може ли така?

  • 468
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте мили мами. предстои ни заминаване на море за 5 дни. Ние сме на цедена кърма, с дохранваме  и захранване едновременно. Стерилизирам всичко. Може ли за тези 5 дни, да мия всичко само със вода, без стерилизация иначе трябва да мъкна микровълновата / моят стерилизатор е такъв/. Има ли някой като нас и как действате. Ние сме на 6 месеца. мерси

# 1
  • София
  • Мнения: 850
От трети месец не стерилизирам нищо. Тогава започват да лапат всичко и няма смисъл. А и как мислиш съм стерилизирала помпата в родилното- просто не съм Winkне се притеснявай, давай смело

# 2
  • Мнения: 1 924
Мий с много гореща вода , за да си по-спокойна.Можеш също и да купиш таблетки за студена стерилизация.
Но според мен не е необходимо.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 092
В краен случай, ако много се притесняваш, вземаш една водоварка, вариш и с кипящата вода обливаш (и внимаваш да не се изгориш де) или ако е достатъчно голяма/широка в нея изваряваш.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Големички сте вече, мий само със сапун и вряла вода, изплакавй много добре.. И без това предполагам бебчето ти лапа всичко на около.....от какво всъщност го пазиш!?
Давай смело.....
а ако държиш на стерилизация / в което не виждам на тази възраст смисъл/ може да си вземеш стерилизираща течност за студена стерилизация.....

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Аз още стерилизирам всичко и сама се чудя, докога да го правя?!

Общи условия

Активация на акаунт