.да те бутнат да живееш 8години в либийски затвор,да видим ще дрънкаш ли такъв шрот.а и не е лошо човек да попрочита малко преди да се изказва неподготвен.и говори с факти,не с впечатления.те са за цирка,там е много впечатляващо.
цялата история е на политическа основа между Либия и България и Европейския съюз. как мислите,че "благотворителната" организация на Seif Gaddafi,събра 400милиона долара за семействата на умрелите  деца!? отчасти с опрощаване на либийските дългове. Либия е поставила редица искания към ЕС-ЕС се задължава да модернизира болниците,в които са избухнали инфекциите, заразените деца ще се лекуват в чужбина, семействата са получили по 1милион долара на загубено дете,Либия иска да им се строят магистрали,да се финансира образованието на заразените деца в чужбина и т.н.да не говорим,че Либия цели освобождаването да изглежда като благотворителен жест,за да може да изнудва Европа за още облаги и да се освободи от имиджа си на терористична държава.
жалко,че тези хора трябваше да платят с 8години от живота си и ако не ни бяха приели в ЕС,щяха да гният дълги години още там,докато ще има хора,които си мислят,че Симеончо насъсква медиите в своя полза.само не разбрах и сега при освобождаването пак ли така е направил?

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тони, чувствата не се командват. Не можеш да си наложиш да се развълнуваш от нещо. Можеш да го изиграеш развълнуван.
Петрова поне си призна. Сега ще я оплюем и утре ще сме забравили.
Макар и аз да се чудя защо не можем да сме съпричастни към човешката радост.

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Тук хората споделят чувства ... света е шарен ... не става въпрос само за това кой какво мисли, а и за това как чувстваме нещата ...

# 50
  • Мнения: 7 837
Реших, няма да си свалям стикера "Не сте сами" от колата. Посвещавам го от тук нататък на всички вас - вълнуващи се и невълнуващи се...
Да знаете, не сте сами в болката си.  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 419
Очаквам вече и някой да напише, че не само не е вярно че не са се виждали с близките си, ами не е вярно и че са ги измъчвали - предполагам кучетата, тока, боя и всички останали гадости могат да минат за фитнес, а?  

# 52
Добре де, не разбирам само що пускате теми, като не се вълнувате?! Пускайте си за капама в Банско и за червилца в мол-а. Искате да сте различни ли? Да блеснете? Знам и по-добри начини.
Винаги можеш да си глупав - поне го прикрий с мълчание!


Тони, дреме ли ти какво мисли някоя си Петрова   Mr. Green много важно

днес имах огромно желание  да съм си в София
я кажи какви са настроенията там

между другото днес разказвам наляво и надясно, 4е са се върнали сестрите и все ми отговарят със знам, огромен успех

# 53
  • Мнения: 25 449

По-голям цинизъм и безочие отдавна не бях чел...

А аз прочетох!  Sick

http://www.dariknews.net/view_article.php?article_id=165906

# 54
  • Мнения: 1 520
А се споменава факта - да, виждали са се.
Едно е да се видиш със сина си за 1 час на година, друга е представата за семейство и майчина обич, липса и т.н.
Много са изстрадали, децата им също... със сигурност.

От човешка гледна точка е покъртително.

Абсолютно съгласна с това.  Peace
Не споря изобщо, за подобно нещо.
И вероятно затова все пак и аз се разчувствах като го гледах сутринта.

Но ме дразнят помпозните думи, които някои употребяват без нужда. И тази абсолютна как да кажа, инфантилност, с която се скача срещу всеки, които изрази малко по-различно мнение.

Ами ето даже сутринта, в първите си думи, връщайки се от таковата и такова място в Либия, първите им думи бяха на едната сестра - "Аз нямам само лоши спомени от Либия." Ама никой не го коментира - това е от репликите, които минават, заминават и никой не ги забелязва.
Защото така искаме - да ни е само много мъчно, много съчувствено, много изстрадано.
Такава е медийната политика, която се води. А нас тя ни интересува, защото от нея черпим информация. Държавната такава - не я четат вечер в 19.00 часа.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 15:44 от SmaRt

# 55
  • Мнения: 343
Съчувствам на медиците за преживяното от тях, особено ако наистина са напълно невинни /надявам се да е така Praynig/, но на мен все пак повече ми е мъчно за заразените либийски дечица Cry За тях няма шанс за хепиенд, ето това е ужасно.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 179
Мъчно и болно ми е да чета подобни изказвания. Но в тях прозира детинщина, недалновидност, глупост ако щете, затова някак си ги приемам...

Но искам да ви запитам, някой от вас запознат ли е с преписките по делата, със съдържанието на присъдите?? Защото ако имахте и най-бегла представа, тази тема нямаше да бъде пусната, най-малкото от чувство за такт...

Недейте да си чешете езиците с едно ОГРОМНО ЧОВЕШКО НЕЩАСТИЕ, да не вземе да ви се върне под една или друга форма...
А кой ревал, кой подсмърчАл, кой се пулил тъпо едва ли е интересна тема за обсъждане!

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Тук хората споделят чувства ... света е шарен ... не става въпрос само за това кой какво мисли, а и за това как чувстваме нещата ...

Сикрет, прочети пак 1-вия пост. Няма чувства. Има капама. В Банско.
.


Все едно ми казваш, че този, който не мисли не е глупав, просто , защото няма мисли

# 58
  • София
  • Мнения: 2 271
В съседната тема на "добрите", когато някой изказа различно мнение, го посъветваха да си отвори отделна тема и да ги остави да си се радват. Ето - някой отвори различна тема, но половината от онази тема дойдоха тук и продължават да се тюхкат как може някой да има различно мнение.
Честно казано и на мен ми идват в повече сълзите и треперенето, разхлопаните сърца и големите думи в другата тема.
Явно и аз съм от дебелокожите, защото за мен проблема не беше толкова значим, колкото го изкараха.
Това си е мое мнение и никой няма право да ми иска сметка за него!!!

# 59
  • Мнения: 677
Дреме ми. Аз съм заядливец. Но съм в прекрасно настроение днес и съм безкрайно мил с въпросната аФторка.
Лентичка не съм носил. Дебелокожието и цинизмът, обаче, ме отвращават.
Не знам кво е настроението в София. За мен е празник.




Тони, дреме ли ти какво мисли някоя си Петрова   Mr. Green много важно

днес имах огромно желание  да съм си в София
я кажи какви са настроенията там

между другото днес разказвам наляво и надясно, 4е са се върнали сестрите и все ми отговарят със знам, огромен успех

Общи условия

Активация на акаунт