Имало ли е такава тема?

  • 7 692
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
  • на село
  • Мнения: 3 901

И аз така, а сега ме накарахте да се зачета  Mr. Green.
Лентички и подписи под тях не виждам, ама тези под титлата ще взема да ги чета  Grinning.

# 46
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
матка не означаваше ли майка на македонски

# 47
  • София
  • Мнения: 462
матка не означаваше ли майка на македонски
  За македонски не знам,ама на чешки е майка Simple Smile

# 48
  • Мнения: X
Смешно не, но ми се стори странно, че в подписа си една форумка беше написала до последната буквичка точния си адрес - беше нещо от сорта на гр. ххх, ул. ххх, № ххх, ет. х, ап. х. Май града беше Видин, другото не го помня.

# 49
  • Мнения: 7 110
От известно време замислям игнориране на подписите от настройките, но заради големият брой величаещи родата и тонажа лентички, ще се лиша от някои интересни четива.  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 916
Фаворит- "Да поговорим за подземния живот на картофите"

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 22:16 от f1ST14ka

# 51
  • Мнения: 3 423
Аз съм се 4удила на грозотията на ленти4ките "I-во място във PhotoShop конкурс"... Confused
Щом се занимават с PhotoShop тези хора, заЩо не се постараят да си изработят по-красиви ленти4ки?
О, да, скоро и аз се чудех,
кой графичен инвалид ги
е скалъпил тези подписи.
Шрифтът е абсолютно неуместен.
Да не говорим за какофонията от цветове.
Но това е само мое мнение. Може след векове
обаче фенове да се бият за тези шедьоври.

# 52
  • Мнения: 7 837
Цицо-гъзно-бедрената самозаблуда много ме радва.

# 53
  • Мнения: 677
Цицо-гъзно-бедрената самозаблуда много ме радва.

Ух на дядя...И мен!

# 54
  • Мнения: 2 241
Аз пък, не че се дразня толкова, но много ме учудват майките, които в подписа си изреждат месец по месец колко са наддали бебетата им. Кому е нужно това newsm78

# 55
  • Мнения: 2 196
Това с принцесите и принцовете леко ме дразни.
Оставам с убеждението,че съм единствения родител,чието дете няма синя кръв,а по-скоро се родее с магарешкия род.

# 56
  • Мнения: 2 792
 На времето и аз имах лентичка - Ние не сме женени от Х години, Х месеци и Х дни, но ми писна...
 
 Има разни подписи и други такива, които ми тъпеят и толкова, както  ми е  писна от задници, но заради Сопрано си трая...

# 57
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз пък, не че се дразня толкова, но много ме учудват майките, които в подписа си изреждат месец по месец колко са наддали бебетата им. Кому е нужно това newsm78

Мдам! Не мен това ми е анти-фаворит. Confused

# 58
  • Мнения: 4 585




Сопрано, дължа ти едно извинение.
Докато те нямаше, попитах една съфорумка
дали си я питал дали тя е на аватара си.

# 59
  • Мнения: 6 155
Рядко чета подписи.
 Най-досадни са ми лентичките от типа "племеничката ми ще направи 2мес. през юни", "имам да свалям ...кг", "ще се омъжвам след 4мес., 20 дни, 456 мин. ..." Sick

Общи условия

Активация на акаунт