Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 843
Ивченце,   честито за късмета!  bouquet Стискам палци да  си харесаш оценката Peace
Миа Миа - стискам палци утре всичко да мине безпроблемно.
Сладкишче - тебе са те одрали жестоко, как 50 лв. за тестове обикновено са по 20 лв. или 30лв. най-много. А това  което са ти предписали е стандартна процедура. На мен  ми предписаха  хапове които ще ги пия 3 дена преди секциото и 1 час преди  него ще ми бият инжекция със същата субстанция. Прави се ако се наложи да ти бият упойка да не направиш алергичен шок или ако се наложат антибиотици да ти дават и ти се окажеш алергична към тях.  Ако алергията е по-силна няма да я спре, но ще забави процеса така че да я хванат навреме.

# 31
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
МиаМиа, и аз ще стискам палци утре за теб и бебенцето ти  Hug

# 32
  • Мнения: 257
Здравейте коремчета!Аз пак изтървах една тема,ама вие много бързо пишете.Честито на новата мама Тиги-мигъл!Да им е жив и здрав малкият мъж!Весело и безгрижно детство да има и да радва мама и тати.Мама мия-стискам палци за утре!Момичета така се радвам за медиците голям рев му дръпнах днес.Аз днес ходих на лекар и припаднах,пак направих голама лудница.Събраха се лекари и се притесниха да не родя по-раничко,ама бебка си кротува и още не иска да излиза.

# 33
  • Мнения: 1 380
Перси нямаше друг начин. Тази ку-ку-то по ЗК каза, че за алерголог не се давали направления. Е прежалили сме ги тези пари. Те за какво ли не ти искат ве4е.
Имам чувството, че скоро ще родя. Бебето ве4е запо4ва да се смъква. Не го усещам така горе, да ме задушава. Утре съм на запис на тоновете да видим какво ще каже лекарката. Добре, 4е мина понеделник и вторник, че това са кофти дни за раждане. От сряда на там може.И това разтройство не спира. Дали има връзка с раждането?

# 34
  • Мнения: 4 546
някой знае ли по колко върви записът на тонове на частно?
маианамама, каков стана , хоид ли на лекар?
babylove, пази се  Hug то направо човек да не си покаже носа навън в тия жеги  ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 999
   ИМАМ СИ БЕБЕ!


  Момичета ,нямах време да се обадя по-рано.   На 17.07 в 8.20 сутринта се роди синът ми, Никола. Тежеше 3050 гр и беше 50 см.Вече сме си у дома и сме добре.

  Поздрави на всички,пак ще се включа по-късно!

  Сгрешен беше месеца, наистина.

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 18:28 от aunt Ogg

# 36
  • Мнения: 1 380
aunt Ogg честито бебе. да ти е жив и здрав малкият Никола, много да ви радва и слуша.  bouquet

# 37
  • Мнения: 4 546
aunt Ogg , честит ти син! да ти е жив и здрав!    bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 445
aunt Ogg Честит син Никола! Да е жив и здрав и много да те радва  bouquet

Май има грешка в месеца- написано е 17.06 newsm78

# 39
  • Мнения: 111
Честито бебенце, aunt Ogg!

Стискам ти палци за утре, MiaMIa!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 567
aunt Ogg   честито ти бебче!
Хайде мами дайте снимки да им се порадваме!

# 41
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Aunt Ogg, ЧЕСТИТ ВИ СИН НИКОЛА! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ!

# 42
  • вкъщи
  • Мнения: 2 448
здравейте и от мен!
много съм щастлива,моя бебок се е обърнал както трябва,надеждите за това бяха нищожни,но ето 4е....се сбъднаха.направо камък ми падна от сърцето.някой може да ме сметнат за луда,оба4е искам да си родя нормално.надявам се така и ще стане.вси4ките ми изследвания,посещения при доктори и анестезилози се оказаха излишни,но все пак съм доволна.ина4е бебо е станал 3500 Shockedедър ми се струва,но плацентата не ми е узряла съвсем,и оже още 10 дни да откарам така.ама искам да раждам,много ми тежи,странното е ,4е ве4е нямам контракции,само болки долу ниско,ама това е от наместването на глави4ката.
4естито на Aunt Ogg!да ти е жив и здрав сина и да ви носи безброй радости!
успех на мамите утре ,които ще раждат.
4ак ме боли глава от напрежението.

# 43
  • Мнения: 998
Aunt Ogg, ЧЕСТИТО БЕБЕ, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО НА МАЛКИЯ НИКОЛА!!!


Между другото, Никола ми е много любимо име  Heart Eyes

 marianamama, много се радвам миличка!!!!  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 361
Гита Ог, ти ходи ли на тонове в Шейново?
Къде пита там като отиде какво се прави?И аз искам да ходя, отделно от консултациите, но не знам кой и къде да питам?Правят ли ти запис или само ги слушат?

Какво стана иначе с теб, какво ти казаха?

Честит син Никола

Общи условия

Активация на акаунт