Засрамете се!

  • 4 251
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 211
За това, че сте толкова коравосърдечни, дебелокожи (да!), безчувствени, разделени!
Обяснете ми, в коя друга държава половината народ (правя си статистика на хората във форума - за и против, и я съпоставям с народа в държавата ни...) не само, че няма да защити сънародниците си, а и чак ще и напада, обвинява и обижда! Кажете! Коя друга държава е тооолкова несплотена! За мен ние сме най-ярките анти-националисти! Точно и затова красивата ни България е на това дередже! И никога няма да се оправи! Винаги ще ни упрвлява не този, който искаме (Макар, че сме мнозинство в това си мнение. Тъпо мнозинство, което е по-безсилно и от група червеи!)! И самите ни управници ще се подиграват с нас! Срам!
Не мислите ли, че първото чувство (за тези, които имат такива, разбира се!), което изниква в човек, гледащ сърцераздирателна картина за това как няколко семейства се събират отново заедно след нечовешки мъчения (пък с или без вина), трябва да е радост, умиление??
Не! Скептичният Българин отново гледа от черната страна! Той отново търси най-гадното и то в сънародниците си! СРАМ! Срам ме е от такива хора!
Ей затова държава никога няма да имаме като света! Защото сме винаги и за всичко разделени!
Засрамете се!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 074
Миличка, ти нещо си слънчасала.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 795
Явно всеки е решил да си пусне собствена тема по въпроса.Стана банално вече Tired

# 3
  • Мнения: 3 423
За мен ние сме най-ярките анти-националисти!

А, недей така. Ако походиш из чужбина,
ще видиш, че сме си баш-националисти!
Верно, не сме като датчаните, да побиваме
де, що видим, национални знамена, ама на думи...

Тъпо мнозинство, което е по-безсилно и от група червеи!)!

Всъщност можеше само това да напишеш. Стига.

А, недей така.

# 4
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes Всеки има мнение, не може да сме еднакви, не може да се радваме на еднакви неща.

П.П. По повод медиците - аз се зарадвах чисто човешки, без припадъци и сълзи, но ме е страх да кажа каква беше на мъжо реакцията. Ами той си има мнение, различно е, сподели го с приятели, и се оказа, че доста мислят като него. Ами така е, озадачена или не, не мога да накарам хората да мислят като мен. А ако няма еднакво мислене изобщо няма и единство.

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А недей, моля те, банални стават вече тия теми.  Tired

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 Айде и аз няма да казвам мъжа ми и баща ми какво коментираха.  Тези медици нямат вид на  на благодарни хора с изключение на палестинския лекар, който само повтаряше "Велика България" . Повечето са нагли, единия поправя, че не бил господин, а доктор, другата се дразни, че и объркали името. Много са омотани

# 7
  • Мнения: 211
Не, няма какво да се молим. Никой не е задължен да пише и да прави каквото и да било.
Изказвам си мнението - тъй като "онази" тема е била заключена преди да я прочета въобще.
А ми стана толкова гнусно като я изчетох почти цялата.

Но на мен въпросът ми не е свързан конкретно с медици, лекари и т. н.
Свързан ми е с това що за нация сме ния, по дяволите!
Защо веднъж не застанем като един народ, да ни обедини една кауза?
Как така нищо не е по силите си да ни направи единни? Какво още трябва да се случи още?
За да можем да разчитаме безрезервно на държавата и на сънародниците си, да застанем зад нещо, сигурни, че цяля България ще ни подкрепи? Така не се става развита страна. Никога няма да станем.
Но държа да отбележа, че аз няма да избягам. Колкото и да си ни е мизерно тук, аз няма да отида на по-чистичко, но чуждо.
Яжте ме!

# 8
  • Мнения: 1 952
Волен Сидеров те зове!
Обиждането на нацията, към която принадлежиш, те причислява към групата червеи  Whistling

# 9
# 10
  • Мнения: 4 726
Колкото и грозно да прозвучи, на мен също ми направи впечатление че се държат надменно. Идея си нямам защо го демонстрираха, може да е вид защитна реакция...

# 11
  • София
  • Мнения: 626
За това, че сте толкова коравосърдечни, дебелокожи (да!), безчувствени, разделени!
Обяснете ми, в коя друга държава половината народ (правя си статистика на хората във форума - за и против, и я съпоставям с народа в държавата ни...) не само, че няма да защити сънародниците си, а и чак ще и напада, обвинява и обижда! Кажете! Коя друга държава е тооолкова несплотена! За мен ние сме най-ярките анти-националисти! Точно и затова красивата ни България е на това дередже! И никога няма да се оправи! Винаги ще ни упрвлява не този, който искаме (Макар, че сме мнозинство в това си мнение. Тъпо мнозинство, което е по-безсилно и от група червеи!)! И самите ни управници ще се подиграват с нас! Срам!
Не мислите ли, че първото чувство (за тези, които имат такива, разбира се!), което изниква в човек, гледащ сърцераздирателна картина за това как няколко семейства се събират отново заедно след нечовешки мъчения (пък с или без вина), трябва да е радост, умиление??
Не! Скептичният Българин отново гледа от черната страна! Той отново търси най-гадното и то в сънародниците си! СРАМ! Срам ме е от такива хора!
Ей затова държава никога няма да имаме като света! Защото сме винаги и за всичко разделени!
Засрамете се!

 #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 newsm78 newsm78

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 179
Абсолютно си права. Българинът е селяндур по душа!
А що за кауза му трябва на селяндура за да застане зад другите такива и да се радва истински на нещо - Световно по футбол, в което по някаква случайност неговия отбор е в челната 4ка...
За каквото и да било по-сериозно БГ животното, ще с.ре през устата!

Аз обаче имам надежда, защото има някакъв процент от този народ, който се разграничава от простотията, а тези хора възпитават деца, децата ще имат техни и така...
 Радвам се че пусна темата!

# 13
  • Мнения: 5 577
Защо веднъж не застанем като един народ, да ни обедини една кауза?
Как така нищо не е по силите си да ни направи единни? Какво още трябва да се случи още?

Ами как да се обединим, като сме на различно мнение?

За доста хора около мен напр. медиците (давам пример за тях, защото темата е актуална) са виновни, и няма за подкрепят никога каузата. Как да им втълпим за обединение?

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
 ku-ku

Несполучлив подход да привлечеш внимание.

Общи условия

Активация на акаунт