Парфюмите- наша страст

  • 145 125
  • 2 708
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Ето тук е първата част на темата, която за една година уддари 102 страници.

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 00:27 от monda

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ПУ ЗА МЕН  Joy

# 2
  • Мнения: 1 207
В момента ползвам DKNY.Отдавна го харесвама ама все си купувам други и накрая си го взех.

# 3
  • Мнения: 13 512
В момента ползвам DKNY.Отдавна го харесвама ама все си купувам други и накрая си го взех.
сега има нов- DKNW   TO GO... НЕ знам каква е разликата.Някой да го е  пробввал?

# 4
  • Мнения: 2 039
Монда,моля за помощ  Grinning По принцип харесвам и ползвам предимно сладки и по-тежки аромати,но в момента съм се засипала с такива и имам нужда от нещо свежо,ама наистина свежо...нещо като утринна роса,като бриз...Препоръчай ми нещо,моля   bouquet
И още един въпрос:можете ли да ми опишете Envy на Gucci(говоря за класическия  Peace)

# 5
  • Мнения: 13 512
За такава свежест се сещам от escada- into the blie, но  се усеща и диня в нея...ако не те дразни... друга "свежест" за мен е Delices eau fruitee  на Картие.
КАКТО И СИНЬОТО Булгаrи- BLV Notte

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 22:48 от monda

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Монда,моля за помощ  Grinning По принцип харесвам и ползвам предимно сладки и по-тежки аромати,но в момента съм се засипала с такива и имам нужда от нещо свежо,ама наистина свежо...нещо като утринна роса,като бриз...Препоръчай ми нещо,моля   bouquet
И още един въпрос:можете ли да ми опишете Envy на Gucci(говоря за класическия  Peace)


Вземи този който ми подариха днес на мен eau de Cartier / edition limitee/ Толкова е свеж че трябва да си изсипеш шишето в/у тялото че да усетиш някаква миризма   Joy Joy И аз съм свикнала само на тежки миризми  Hug

# 7
  • Мнения: 2 039
Благодаря,ще проверя тази Ескада отново,явно първия път не ми е направил впечатление  Peace За Картие знам,че са доста нетрайни  Rolling Eyes

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Благодаря,ще проверя тази Ескада отново,явно първия път не ми е направил впечатление  Peace За Картие знам,че са доста нетрайни  Rolling Eyes


И правилно знаеш Току що се опарих  ooooh!

# 9
  • Мнения: 13 512
Благодаря,ще проверя тази Ескада отново,явно първия път не ми е направил впечатление  Peace За Картие знам,че са доста нетрайни  Rolling Eyes
aааа, не така- тук никак не сте прави. Не са трайни eau du Cartier, но един must  или  драгона, пантерата- ще ви преследват и на следващия ден.

# 10
  • Мнения: 3 835
Мислех да си взема нещо по-тузарско, но като знам как ми се менят настроенията, си взех Тру Глоу на Ейвън и засега ароматът много ми допада - далече е от морските, които обикновено ползвам лятото.  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 917
Bvlgari Omnia Crystalline  Mr. Green

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Благодаря,ще проверя тази Ескада отново,явно първия път не ми е направил впечатление  Peace За Картие знам,че са доста нетрайни  Rolling Eyes
aааа, не така- тук никак не сте прави. Не са трайни eau du Cartier, но един must  или  драгона, пантерата- ще ви преследват и на следващия ден.


Вярвам ти 100%  Peace Но е ужасно да имам точно този нетрайния  Crossing Arms  Егаси късмета  ooooh! Ето за това ползвам само 6 или 7 вида и не сменям

# 13
  • Мнения: 13 512
ами аз затова не обичам да ми подаряват парфюми. предпочитам да си го поръчам на сляпо, отколкото да ми го подарят изненада. Аз като го поръчам, съм попрочела, запознала и 80-90 % съм ориентирана, че е тов, което искам. А като ми го избере друг- то е обикновено някой сезонен хит, който аз прибирам и вадя за носене след година-две най-малко.

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ами аз затова не обичам да ми подаряват парфюми. предпочитам да си го поръчам на сляпо, отколкото да ми го подарят изненада. Аз като го поръчам, съм попрочела, запознала и 80-90 % съм ориентирана, че е тов, което искам. А като ми го избере друг- то е обикновено някой сезонен хит, който аз прибирам и вадя за носене след година-две най-малко.


По същата причина и аз не обичам да ми подаряват парфюми  А и не мога да се преструвам че ми харесва Така че представи си каква беше гледката  ooooh!  После се засрамих  и се почувствах виновна за реакцията си Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт