Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

whiskey bar

Приятел, който не присъства на сватбата ми, ми подари след време ето това. Екскурзия на яхта за двама. От една страна бих могъл да отида с жена ми, а от друга бих могъл да взема двоен период сам. На нея и става лошо в открито море. Неволите ми започнаха малко рано и съм изненадан. Как да постъпя, помагайте!
Цитирай

София

Не се разбира - търсиш си компания за екскурзията, искаш рецепти против ставане на лошо в открито море или просто дойде време да се похвалиш с подаръците от сватбата?
Цитирай

Според мен този човек не ти е
истински приятел. Първо, няма
го на сватбата ти. Второ, тласка
те към пропаст с такива подаръци.
Не, че са лоши. Но един приятел би
знаел в какви терзания би те вкарал.
Или може би иска той да се възползва.
Цитирай

Ако отидеш сам ще си самотен.Ако отидеш с жена си,колко толкова ще й е лошо?Два дена и ще живне.Просто не се сещам за друг вариант.
Цитирай

Там някъде

Не му е приятел, разбира се. Каза, че ще му купи мерцедес, а накрая му замазал очите с някакво пътуване.
Казах ти да не му прощаваш, Сопрано  Naughty
Цитирай

София

Има  много добри хапчета за морска болест Peace Друг вариАнт е да я държиш(жената) само в хУризонтално полУжение, много помага, от време на време и Я целувай. Пиши какво си решил Hug
Цитирай

Ако отидеш сам ще си самотен.Ако отидеш с жена си,колко толкова ще й е лошо?Два дена и ще живне.Просто не се сещам за друг вариант.
Аз се сещам, ама не върви за сватбен подарък. 35
Сопрано, ако за някой рожден ден ти подарят пак същото, свиркай. Ще отменя жена ти в лежането и печенето на яхтата. bowuu
Цитирай

Ако отидеш сам ще си самотен.
Ти прочете ли кво обещава яхтата, а? А?
Цитирай

Ох,божеее.Оставете ме да бъда добра и разумна.Мислите ли,че не ми минават през главата по-различни предложения.Но не!Никога няма да кажа на росен-пресен младоженец иди сам!По скоро ще му предложа да ми даде двата билета,за да не се въвежда в изкущения.За мен не е опасно,аз съм омъжена не от вчера.Мога да изкарам един двоен круиз като нищо.
Цитирай

Hurricane season e. Стойте си на село.
Цитирай

Не знаеш, а, А? Но рева за сватба, оправяй се с последствията.
   Питай жена си, тя знае...
Цитирай

Orange County

ако жена ти е пич, ще те пусне сам. аз съм много 'за' излизането сами.

пич ли е?

Цитирай

Ти сега да не намекваш че  СоДжино е обратен?! Laughing
Цитирай

Иди .... с Джина. На него не му става лошо   Peace
Цитирай

Нови Искър

Приятел, който не присъства на сватбата ми, ми подари след време ето това. Екскурзия на яхта за двама. От една страна бих могъл да отида с жена ми, а от друга бих могъл да взема двоен период сам. На нея и става лошо в открито море. Неволите ми започнаха малко рано и съм изненадан. Как да постъпя, помагайте!
искам и аз такива приятели Crazy
Прати Барбалекса, някъде, където не и става лошо да си почине, а ти иди с приятел.........
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора