Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 230 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Sofia

Здравейте мами и домакини,
предстои ни обзавеждане и фирмата ,която ни прави кухнята ни предлага бяла техника за вграждане на Електролукс.Има ли някой да ползва такава и моля за малко менения.
Благодаря предварително! Peace
Цитирай

При гларусите

Здравейте мами и домакини,
предстои ни обзавеждане и фирмата ,която ни прави кухнята ни предлага бяла техника за вграждане на Електролукс.Има ли някой да ползва такава и моля за малко менения.
Благодаря предварително! Peace
Много е хубава една от най качественните в света!!
Купувай без да се притесняваш!!! Peace Peace Peace
Цитирай

Dobrich

незнам,електролукса в момента се прави в китай и не го почитам особено.Има промоции на Горение,които наистина са си много добри-като качество де.Малко са по-скъпички ама пък за това са си качествени.
Цитирай

Sofia

не знам,електролукса в момента се прави в Китай и не го почитам особено.Има промоции на Горение,които наистина са си много добри-като качество де.Малко са по-скъпички ама пък за това са си качествени.

Gorenie i Electrolux са на една цена.Проверила съм.Проблема е че ако взема Горение трябва да го купя или избера поне(най добре е да го купя)и после да го вграждат.И да правят Бар плота съобразени с тях
Цитирай

Dobrich

Защо така?Фирмата ,която ви прави кухнята работи само с електролукс ли?Незмам ама аз работя в магазин за техника и нямам добро мнение за електролукса-навремето да,но сега...давят си дефекти,докато с горение няма такива проблеми
Цитирай

Sf

Много съм доволна от Електролукс. Имаме пералня и микровълнова. Никакви проблеми, безотказно работят. Живот и здраве и хладилник като си купим пак ще е на същата фирма. Супер е. Имаме близък в Техномаркет, който каза, че на Електролукс няма върнати продукти /с дефекти или по други причини/.
Цитирай

Sofia

Защо така?Фирмата ,която ви прави кухнята работи само с електролукс ли?Незмам ама аз работя в магазин за техника и нямам добро мнение за електролукса-навремето да,но сега...давят си дефекти,докато с горение няма такива проблеми

Да С електролукс,нарди и фабер.По принцип не е проблем да си закупим горение сами.Питала съм.
Цитирай

Варна

Позната си купи чисто нова печка Горение. На 10тия ден се пукна стъклото. Не пожелаха дай го сменят, тя алармира Защита на потребителите, незнам края на сагата, но каква ще е тази гаранция, щом не ти покрива подобо нещо?!
Цитирай

София

Имаме пералня и сушилня Електролукс. Доволна съм.
Цитирай

Варна

Имаме пералня и сушилня Електролукс. Доволна съм.

И аз също! При това много!
Цитирай

Dobrich

В гаранциите на всички марки и уреди пише,че не подлежат на гаранционен сервиз всички стъклени и отделящи се части,така че стъклото просто не влиза в гаранцията.тя покрива само възникнали фабрични дефекти.
Цитирай

На небето

Електролукс купиха АЕГ, така, че за този клас са страхотни и качествени продукти. Аз си купих пералня Електролукс и съм много доволна, разпитах и мои познати с такива уреди, преди да се реша да купя, които също са доволни. А и консултантите в магазините доста горещо ни препоръчаха тази марка, така, че успяха да ме убедят.
Цитирай

Пералнята ми е "Електролукс" и засега нямам никакви забележки.
Цитирай

София

Нашите уреди са Електролукс - хладилник, фурна, котлони, микровълнова и миялна машина. Много съм доволна от тях, но са само на година и няколко месеца още. Надявам се и за напред да нямам проблеми.
Цитирай

Балчик

Позната си купи чисто нова печка Горение. На 10тия ден се пукна стъклото. Не пожелаха дай го сменят, тя алармира Защита на потребителите, незнам края на сагата, но каква ще е тази гаранция, щом не ти покрива подобо нещо?!

Никой не покрива такова нещо. То4но това ми се слу4и с пе4ка Индезит.
Нямам добро мнение за Електролукса, откакто наши познати трябваше да си купят нова съдомиялна, заради това, 4е не можаха да им доставят програматор за Електролукса, който изгоря малко след като изте4е гаранцията.
Но ли4ни контакти с тази марка нямам. Тук във форума доста я хвалят.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора