Списание Burda?

  • 4 510
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Знаете ли къде изчезна списание Бурда? Отдавна не съм виждала в Бургас, а на павилиона ми казаха, че май не го внасят вече

# 1
  • Мнения: 1 402
внасят го, аз си купих 6ти брой тази година. Не бях купувала отдавна и останах разочарована- кройките са значително по-малко, повтарят се в 2-3варианта със съвсем малки или никакви промени, освен това нямаше нищичко от това, което аз търсех Цената му беше 7 лв май

# 2
да внасят го.Аз си взех и 6 и 7 брой, гледах в сайта че в 8 няма нещо интересно
това е сайта  http://www.burdamode.com/
можеш да си разглеждаш спокойно моделите в броевете,за да знаеш дали си струва да ги купуваш

# 3
  • Мнения: 963
Внасят го, както са казали момичетата. И магазина на Бурда в София си функционира още.
Ако си в достатъчно добри отношения  Crazy  с някоя вестникопродавка, можеш да я помолиш да го поръчва специално за теб.
Иначе аз през последните години предпочитам Patrones. Испанско е, понякога имат и "маркови" модели, струва си.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 591
напомни ми ученическите ми години, когато го купувахме - Бурда-та за модели и Верена- та за плетки  Rolling Eyes второто преди време търсих, но не успях да открия в Германия даже  Rolling Eyes беше просто носталгично хрумване  Blush някой знае ли дали то все още съществува  newsm78

# 5
  • Мнения: 963
Струва ми се, че съм я виждала Верената, да. Потърси през Гугъл - излизат резултати от сайта на Бурда (ама като не знам немски  Tired ) и други на руски (тук нали дълго време внасяха руското издание).
За София е вариант и да се отиде до магазина на Бурда и да се разпита подробно.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 591
всъщност на мен точно в момента не ми трябва Верена - просто в главата ми двете списания вървят винаги заедно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт