Ribomunyl - мнения, отзиви от употребата му

  • 6 069
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Сина ми от началото на юни ходи на ясли, от тогава вече три пъти сме били болни и на АБ - първия с червено гърло и Т и Дурацеф, втория с ужасна кашлица и Сумамед и сега сме с гнойна ангина и Аугментин.
Джипито ми предлага да започнем  Ribomunyl, но искам да събера малко мнения за него. Има ли някакви противопоказания и въобще всичко би ми било от полза.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ама има ли го още в Бг  newsm78 ?
Ети ти една тема за имуностим& … 80;на .

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Благодаря ти за темата, не бях я намерила, но може би защото е изписано на кирилица. Там всички отзиви са добри. Ще се надявам на още мнения.

# 3
niakoi znae li dali e uda4no da prodaljavam da pia preparata ribomunyl po shemata v listovkata pri uslovie,4e minalia mesec zabravih da napravia kursa-po 4 tbl.v 4etiri posledovatelni dni.I osven tova pravia opiti za zabremeniavane,no v listovkata pro4etoh,4e preparata ne pre4i,a naproyiv.

# 4
  • Мнения: 7 201
Изключително много съм доволна от този препарат. PeaceДобре повлия на сина ми.Направихме курса есенно-зимния период,когато е най-удачно.Но и напролет също може. thumbsup
И той много ми боледуваше и сме ползвали и Изопринозин,Бронховаксом и Респивакс ooooh!,но като този няма друг. bowuu
ПП:За този период на приемане,а и до сега ми е боледувал само 2 пъти(тази година)-и то от вирусни инфекции.А не от бактериални--а Рибомунила е точно с/у бактериалните.

# 5
  • Мнения: 984
Аз съм разочарована, защото спряха вноса по средата на курса и го пи само 3 месеца.  #Cussing out Сега незнам, дали пак го внасят

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace Доволна съм. Преди две години съм го давала на дъщеря ми. Започнахме курса по това време и се отрази добре на детето.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Не съм доволна. Пи го есента - зимата, колкото вируси имаше, сина ми гии хвана Close. А на два пъти не се размина  и АБ. По-доволна съм от Бронховаксом. Но всеки сам си решава.  bouquet

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Когато пуснах темата за Ribomunyl-а  бях  много скептично настроена към всякакви имуностимуланти. Но въпреки всичко реших да започна курса. Взимахме го от началото на август до януари по схемата. За този период сме боледували сериозно само веднъж и то след изкарана Варицела и слаб имунитет. Имаше някои хремички и покашляния, но не ги смятам за сериозни. Мисля че Ribomunyl-а си свърши работата. Казвам го въпреки, че в момента сме с пневмония в къщи, но прескочихме почти всички вируси, които вирееха в яслата.

Общи условия

Активация на акаунт