Упътване за Рейнбоу

  • 3 085
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Днес си получих прахосмукачката от Щатите и установих, че тези ми ти Хамериканци са забравили да ми сложат инструкция за експлоатация. Сега им писах да поправят грешката си, но имам такъв мерак на това чудо, че направо изперквам вече! Crazy Не знам как се работи с нея и за какво са всичките джаджи.
Ще съм много благодарна ако някоя от вас, която има и си пази инструкциите ако може да ми ги преснима и ми ги прати  smile3518 smile3518 smile3518
Ще си платя, колкото е необходимо, разбира се! Модела е е-series
  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Я се помъчи да се ориентираш на първо време от тук. Сайтът е на руски, но е доста добре обяснено, а и картинки има достатъчно, за да се ориентираш и без да знаеш руски.  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Така или иначе, ще имаш нужда от сервизни услуги на Рейнбоу, затова звънни в Софийската фирма за поддръжка и питай имат ли сервиз у вашия град и какви са му координатите. Щом във Варна има и в Бургас ще има, ще ти услужат. А, кой ти продаде прахосмучката, че не ти е обяснил как да я потребяваш?!?  ooooh!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Имат сервиз във Варна разбира се. Намира се на ул. Цар Асен, обаче кой е номера не знам. Една голяма синя сграда, като се тръгне по улицата от Съборни, в дясно.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъм, дамата с темата е от Бургас.  Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ъъъ, явно много ми се е спяло снощи Crazy

# 6
  • Мнения: 460
момичета да ви кажа,че вчера ми чистиха къщата с тази с-ма! Hugнапрова вс. е невероятно!нямам думи!хем,чисто  къщи и ухае на чистота!направо нямам думи!! Hug

# 7
Днес си получих прахосмукачката от Щатите и установих, че тези ми ти Хамериканци са забравили да ми сложат инструкция за експлоатация. Сега им писах да поправят грешката си, но имам такъв мерак на това чудо, че направо изперквам вече! Crazy Не знам как се работи с нея и за какво са всичките джаджи.
Ще съм много благодарна ако някоя от вас, която има и си пази инструкциите ако може да ми ги преснима и ми ги прати  smile3518 smile3518 smile3518
Ще си платя, колкото е необходимо, разбира се! Модела е е-series
  bouquet  bouquet  bouquet

 Hug Hug Hug Може ли да ми кажеш колко ти излезе всичко- покупката и цената?
Всъщност наистина звънни в София, в сервиза за поддръжка и сигурно ще ти пратят инструкция

Общи условия

Активация на акаунт