Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора
здравейте на всички мами Smile
имам питане за тези от вас, които имат опит и познания: имам сладурана на 5 м. и давам сок от диня, но ми каза една позната, че той предизвиква сплитане на червата. ще съм благодарна на всички, от които мога да получа повече инф. . четох по въпроса, но все пак......
благодаря предварително Smile
Цитирай

Белгия/София

давам сок от диня, но ми каза една позната, че той предизвиква сплитане на червата.

#Crazy #Crazy #Crazy

Боже, Боже, аман от глупости и компетентни. Я, не се връзвай на такива простотии  ooooh!
Цитирай

До сега не съм чувала подобно нещо ама няма логика newsm78 newsm78 newsm78
Аз дава нямам проблеми Peace
Мисля,че няма нищо страшно Hug
Цитирай

Варна

Сплитане на червата?
Каква е тази диагноза? Лекар ли я каза?  Tired
Жегата не прощава...
Щом си захранила човечето, давай мусок от диня. Това са само минерали...
Цитирай

В.Търново

Абсолютни глупости!!!!!!!!
  Диня - високото съдържание на калий допринася за нормализиране на кръвното налягане, регулира сърдечния ритъм и обуславя диуретичното действие на динения сок. Това прави динята подходящо средство и при сърдечна недостатъчност, защото спомага за намаляване на съществуващи отоци и тонизира сърдечната мускулатура. По съдържание на желязо дините държат едно от челните места сред плодовете и зеленчуците и затова се препоръчват при анемия. Диненият сок действа ободряващо и е много подходящ при силно изтощение.
Цитирай

Сокът от диня не е ли прекалено сладък за мъничето?  Rolling Eyes Знам, че съдържа много захари.
За ободряването - само това ми липсва  Tired
Цитирай

СОФИЯ

давам сок от диня, но ми каза една позната, че той предизвиква сплитане на червата.
 35 Shocked 35 Shocked
За пръв път го чувам. Как са го измислили само...
Цитирай

Brokenpromiseland

Е,как от един сок ще получо сплитане......разстройство е по вероятно  Mr. Green
Споко...давай му на детето сокче и не бери грижа....щом си го харесва.
Цитирай

Варна

И разстройство няма да получи. Само пъпешът разхлабва ... Памперсите ще си изкарат парите  Laughing
За преплитане на червата ... ако и се е заплел мозъка на познатата ти може. Иначе вероятността е много кръгла и дебела 0. Преплитане на червата се получава ЕВЕНТУАЛНО понякога при стомашни операции. Спокойно давай на детето да си пие сокчето или да си хапва динята и не се връзвай на глупости!
Цитирай

Бургас

Давай си му спокойно на детето.
Цитирай

Не бих дала на толкова малко бебе сок от диня.
Дъщеря ми получи много силни коремни болки от него, когато й дадох за първи път. Викахме лекар тогава, така се гърчеше и пищеше. Посъветва ме да не давам диня до навършване на 1 година.
Цитирай

Старата столица

И аз за първи път чувам за сплитане на червата от диня Shocked
Не вярвай на подобни приказки,а и нали за това имаш нет-чети!!! Peace
Цитирай
 smile3525благодаря на всички! виждам, че "+" са повече от "-" и май не бива да лишавам бебо от този сезонен плод Smile успех на всички мами
Цитирай

Милано/Варна

Хехе, и аз не бях чувала за подобно нещо:)

Аз на моята й дадох едно парче да си го оближе снощи, голям кеф й беше:)
Цитирай
Да бе tooth.Все едно от водата да ти се сплетат червата.Току виж и косата му се накъдрила от динята Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора