Имало ли е такава тема?

  • 7 689
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Понякога под аватарите си хората пишат страхотни простотии.Кой е най-глупавият подпис,на който сте попадали тук?Но,моля,нека да се цитират точно или поне да се спомене името на гордият притежател на въпросният подпис.Усещам,че всички в клюкарника са някак спокойни,умерени,цари мир и любов.Нека раздвижим обстановката.

# 1
  • Мнения: 534
Търсиш скандал може би  Mr. Green
засега не се сещам за такъв подпис

# 2
  • Мнения: 2 161
Търсиш скандал може би  Mr. Green
засега не се сещам за такъв подпис
Не търся скандал,а си играя.

# 3
  • Мнения: 3 423
Да, някои подписи са почти толкова
малоумни, като ръката, поставила ги.

# 4
  • Мнения: 534
Добре включвам се  Popcorn

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Може ли първо ти да дадеш пример?

# 6
  • Мнения: 2 161
С най-голямо удоволствие ще се включа.Например като местожителство някои пишат:при хората,които обичам.Тъпо ми е.Или:мама на принцеса,мама на принц.И тези са ми тъпи.Ще допълвам пак.

# 7
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
От четири потребителки в темата/себе си изкл., нали все пак аз съм си лепнала всички писаници по профила Flutter/ виждам един глупав(подпис) или поне е такъв за моя вкус. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 161
От четири потребителки в темата/себе си изкл., нали все пак аз съм си лепнала всички писаници по профила Flutter/ виждам един глупав или поне е такъв за моя вкус. Mr. Green
О,няма да съм аз.Аз откъм подпис съм просто перфектна.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790
От четири потребителки в темата/себе си изкл., нали все пак аз съм си лепнала всички писаници по профила Flutter/ виждам един глупав(подпис) или поне е такъв за моя вкус. Mr. Green

Именувай, моля. Мразя да не се споменават имена.

# 10
  • Мнения: 4 111
Самономинирам се.   Flutter
Награди приемам само в кеш, в брой и на ръка.

# 11
  • Мнения: 5 539
Не че го определям като тъпо, но не ми е ясно какво се има предвид.
Една потребителка държи постоянно в личната си титла думата "матка". "не знам си каква...матка" Rolling Eyes Сещате ли се? Някой знае ли причината?

# 12
  • Мнения: 534
Не че го определям като тъпо, но не ми е ясно какво се има предвид.
Една потребителка държи постоянно в личната си титла думата "матка". "не знам си каква...матка" Rolling Eyes Сещате ли се? Някой знае ли причината?
Не се сещам,но ми стана интересно  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 161
Не че го определям като тъпо, но не ми е ясно какво се има предвид.
Една потребителка държи постоянно в личната си титла думата "матка". "не знам си каква...матка" Rolling Eyes Сещате ли се? Някой знае ли причината?
И аз съм се чудила на това.

# 14
  • Мнения: 1 951
"Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни! "
Страшно изтъркано.

Общи условия

Активация на акаунт