Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 юли 2007, 13:57 ч.

Болки в кръста

• 960
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте,

От няколко дни имам болки в кръста - не постоянни, но доста чести. Днес е направо ужас - едвам ходя, ставам, лягам. Някой да знае нещо за облекчаване, че така направо не се издържа  Sad

# 1
  • София
Виждам, че си бременна... По-добре се консултирай с лекар за медикаменти.
Иначе и аз съм с постоянни болки в кръста - сутрин щом стана. Даже вече и едвам спя  #Crazy

# 2
  • София
Вчера бях на консултация и попитах - лекарката ми каза, че така ще е Sad, но точно тогава не ме болеше особено много и до там приключих с разпитването.  Sad

# 3
  • София
Ами не знам на какво се дължат болките, но ако не е противопоказно можеш да се мажеш със загряващи мехлеми. НО трябва да се установи от какво са!

# 4
  • ...au bord de la mer
И аз страдах от болки в кръста,когато бях бременна. Не съм мазала с нищо,защото повечето мазила са загряващи ,а това не е е добра идея в положението ,в което си.Спомням си ,че моята гинеколожка тогава ми забрани и на масаж да отида,защото има вероятност още повече да се влоши положението.

# 5
  • София
Леле, а колко още имам до края...дано не е постоянно, че като гледам, че от сутринта не са ме пуснали болките и взех да се притеснявам.

# 6
  • Варна
аз също имах ужасни болки в кръста, имах и огромен корем. Мислех, че няма да издържа, но няма как. Сега като спя пак ме болят гърба  и кръста, мисля си че може да е от това че през деня държа детето, което вече тежи доста.

# 7
  • София
На мен не ми е много огромен корема, да не би пък в тия жеги да съм изстинала я от климатик, я от течение  newsm78

# 8
Болеше ме кръста защото се опитвах да вървя изправена.После като тръгнах"с корема напред" ми мина.Но таткото ме разтриваше.

# 9
  • gatorland
Аз първият път бях със страхотни болки в кръста. Носих от тези колани за бременни, същия го рекламираха горе на страницата ( незнам дали все още), много ми помогна.

# 10
  • Прага,Чехия
Аз съм така на периоди със старшни болки в кръста.... ooooh!Боли ме няколко дни ама не се трае после отшумява и така.....Медикаменти не съм ползвала,гледам да седя удобно,можеш да си слагаш възглавници зад кръста,които да обекчат болките.Чела съм за упражнения,но така и не съм ги правила.Иначе това с дължи на измяната на тежеста,заради големия тумбак и моя е доста голям Laughingама ще трябва да изтърпим.....Все пак ако болката ти не отшуми се обърни към лекарката си да ти изпише нещо.Успех Peace Peace Peace

# 11
Говори с лекаря си-може да ти предпише физиотерапия за бременни.Аз имам дископатия и първите 3-4 месеца от бременността ми бяха ад в това отношение.Лекарката ми накрая ме прати при една физиотерапевтка ,която се занимава специално с бременни жени....но аз докато се наканя да отида и болките отминаха.Успех и дано скоро спре да те боли  bouquet

# 12
  • София
Благодаря на всички за отговорите   bouquet - ако до края на седмицата не премине болката ще търся наистина някаква физиотерапия за бременни.

# 13
Вземи си колан, сериозно !!Препоръчвам ти от тези които след това се обръщат и стават за стягане на корема след раждане........аз си купих такъв и облекчението е огромно!
Успех!

# 14
  • Milano / Como
И аз до преди 2 месеца имах страхотни болки в кръста! От известно време се лиших от тази "екстра"  Mr. Green  Но пък си имам болежки другаде  Sunglasses

за болки в кръста - не постоянни, но доста чести. Днес е направо ужас - едвам ходя, ставам, лягам. Някой да знае нещо за облекчаване, че така направо не се издържа  Sad

Раждане  Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт