Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Честито на Aunt ogg Да ти е жив и здрав сина и много радост да ти носи
Мариана , много се радвам за теб дано винаги така да ти върви.
Ивченце ти си герой много добра оценка сега и големия изпит на живота да минеш и си номер 1

# 61
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТО Aunt ogg  !!!!! ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ ДВАМАТА И МАЛКИЯТ НИКОЛА МНОГО ДА ВИ РАДВА !!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ивченце -честито и без угризения ,сега ни се е паднало да ни глезят Peace

# 62
  • Мнения: 3 388
Aunt ogg, честито бебче   bouquet

Марианамамма, това е страхотна новина! Бог е чул молбите ти   bouquet

Ивченце, ти си направо супер! Поздравления   bouquet  Каква ти е специалността?

А аз кога се дипломирах, ееехеее, преди 6 години ми свърши студентстването  Blush

# 63
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Лелееее ама хубави новини днес  Hug

aunt Ogg, да ти е много здрав и много усмихнат малкия Никола (името е просто вълшебно - много ми харесва). Много радост вкъщи да носи и винаги да е голям късметлия. Да те слушка много   bouquet

MiaMIa, стискаме палци утре всичко да мине леко и бързо. Само като си помислиш, че утре ще си гушкаш бебето  Hug
Ивченце, бравоооо   bouquet Ние бяхме сигурни, че ще се справиш. Резултатът е много добър и се радвам, че си доволна. Сега бебока спокойно може да излиза и да радва своята мама-отличничка  Hug
Марианамама, браво на бебчо. Браво и на теб, защото ти със сигурност си му помогнала с упражненията. Най-важното е, че сега ще си спокойна и ще раждаш както ти искаш. Пожелавам ти да е бързо и леко  Hug
Сирена, не се притеснявай. Ехографите много грешат. Ти бъди спокойна и всичко ще е наред  Hug

# 64
  • Мнения: 116
b]aunt Ogg[/b] ЧЕСТИТ ТИ СИН! Да е много здрав и много да ви радва!  smile3525
MIa MIa  fingerscrossed и ... бързо да се завръщаш  Naughty
Iv4ence  smile3501 ти си ги разбила направо   bouquet
marianamama видя ли че всичко се нарежда. Само дето се притеснява  Hug
Гита пак липсваш!!!  Naughty А Боби каза, че няма да имате нет до около 17, 18 часа ....

# 65
  • Мнения: 24
Честито!!!Да е жив и здрав малкият Никола и винаги да бъде гордостта на мама и тати!!!
Херелина
- аз плащам по 12 лв. за запис на тоновете в частен кабинет.

Миа Миа
- стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно!

# 66
  • София
  • Мнения: 843
Честито на мама aunt Ogg! Да растете живи и здрави и много щастливи!

Ивченце - честито ти си герой! Hug Сега спокойно можеш да раждаш!

# 67
  • Мнения: 4 546
днес май само аз кукувам  Rolling Eyes. така се ядосах на мъжо, че ми се отспа. а той си хърка човека блажено, даже не разбра, че ме е засегнал  Close

# 68
  • Мнения: 82
Хери,ами като не те е разбрал покажи му го!Аз на моя винаги му казвам или показвам,може да не е веднага,ама после си казвам всичко!Ми така де няма да си страдам,а той да не разбере и друг път пак да повори гафа.Не че като му обясня ме разбира,но поне се съгласява с мен и ми се извинява!А след последната ни караница миналата седмица виждам лек напредък след като си поговорихме!Това е моето виждане де!Лягай да спиш,че утре трябва да сме свежи за лекцията!!!

# 69
  • Мнения: 3 595
Ние се разходихме, но се разхлади чак като мина 22  ooooh!

Ивче супер си! Страхотен резултат! Вече ти даваме да раждаш  hahaha

Хери не го оставяй така да спи Naughty Не стига, че те е обидил, ами и ти да си будна, а той да спи Crossing Arms Симулирай раждане, ако трябва да види хубаво ли е  hahaha

# 70
  • Мнения: 82
Симулирай раждане, ако трябва да види хубаво ли е  hahaha
[/quote]




Хахаха,това ми хареса,а и ме разсмя!!! Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha newsm62 newsm62

# 71
  • Мнения: 3 595
Ами да, те какво си мислят че ни е леко...хич да не му го спестява...мъже с мъже  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 82
Така е,права си и аз съм съгласна! newsm10 newsm10 smile3521 smile3521

# 73
  • Мнения: 116
Хери не го оставяй така да спи Naughty Не стига, че те е обидил, ами и ти да си будна, а той да спи Crossing Arms Симулирай раждане, ако трябва да види хубаво ли е  hahaha
Само докато симулира да не вземе да роди, че и е още много рано  Joy

# 74
  • Мнения: 82
Мацки,оставям ви,ние с бебони си лягаме!!!Лека нощ и дано е прохладна и спокойна за всички ни!!!  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт