Часовници?

  • 22 125
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 751
Темата е започната на: вторник, 24 юли 2007 Crazy

# 61
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
да ви имам проблемите.
И аз..............  #Crazy

# 62
  • Мнения: 13 512
Виж хиляда лева бих вложила в себе си,като например екстеншън,ноктопластики,уреди за разкрасяване,преси-мреси,гримове,ОБУВКИ,чанти!Хахах,но разбира се въпрос на личен избор  Peace
ами то едни обувки и свястна чанта са 1000 лева.... няма да ти остане за  екстеншъни и ноктопластика, камо ли за преси-мреси Joy Joy

# 63
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198

еййй, жалко, тъкмо мислех да се включа със съвет...

# 64
  • Мнения: 2 172
Виж хиляда лева бих вложила в себе си,като например екстеншън,ноктопластики,уреди за разкрасяване,преси-мреси,гримове,ОБУВКИ,чанти!Хахах,но разбира се въпрос на личен избор  Peace
ами то едни обувки и свястна чанта са 1000 лева.... няма да ти остане за  екстеншъни и ноктопластика, камо ли за преси-мреси Joy Joy
Ще остане ще остане,аз не се лакомя за чак толкова скъпарски неща  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 407
Реймънд Велл ,Омега!

# 66
скъпа марка, модел с механичен механизъм с автоматично навиване. нема по-удобно нещо - ем немаш батерии да сменяш, ем нема да навиваш пружината, тя сама си се навива от ежедневните движения на ръката. пък и друго си е механичен.. класно е просто.

# 67
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Няма ли хронограф не ми го хвали  Mr. Green

# 68
мене функцията тахометър повече ме кефи Simple Smile) въпреки че тука ставаше въпрос за подарък за момиче де..

# 69
# 70
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мен ме кефят лунните фази  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 649
Аз много харесвам часовниците, луда съм на тази тема и мога да се похваля с голяма колекция!
Бих дала 1000 лева за часовник дори и повече. Няма да споменавам колко съм давала защото ще кажат, че съм луда!

# 72
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Чак пък луда  Wink Щом те кефи и можеш да си го позволиш  Mr. Green
Аз много харесвам Зенит примерно, но засега ми идват много нанагорно  Twisted Evil

# 73
  • София
  • Мнения: 108
http://www.swarovski.com/product/Barbados+White/Web_AA/en?Catego … 010203&origin
 Heart EyesЕто този часовник е моята страст в момента. Невероятен е и няма нищо общо с досегашния дизайн на Сваровски.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт