ЖК в Шейново - кой ви изражда?

  • 4 342
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 983
аз родих в Шейново ,акушерката беше позната на колежка на майка ми ,предизвикаха ми раждането ,на което присъстваха акушерката ,асистентка и една млада лекарка-Ралица Василева ,иначе хапчето ,с което родих ми го изписа д-р Тончев ,той ми спука и водите ,мога да кажа ,че раждането ми мина доста леко и без упойка ,защото нямаше време-цялото това удоволствие ми излезе 200 лв и мога да кажа ,че нищо не е за вниманието ,което получих ,сравнявам раждането на сестра ми ,която плати 500 лв на д-р Благословова + 100 лв за упойка , и честно казано не беше особено доволна

# 31
  • Мнения: 498
ima li njakoi koito da ne e ragdal s tova gadno sekzio na 6einovo i da e dovolen? njakoi ragdal li e pri d-r mir4eva?

# 32
  • Мнения: 498
az hodja na konsultazii na 6einovo i ne iskam da ragdam sekzio, za6oto posle e mnogo opasno i vredno, mnogo me e strah da ne me iznudjat lekarite tam. vie sami li si nastijavahte na sekzioto?

# 33
  • Мнения: 346
[И как вървят цените, ако не е тайна?
Цитат

Аз имам уговорка с д-р Ненов - EUR 350 + 100 лв. на касата за избор на лекар. До колкото знам тарифата на д-р Велев е EUR 300, така че явано са в този порядък цените! Но както каза някой - спокойствието то ти няма цена Laughing
Леко раждане !

# 34
  • Мнения: 949
Знам че не е по темата,но моля някои да ми отговори-Как е малкото име на Ковачева?

# 35
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз родих с уговорка с акушерка от родилна зала срещу 200 лв. и 50 лв. на лекарката за шевовете. Падна се д-р Славова. Имах проблем - не са обърнали внимание че плацентата е парцалива и не са ми направили ревизия. Наложи се на 51 ден от раждането да ме кюртират, защото имаше останала плацента.

# 36
  • Мнения: 7 640
Аз родих с уговорка с акушерка от родилна зала срещу 200 лв. и 50 лв. на лекарката за шевовете.
А лекарката дали е взела нещо, пък и ти пишеш-"за шевовете", з-то е възможно акушерката да е прибрала всичко. За такива случаи, моето мнение е уговорка с лекар, на края пак до него опираш-тя и да иска, не може да те зашие или кюретира.
Тия приказки са стари като света- и лекарите често казват, че парите са "за екипа", ама познай дали е така. Виж анестезиолозите си ги получават.

# 37
  • Мнения: 1 393
Ще ти дам прясна информация.Преди по-малко от месец родих при Ковачева и съм много доволна.Ходих на ЖК в Шейново и тя си ме следеше.Трябва предварително да се уговориш с нея за раждане.Ние не я питахме за пари,а после и дадохме колкото трябва.Цените са-100 лв.за избор на лекар,ако не е на смяна,100 за упойка за която те съветвам да си сложиш и по 40лв.за ВИП стая ако искаш такава.Успех и леко раждане Simple Smile

# 38
  • Мнения: 7
За ВИП стая 40 лева на ден ли е или еднократно?
мерси

# 39
На мен ми препоръчаха горещо Нецов, бил завеждащ отделение.... Голям праз, все пак всички са лекари и са там, защото би трябвало да си разбират от работата?  Imp На Нецов тарифата била 300 Евро. Много негодувам срещу това да се поддаваме на изнудванията на лекарите Sad Мен ме притеснява единствено да не попадна при онзи арабина - Мишел.но също така.. толкова ли са извратели вече т.нар. лекари, че ако не си платиш изрично като поп, няма да ти обърнат нужното внимание и грижи?

Нецов ли те е "изнудвал" да раждаш задължително при него и задължително срещу заплащане?

# 40
  • София
  • Мнения: 6 250
За ВИП стая 40 лева на ден ли е или еднократно?
мерси
40 лв. на вечер.

Общи условия

Активация на акаунт