Отговори
# 15
  • Мнения: 400
Ааа и още нещо, казват че чакаме момченце:)

# 16
  • Мнения: 23
Гера -наистина е много вълнуващода си четем старите теми  Peace

Ето какво открих написано от Тиги -Мигъл на 20.03.2007:
"ЧУЙТЕ СЕГА НАЙ-ВАЖНОТО. Мама Тиги-Мигъл си има момченце. С таткото още се съвземаме от категоричността на решението! Ходих на ФМ при д-р Марков. Няма грешка - ! Първо само гледах занемяла как ни е здраво детенцето. После - в автобуса - се разплаках. Все едно се простих с момиченцето от мечтите си. Не мога да кажа какво изпитвам. Разбира се си искам момченцето и си го галя, ама сякаш исках и двете. Малко ми е криво и се извинявам на слънчицето си за тези сълзи. .. Аз винаги съм искала батко, а бях как на две мъничета. Сега на ход е той - дано някога го направим батко.
На всички пожелавам да си видят слънчицето тъй ясно като мен.
Не се смейте сега - моето прилича на татко си в прифила - категорични сме.  Very HappyЩе слоша снимка!
Беличка сега ми каза марков да не се връзвам на БХС изобщо, а само на ФМ. Категорично. Нашето бебенце е в 20 г.с. и трудно му се различава пола на друг ехо освен във фемина.


Черпя по нещо студено :



Мамо Миа -стискаме палци и чакаме новини  Praynig

Искам да питам -Къде са Вася ,Жужка ,Лулумба и други ?

# 17
  • Мнения: 1 445
Хей MiaMIa  ама как се включи в последния момент  Grinning
Ще ти стискаме палци задължително. Всичко да мине без проблеми и бързичко да си гушнеш момченцето ти Hug

# 18
  • Мнения: 3 388
MiaMIa, стискаме палци за утре! Всичко ще е наред и скоро ще гушкаш малкото съкровище  Hug

# 19
  • Мнения: 361
Мама Мия успех за утре.Стискаме палци.Къде ще е секциото Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4 546
Мама Мия стискам палци и аз  Peace

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето ме и мен в новата тема Party.

МиаМиа, имаш и моите палци Praynig!

Димяни, аз си проследих овулацията с тестове, така че знам кога съм забременяла - на 4 декември, рожденния ден на мъжО Flutter. Терминът е 28 август спроред последния цикъл, а и според овуто излиза тогава. Така че ако си забременяла първите дни на декември терминът ти е за последните дни на август.

Ей, тая жега няма ли край вече. Писна ми  #Cussing out!

# 22
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен!Днес бях на ЖК,бебка е седалищно и ако не се обърне до 12,08 ще раждам секцио.Иска ми се  да родя нормално,но ако се налага и така ще раждам.Тежи 3кг.,плацентата е започнала да зрее в началото е.Хемоглобина ми се е вдигнал,урината ми е чиста.Това е от мен засега ,успех на всички!   Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 567
MiaMIa успех утре!

# 24
  • Мнения: 3 595
Ивченце толкова се радвам че всичко мина  Hug Видя ли устиска! И са се държали перфектно с теб! Недей се чувства гузна, защото те не знаят какво е да не можеш да мислиш, а да се налага и да учиш! Да не говорим, че на теб ти остават дни до раждането, а те отиват на море да речем! Сега се отпусни и се наслади на малко спокойствие до идването на бебешока!
Гера много ме развълнува  Heart Eyes
Марти със сигурност е колоастра  Peace
Дими аз забременях на 3.12 и термина ми е 26-ти, ако е било на 6-ти, ще бъде 29.08 Ние ходихме на 18 или 19-ти на лекар и бебето се видя.  Peace
МиаМиа ще бъдем с теб, желая ти да мине леко и после хубаво да се нагушкате!

# 25
  • Мнения: 361
Ееееееее, щом отива на море ще отида при тази нашата тук.Моя багаж е стегнат вече, но не искам да го ползвам поне седмица още Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 430
ЧЕСТИТО НА ТИГИ МИГЪЛЦЕТО   bouquet Много се вълнувахме ей !!! Слава Богу всичко е наред, браво мила Тиги, ти си герой. Целуваме те.

Миамиа: Вълнувай се, утре ще видиш ТВОЕТО малко слънчице, което ще промени завинаги живота ти. Ние ти завиждаме, че ще чакаме още..1..2..3 седмици  Joy   Hug
Успех и да разказваш после как е минало.

Аз днес бях навън от 10 до 16................от социалните могат да ме съдят за тормоз над неродено  Joy миличкото ми то..
Много се радвам за медиците, плаках и се вълнувах.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
МиаМиа Вече ти пожелах успех-сега ти казвам че ще стискам палци Hug
Сигурно имамаме още бебенца за които незнаем,наистина доста мами липсват.
А с Мегита кво става?

# 28
  • Мнения: 1 554
Ами чудя се дали е възможно ако съм хванала в началото на декември на 19.12. бебо да се е виждал на видеозона  тогава отидох и се видя Simple Smile  но си мисля че не,а пък дока не го питах ! Simple Smile Ама иначе по цикъл и термина ми е на 14.08. Simple Smile а на видеозон даже по рано Simple Smile Дано!  Mr. Green

не е възможно защото мойта овулация беше на 5.12 и тогава прайхме кекс Blush и 4ак на 28.12 отидох на ехограф и се виждаше съвсем мъни4ко даже доктоира каза 4е ако съм отила предният ден няма да се вижда нищо Peace

МИАМИА стискам палци Peace

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 18:10 от Franito(Валентина)

# 29
  • Мнения: 3 388
Аз съм забременяла на 1 или 4 декември. Ние също видяхме бебо в края на декември. Но положителен тест, с мног ясна втора черта, имах още на 18-ти.

Общи условия

Активация на акаунт