Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте мами, искам да питам дали и вашите бебета имат  подобни проблеми като моето. по телцето главно около вратлето и раменете има обрив - с какво да я мажа,купих бочко ; получи разтройство - преди акаше по 1 път на ден , сега по 3-4  ooooh! за това давам прахче Smekta - по  1 на ден. вие как се справяте с разтройството ??? иначе си яде нормално. замислих се че може да е разтроена заради зъби, обаче няма нищо на хоризонта ( на почти 10 месеца е ) . мерси за съветите предварително Smile
Цитирай

За разстройството давах ентерол (той възстановява стомашната флора - мисля че е нещо като бирена мая и е подходящо за бебета) и чай от шипки. Диета също - нищо мазно или пикантно (домати и други люспести също). Ентерола го давах 2 пъти на ден и 1 път едно прахче с минерали - Хидрасек. Със смекта само веднъж дневно се съмнявам да имаш резултат.
Цитирай

София

Мога да ти отговоря единствено на въпроса за обрива.Малкия има същия обрив,мажа го с едно кремче направено по рецепта на педито.Според нея е от жегите,каза ми да го обливам 6-7 пъти на ден с вода,да си призная има резултат,но пак се появява.
Цитирай

Белгия/София

За разстройство по-хубаво от Ентерол-а няма.
Обривът може да е от жегите, да  Peace
Цитирай

гр.София / Смолян

По принцип от жегите сега ние получихме голямо избриване по вратлето което е от претопляне.И аз го мажа с Бочко но съвсем леко виждам някакъв резултат.
Иначе разтройството може да е от зъбки. newsm78
Цитирай

Белгия/София

Обрив от жеги не се маже с крем, защото е получен в следствие на запушване на порите и изпотяване. Като плеснете на изтормозената кожа и крем и става по-лошо. Най-доброто е хубаво измиване с хладка вода, естествени, леки и проветриви материи и по възможност - хладно място.
Цитирай

На морето!

Обривът може да е от жегите, да  Peace
аха
Цитирай

мерси  за съветите   bouquet ще ви послушам  Peace
Цитирай

Ние сме с разтройство от една седмица нашето педи също каза,че е от жегата или от зъби.
Изписа ми някакви световно не известни прахчета който по-скоро имат обратен ефект.
Сега и купих лечебната Хумана на Милупа давам чай от мушмула и сок от дренки и мисля,че днес сме по-добре.
Дано се оправите бързо Praynig
Цитирай

София

И на дъщеря ми се появяват ситни пъпчици. От жегата е. Не я мажа с нищо. Обливам я с хладка водичка. охххх и не сме излизали след 11.30 вече 4-ти ден. Излязох един път и гръбчето се обрина леко.

За протокола и тя няма още зъби. За разтройство не съм компетентна.
Цитирай

София

Обрив от жеги не се маже с крем, защото е получен в следствие на запушване на порите и изпотяване. Като плеснете на изтормозената кожа и крем и става по-лошо. Най-доброто е хубаво измиване с хладка вода, естествени, леки и проветриви материи и по възможност - хладно място.
  Блонди е права,Алекс тъкмо му мина обрива като захладя,айде пак стана100 градуса и пак е същия ooooh! Обливам го със смрадлика,държа го гол и го мажа само с пудра,не го мажи с мазни кремове,ще постигнеш обратен ефект
Цитирай

Не мажа с нищо,само къпя с по-хладка водичка.
Цитирай

София

Обривът може да е от жегите, да  Peace

да + диетка Peace
Цитирай

София

Дъщеря ми е колкото твоята и получава също такива обриви. Мажа я с Алергозан, добре се повлиява. На всичкото отгоре вдигна и температура от горещините, два дни е с 38,5, прегря просто детето. Дано да не стигате дотам. За разстройството - по-добре се посъветвай с твоята педиатърка за лекарство, обикновено предлагат Ентерол за бебетата, иначе пюре от банан или моркови затяга стомахчето, също чайчета разни, момичетата са изброили.
Цитирай

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.