Антицелулитен масажор на "Philips"

  • 10 880
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мили момичета Hug Simple Smile
От скоро чета в този форум и много ми харесва тук! Давате неоценими съвети и се подкрепяте, което много ми допада.

Искам да попитам дали някой е използвал антицелулитния масажор на "Phillips" и има ли доволни от него?

Благодаря Ви предварително за отзивчивостта!  bouquet

# 1
  • Мнения: 393
Хм не съм го пробвала ама мисля че може да има някакъв ефект, съдейки по това че майка ми с упоритост и масажи всяка вечер се пребори с целулита за около 3 месеца (ама аз съм толкова несериозна  Sad)

# 2
  • Мнения: 861
Бонбонче, ти имаш ли някаква информация за този масажор. В магазините от рода на Технополис и Техномаркет ли може да се намери и знаеш ли колко струва? Преди време в др. антцелулутна тема бях питала някой дали е използвал.

# 3
  • Мнения: 1 685
Имам масажора от 2 години-купих го от Технополис за 150лв-сега не знам къде и колко струва.Но преди да си взема Филипс -за да мина по-евтино си бях купила някакъв Оптимум-от Метро/мисля че и Филипса го имаше и там/-при него масажа се правеше с някакво олео или антицелулитен крем-докато при Филипс е на абсолютно суха и чиста кожа-но този Оптимум явно започна да се запушва и ми създаде страшни главоболияслед два три неуспешни ремонта от Метро ми върнаха парите и си купих Филипс.
От него има ефект нещо като принципа на LPG-с вакуммасаж-трудоемко е и малко неприятно но при постоянство наистина има ефект!  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 145
Благодаря Ви за отговорите мили момичета  Hug

ReGe, аз си купих масажора на "Phillips" от една мама в "Продавалника" преди няколко дена.
Преди може би една година имаше такива масажори в "Техномаркет" мисля, че беше, но аз докато се наканя да си купя и те ги спряха (дали от производство или нямаше налични количества в магазина така и не разбрах).
Сега съм много радостна, че се сдобих с това уредче и вече си направих първият масаж. Мога да кажа, че е много приятно усещането по време на масажа. Уредът се използва на суха и чиста кожа. Дано да има ефект против досадния целулит!

# 5
  • Мнения: 113
Според вас дали ще има намаляване на см-ри?
Може ли някаква снимка..никога не съм виждала или поне забелязвала този уред.

# 6
  • Мнения: 145
Fashion_color, ето какво намерих в "Google"

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=115&products_id=2975

но за съжаление вече няма наличност на масажора в магазините.
Аз съм си правила масаж само един път и не мога все още да изкажа мнение дали има ефект, но се надявам с постоянство да постигна добри резултати!

# 7
  • Мнения: 113
Благодаря ти!
Дано наистина да има ефект при теб!
Да се похвалиш!  bouquet

# 8
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Имам го, не знам от кога, но не го ползвам. Може би трява да го продам newsm78

# 9
  • Мнения: 113
Защо не го ползваш?Не си ли доволна? Rolling Eyes

# 10
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Пробвала съм 3- 4 пъти- нещо не ми е удобно да си масажирам бедрата. И съм си такава- като спра да ползвам нещо- така си остава да събира прах в шкафа. А съм си и мързелива  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 2 060
Имам го. При постоянство има страхотен ефект. Няма как да стане иначе. Трябва са месеци да се използва през ден и .....при мен целулита почти изчезна....Няма го никакъв... Peace

Общи условия

Активация на акаунт