Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 397 отговора

Варна

Световна седмица на кърменето 1-7 август 2007

Световната седмица на кърменето се провежда от 1 до 7 август и отбелязва подписването на Декларацията “Иноченти” за защита, насърчаване и подкрепа на кърменето. Декларацията е приета през 1990 г. от участниците в специална среща на СЗО и УНИЦЕФ. Документът изрежда предимствата на кърменето и очертава цели на глобално и национално ниво.
Тази година акцентът в програмата за отбелязване на ССК в България е ранното поставяне на гърда под мотото * Началото е важно*.

Събитията за отбелязване на Световната седмица на кърменето във Варна се провеждат по инициатива на лактивистките от най-големия в България портал за родители www.bg-mamma.com. Тази година те ще бъдат следните:

4.08/събота/ -18ч. Хепънинг с масово кърмене на входа на Морската грдина/под ФК/

Каним ви да се присъедините към шумното и весело представлние на диджеите от група  „ Луди глави”. Ако се включите в забавните игри ще получите и много награди.
Станете свидетели на масовото  кърмене, подкрепете ни!

Варненските майки ще посетят и училищата за бъдещи родители  на ул .Битоля №1, както и женската консултация на клиника “Майчин дом”, за да споделят с бъдещите майки опита и личните си преживявания в областта на кърменето, да отговорят на техни въпроси и да разпространят печатни материали с ценни практически съвети. Всички интересуващи се бъдещи и настоящи родители са добре дошли на тези срещи, които ще се състоят в следните дни и часове:

2.08/четвъртък/ -10,30ч посещение на Родилно отделение в  МБАЛ ”Св. Анна”/Окръжна Болница/
3.08/петък/ -18ч. посещение на училището за бъдещи родители  на ул.Битоля №1
6.08/понеделник/ -10ч посещение на ЖК в „Майчин дом”, ще ви очакваме  до обяд в кафенето на  клиниката

Това е програмата за момента, надявам се да няма повече промени по нея.
Сминсчо, говори ли с у-щето на Битоля?
Аля, на чие име е резервиран часа с *Луди глави*, след като теб няма да те има прати ми на ЛС координати, моля те Very Happy

Аз днес не успях да се свържа със заместника на Маринчева SadЩе продължа да опитвам и утре, НО имаме ли готовност да си финансираме сами шоуто- 60 лв, и евентуално платформата за снимки -около 40 лв? Или да намерим спонсор?  Защото ми се струва, че закъсняваме с организацията Sad Повече ще говорим утре на срещата Hug
« Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 22:25 от kemy »
Цитирай

Тук и сега

още утре сутринта. хем ще проверя за алтернативно финансиране.
Чудесна работа си свършила!
Цитирай

Варна

Запис.
Цитирай

Варна

И аз запис.
Ако става въпрос само за 100лв се надявам да сме поне 20-на ентусиастки и да си ги съберем тия пари.
Цитирай

Варна

Ако потвърдим до края на седмицата всичко по програмата, може да я разпечатаме и размножим както мин година и да раздаваме по улици и градинки Laughing
Despina и аз се надявам да ги съберем в краен случай Wink
Цитирай

Варна

Много добре е програмата . И аз смятам , че трябва да се раздадат програмки , за да научат повече хора.
Цитирай

Варна

Аз утре няма да мога да дойда...мъжа ми има среща, а аз сама вече не мога.
Цитирай

Варна

Кеми, програмата е супер .
Мустела имат готовност да раздават наградки - много сладурски несесерчета с два мини продукта за бебо и едно тестерче на възстановяващ крем за след раждане за мама. Кажете къде искате да ги включим - в родилните домове или на хепънинга.
Колко пари ни трябват. Общината ще се включи ли с финансова подкрепа или да говоря и аз за спонсорство? В крайна сметка можем и сами да си ги съберем 100-на лева.
Утре сме на детски РД, но ще се опитам да дойда.
Цитирай

Варна

Мустела по-добре в родилните домове...там има повече родилки и малки бебета, на които продуктите да свършат работа  Peace
Цитирай

Варна

J E N I, надявам се да успея да си уредя среща с Д-р Миленков, заместника на доц Маринчева и тогава ще знам дали ще имаме финансиране от общината, той не вдига моб си днес, ще видим утре Confused Мустела и аз мисля по род домове е по-удачно Wink
Цитирай

Варна

Кеми, програмата изглежда добре. Ако след днешната среща няма промени, наистина е добре да започнем да я разпространяваме.
Колкото до паричките, предполагам че няма да има проблем да набавим 100-на лева от лични средства. Пък Общината ако отпусне, още по-добре.
Цитирай

Откъм Варната

Запис
Цитирай

Варна

запис!
Цитирай

До хладилника, който обичам

Момичета, това ли е окончателната програма за ССК Варна - да я качим на ЛЛЛ сайта?
Цитирай

Хамбург/Варна

Запис и аз  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 397 отговора