Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 212 отговора

Cофия

сутиен? bombs
Мен много ме дразни и се старая да обличам рокли и потници, които могат да се носят без.
Естествено има дрехи, които не позволяват и тогава слагам,ама пада едно подръпване, наместване и т.н.
При вас как е?
Цитирай

София

Остава само с моя бюст и без сутиен да се понеса Crazy Тези експерименти само вкъщи
Цитирай

под голямата лоза

Винаги нося  Whistling
Цитирай

София

Нося постоянно. Налага ми се. Ако имах бюст като за без сутиен, не само лятото, ами никога нямаше да сложа Naughty Е, освен като предлюдия към нещо... FlutterНооо....мечтииии ooooh!
Цитирай

София

Нося, дори вкъщи, така съм се срастнала с него, че все едно нещо ми го няма, като го сваля.
Цитирай

Нося! Почти винаги! Mr. Green Само вкъщи го свалям. Някакси със сутиен дрехата стои по-добре,..то зависи от бюста де, ако е перфектен и стегнат - няма как да е лошо!
Цитирай

Ох, де да можех да си го позволя при тези размери..... сигурно от 25 години не съм излизала без сутиен. Вкъщи си позволявам, но навън няма как. Sad
Цитирай

ВАРНА

Когато излизам задължително. В къщи пропускам да слагам в това време.
Цитирай

София

нося винаги навън...вкъщи с кеф го мятам Wink
Цитирай

Слагам сутиен само, когато се налага.
Цитирай

София

Навън винаги със, в къщи веднага след като се прибера го махам, а без и на морето, ама в офиса без няма как....
Цитирай

Рядко ми се случва да ходя без сутиен, но сега в жегите си позволявам да го махам вкъщи...
Цитирай

Орлов мост

Разбира се, че да! Навън винаги, харесвам се с красив сутиен, подходящ за облеклото!
А вкъщи никога - обличам разни ластични потничета или роклички, така че да не чувствам съвсем без нищо.... Mr. Green
Цитирай

Cофия

ама в офиса без няма как....

Е разрира се Naughty
няма как да полагаме цици на бюрото и колегите да немогат да си вършат работата после Mr. Green
Цитирай

Пловдивъ

ама в офиса без няма как....

Е разрира се Naughty
няма как да полагаме цици на бюрото и колегите да немогат да си вършат работата после Mr. Green

Ам то и с хубав бюст в сутиен, с голямо деколте - пак не могат да си вършат работата  35
Нося почти винаги, само като си лягам съм без и понякога в къщи не слагам...  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 212 отговора