От зъбките ли е?

  • 829
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 501
От два дни моята бебка (на 5 м и половина) се буди по 5-6 пъти през нощта и то с рев. Не е гладна, защото не яде. Някакси успявам да я залъжа и приспя и след 1-2 часа е пак същото  Sad
Дали това е от пробиващи зъби, или пък от жегата?
Ако на някоя мама й се случвало може ли да каже от какво може да е?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Много по-вероятно е да е от жегата,като не се изключва и никнещ зъб Peace
Дъщеря ми е същата,не може да спи от жега!

# 2
  • Мнения: 6 618
Може и от двете да е ,но според мен са по-скоро зъбките.Вечер не е чак толкова горещо.

# 3
  • Мнения: 689
Ние също сме така, само дето Криси се буди на около половин час. Много трудно го успокоявам.
Отдавам го на зъбите, тъй като спим на климатик.

# 4
  • Мнения: 4 111
При нас ситуацията е абсолютно същата. Не е от жегите. Тази нощ спахме на климатик и пак се будеше, е , не на 1 час, а на час и половина. Зъби са. Давам вода, пие много вода. Само тази нощ е изпил 200 мл. Сложих малко чай за облекчаване на болката във водата. Мисля, че е същия като чая за колики (трябва да пише на опаковката дали помага и за болка при разтеж на зъбки).

# 5
  • Мнения: 990
Възможно е да е от зъбките. Пробвай да мажеш венците с Дентинокс, може да се успокои.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Най вероятно е от зъбките и спаред мен. Дъщеря ми когато и избива зъб също се буди през нощта с рев.

# 7
  • Мнения: 5 026
Може и от двете да е. Сега, като се позахлади,ще  разбереш от какво е  Peace

# 8
  • Мнения: 4 496
Малката е така.Давам и Хамомила ,хомеопатично е,педито ми каза.

# 9
  • Мнения: 8 769
Дали това е от пробиващи зъби, или пък от жегата?
Ако на някоя мама й се случвало може ли да каже от какво може да е?
Възможно е да е от някое от тези неща, или от двете заедно. Възможно е също да сънува.
В тези жеги дъщеря ми също не може да спи добре-непрекъснато се върти, мята се, събужда се по 100 пъти да пие вода... Tired
И аз самата не мога да спя-изпотявам се и се ядосвам... Crazy

# 10
  • Мнения: 707
Според мене е от жегите. Пробвай да даваШ водичка или чай.

# 11
  • Мнения: 3 500
Може би е и от двете.

# 12
  • Мнения: 200
А защо не и от двете? Моята кокона е същата!

# 13
  • Мнения: 223
зъбки, жеги, сънища. Детето расте, започва да трупа впечатления и естествено сънува. Ако до сега е спало по цяла нощ, пожелавам ти този период да отмине. Има и деца като моето, които от как са родени нямат нощ без минимум 3-4 събуждания в лошите нощи са през 15 мин.
Успех!!!  Peace Peace Peace

# 14
  • Мнения: 1 273
Според мен е от жегите, но това не изключва и зъбче. Последните две седмици моя син се буди на 20-40 минути.  Tired Направо е кошмар. Пъшка, мрънка, реве... Тази нощ е спал благодарение на това, че цяла нощ му правих вятър.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт